VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

REVIEL SLOVAKIA s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Výroba surového železa, ocele a ferozliatin

591 €tržby 2025 ▼ 1 %−1 485 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

591 €tržby 2025 ▼ 1 %
−1 485 €strata 2025
  1. 21 : tržby 405 €, výsledok hospodárenia -206 €
  2. 22 : tržby 4 572 €, výsledok hospodárenia -211 €
  3. 23 : tržby 2 304 €, výsledok hospodárenia -203 €
  4. 24 : tržby 597 €, výsledok hospodárenia -1 112 €
  5. 25 : tržby 591 €, výsledok hospodárenia -1 485 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

REVIEL SLOVAKIA s. r. o. (IČO 54072531) mala v roku 2025 tržby 591 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci REVIEL SLOVAKIA

V roku 2025 mala REVIEL SLOVAKIA priemerne 1 zamestnanca.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ REVIEL SLOVAKIA

Podľa Registra právnických osôb koná za REVIEL SLOVAKIA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník REVIEL SLOVAKIA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch REVIEL SLOVAKIA
Podiely spoločníkov na vkladoch REVIEL SLOVAKIA Pinar Kovar 100,0 %. Spolu 5 000 €. Pinar Kovar: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Pinar Kovar100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Pinar Kovarod 20. 3. 2026 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok REVIEL SLOVAKIA

Za rok 2025 má REVIEL SLOVAKIA v závierke tržby 591 €, o 1,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 485 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 4 572 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025591 €▼ −1,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 485 €strata
Majetok (aktíva) 20252 898 €
Vlastné imanie 20251 783 €
Záväzky 20251 115 €38,5 % majetku
Pridaná hodnota 202558 €
Zisková marža 2025−251,3 %medián odvetvia +2,2 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−3 217 €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát REVIEL SLOVAKIA

Súvaha REVIEL SLOVAKIA

Všetky čísla zo závierok REVIEL SLOVAKIA (5 rokov)
Čísla zo závierok REVIEL SLOVAKIA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025591 €−1 485 €2 898 €1 783 €1 115 €58 €−251,3 %
2024597 €−1 112 €6 608 €3 268 €3 340 €−616 €−186,3 %
20232 304 €−203 €7 485 €4 380 €3 105 €−59 €−8,8 %
20224 572 €−211 €7 717 €4 583 €3 134 €−178 €−4,6 %
2021405 €−206 €4 863 €4 794 €69 €−206 €−50,9 %

Riziko: zaplatí REVIEL SLOVAKIA?

Peniaze od štátu: REVIEL SLOVAKIA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy REVIEL SLOVAKIA

Dátum vzniku REVIEL SLOVAKIA je 23. 9. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/155386/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121572761
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 405 € · majetok 4 863 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 591 €.
  5. Nový štatutár: Pinar KovarKonateľ
  6. Nový spoločník: Pinar KovarSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti REVIEL SLOVAKIA

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kuriérske služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Výroba hudobných nástrojov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Faktoring a forfaiting
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Vedenie účtovníctva
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Služby požičovní
  • Prevádzkovanie úschovní
  • Skladové a pomocné činnosti v doprave
  • Prevádzkovanie verejného skladu
  • Skladovanie a uskladňovanie
  • Vykonávanie odťahovej služby
  • Sťahovacie služby
  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

REVIEL SLOVAKIA v odvetví výroba a spracovanie kovov

REVIEL SLOVAKIA je v registri v odvetví Výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24), činnosť výroba surového železa, ocele a ferozliatin. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 135 927 € (375 závierok), REVIEL SLOVAKIA má 591 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 46 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je REVIEL SLOVAKIA 6. z 6.

V odvetví v okrese Bratislava I46aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou375Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia136 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb REVIEL SLOVAKIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava I ›

Sídlo REVIEL SLOVAKIA: Bratislava - Staré Mesto

REVIEL SLOVAKIA sídli na adrese Paulínyho 8, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 199 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 961aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 864aktívnych
V tom istom odvetví46okres Bratislava I
Na tej istej adrese199aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

REVIEL SLOVAKIA: IČO, sídlo a základné údaje

REVIEL SLOVAKIA s. r. o. (IČO 54072531) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 23. 9. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Pinar Kovar. Za rok 2025 sú v závierke tržby 591 € a výsledok hospodárenia −1 485 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba surového železa, ocele a ferozliatin (SK NACE 2410)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 9. 2021
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24) REVIEL SLOVAKIA s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 591 €, typická firma odvetvia 135 927 € (medián z 375 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Výroba a spracovanie kovov: tržby a mzdy ›Výroba a spracovanie kovov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy REVIEL SLOVAKIA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu REVIEL SLOVAKIA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu REVIEL SLOVAKIA

  • Tendre108súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,3 mil. €
  • Končiace zmluvy7zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 24.10) v okrese Bratislava I

NEWcnc, s. r. o.VIGO global s. r. o.EMPORIUM A&E s. r. o.WT-Industries Slovakia s.r.o.Slovenská oceliareň Maxa Aichera s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk