René Galamboš
Aktívny · Volkovce · podniká od 2021 · 5 rokov
Čo robí
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2021Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 17. 10. 2026 o 06:58
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk
René Galamboš: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
René Galamboš (IČO 54078580), sídlo Volkovce, je v registri zapísaný od 10. 9. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).
Financie a závierky René Galamboš
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí René Galamboš?
Peniaze od štátu: René Galamboš
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História René Galamboš
Dátum vzniku René Galamboš je 10. 9. 2021, teda pred 5 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 430-61259
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti René Galamboš
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
René Galamboš v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
René Galamboš je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. V okrese Zlaté Moravce je v tomto odvetví 403 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Volkovce
René Galamboš má miesto podnikania v obci Volkovce, okres Zlaté Moravce. V obci Volkovce je 137 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 723.
Volkovce: obyvatelia a dáta ›Okres Zlaté Moravce ›Adresár firiem v okrese Zlaté Moravce ›
René Galamboš: IČO, sídlo a základné údaje
René Galamboš (IČO 54078580) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Volkovce, okres Zlaté Moravce. Začiatok podnikania je 10. 9. 2021, podniká 5 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599) |
| Vznik | 10. 9. 2021 |
| Obec | Volkovce |
| Okres | Okres Zlaté Moravce |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy René Galamboš
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu René Galamboš
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu René Galamboš
- Tendre48súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 30 tis. €
- Granty a dotácie43výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy28zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 37 tis. €
- Výhry konkurentov234firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 400 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Volkovce
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.442 zmlúv za 3 roky · 592 441 € · naposledy 12. 10. 2026Ministerstvo obrany SR326 zmlúv za 3 roky · 3 535 956 € · naposledy 16. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 793 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Volkovce
BeKoMaX s.r.o.Podielnicke poľnohospodárske družstvo InovecVKF s.r.o.PETŠPED, s.r.o.JKL-MARKT, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Volkovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Zlaté Moravce
Estamp Slovakia s.r.o.DEFTA SLOVAKIA s.r.o.VODRÁŽKA, s.r.o.MVK mont, s.r.o.FLUID - FLEX s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.