HD-ekos s. r. o.
Nitrianska Streda · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
59 696 €tržby 2025 ▼ 17 %+9 367 €zisk 2025aktívna 5 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby 2 505 €, výsledok hospodárenia 655 €
- 22 : tržby 31 675 €, výsledok hospodárenia 910 €
- 23 : tržby 69 642 €, výsledok hospodárenia 14 189 €
- 24 : tržby 71 907 €, výsledok hospodárenia 8 970 €
- 25 : tržby 59 696 €, výsledok hospodárenia 9 367 €
HD-ekos s. r. o. (IČO 54070872) mala v roku 2025 tržby 59 696 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci HD-ekos
V roku 2025 mala HD-ekos priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 16 181 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 16 181 € | — |
| 2024 | — | 6 563 € | — |
| 2023 | — | 3 633 € | — |
| 2022 | — | 1 617 € | — |
| 2021 | — | 308 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ HD-ekos
Podľa Registra právnických osôb koná za HD-ekos 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník HD-ekos
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Denis Hanko100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Denis Hankood 17. 9. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok HD-ekos
Za rok 2025 má HD-ekos v závierke tržby 59 696 €, o 17,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +9 367 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 71 907 €.
Výkaz ziskov a strát HD-ekos
Najvyššie tržby: rok 2024, 71 907 €. Najnižšie: rok 2021, 2 505 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 59 696 € |
| 2024 | 71 907 € |
| 2023 | 69 642 € |
| 2022 | 31 675 € |
| 2021 | 2 505 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 34 091 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 9 367 € |
| 2024 | 8 970 € |
| 2023 | 14 189 € |
| 2022 | 910 € |
| 2021 | 655 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- HD-ekos
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +15,7 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | HD-ekos | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +15,7 % | +8,4 % |
| 2024 | +12,5 % | +4,9 % |
| 2023 | +20,4 % | +3,1 % |
| 2022 | +2,9 % | +2,7 % |
| 2021 | +26,1 % | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+119,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −17,0 % |
| 2024 | +3,3 % |
| 2023 | +119,9 % |
| 2022 | +1 164,5 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HD-ekos
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 78 431 €, vlastné imanie 39 091 € a záväzky 39 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 78 431 € | 39 091 € | 39 340 € |
| 2024 | 64 160 € | 29 724 € | 34 436 € |
| 2023 | 40 846 € | 20 754 € | 20 092 € |
| 2022 | 18 794 € | 6 565 € | 12 229 € |
| 2021 | 6 288 € | 5 655 € | 633 € |
| 2020 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HD-ekos (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59 696 € | 9 367 € | 78 431 € | 39 091 € | 39 340 € | 36 402 € | +15,7 % |
| 2024 | 71 907 € | 8 970 € | 64 160 € | 29 724 € | 34 436 € | 12 905 € | +12,5 % |
| 2023 | 69 642 € | 14 189 € | 40 846 € | 20 754 € | 20 092 € | 20 951 € | +20,4 % |
| 2022 | 31 675 € | 910 € | 18 794 € | 6 565 € | 12 229 € | −645 € | +2,9 % |
| 2021 | 2 505 € | 655 € | 6 288 € | 5 655 € | 633 € | 1 303 € | +26,1 % |
| 2020 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí HD-ekos?
HD-ekos a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom HD-ekos v objeme 1 027 € z roku 2026. Najväčší objem je s odberateľom Obec Krušovce: 1 027 € v 1 zmluve.
História firmy HD-ekos
Dátum vzniku HD-ekos je 17. 9. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 000 €
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55342/N
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121562718
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 59 696 €.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Krušovce, hodnota zmluvy 1 027 €. Firma vznikla 17. 9. 2021.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti HD-ekos
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
HD-ekos v odvetví administratívne a kancelárske služby
HD-ekos je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), HD-ekos má 59 696 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Topoľčany je v tomto odvetví 448 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HD-ekos 54. z 148.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 619 €; 10 % firiem má viac než 393 650 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 619 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 650 € |
| HD-ekos | 59 696 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- HD-ekos
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby HD-ekos s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | HD-ekos | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 59 696 € | 42 000 € |
| 2024 | 71 907 € | 39 510 € |
| 2023 | 69 642 € | 40 736 € |
| 2022 | 31 675 € | 39 924 € |
| 2021 | 2 505 € | 35 891 € |
| 2020 | — | 34 323 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| HD-ekos | 59 696 € |
|---|---|
| medián okresu Topoľčany | 44 988 € |
| medián kraja | 40 634 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Seraphinea s. r. o.Kysucké Nové Mesto · tržby 137 228 € (2025)
- BENY CONSULT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 137 162 € (2025)
- AWYN, s.r.o.Prešov · tržby 137 155 € (2025)
- PB TEL s.r.o.Brezno · tržby 137 154 € (2025)
- ZK vždyviac, s. r. o.Žilina · tržby 137 119 € (2025)
- MDV Trading s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 137 010 € (2025)
- CONTRADUCT, s. r. o.Žabokreky nad Nitrou · tržby 136 998 € (2025)
- Autoservis DUFI s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 136 994 € (2025)
- BELWIN s. r. o.Hosťovce · tržby 136 992 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HD-ekos, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo HD-ekos: Nitrianska Streda
HD-ekos sídli na adrese 28, 956 16 Nitrianska Streda, okres Topoľčany. V obci Nitrianska Streda je 82 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 890.
Nitrianska Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Topoľčany ›Adresár firiem v okrese Topoľčany ›
HD-ekos: IČO, sídlo a základné údaje
HD-ekos s. r. o. (IČO 54070872) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitrianska Streda, okres Topoľčany. Dátum vzniku je 17. 9. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Denis Hanko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 59 696 € a výsledok hospodárenia +9 367 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 9. 2021 |
| Obec | Nitrianska Streda |
| Okres | Okres Topoľčany |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) HD-ekos s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 59 696 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Topoľčany ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Topoľčany ›
Sieť prepojení firmy HD-ekos
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu HD-ekos
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu HD-ekos
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Nitrianska Stredatypický nepokrytý dopyt 203 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 194 zmlúv za 3 roky · 4 712 153 € · naposledy 13. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 912 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nitrianska Streda
Pokoj a zdravie, n.o.ASTINA, s.r.o.REMA PLUS, s.r.o.MAJTÁN, s.r.o.IMB Consulting s.r.o.Všetky firmy v obci Nitrianska Streda ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Topoľčany
Hanax s.r.o.TOP Capital, s. r. o.SIMILU, s. r. o.VAKUUM BOHEMIA SK s. r. o.Mont Air s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.