ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Martin Podolák

Nové Mesto nad Váhom · Technické testovanie a analýzy

zaniknutá 17. 8. 2026

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 17. 8. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 19. 9. 2026

Tržby a zisk

Martin Podolák: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom1

Martin Podolák (IČO 54058864), sídlo Nové Mesto nad Váhom, je v registri zapísaný od 1. 9. 2021 do 17. 8. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 9. 2026).

Martin Podolák: IČO, sídlo a základné údaje

Martin Podolák (IČO 54058864) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 1. 9. 2021. V registri je zapísaný zánik ku dňu 17. 8. 2026.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Martin Podolák

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Martin PodolákNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

Predpokladaná hodnota súťaží v odboreTento mesiac 23,2 mil. €Budúci mesiac 8,6 mil. €Najbližší polrok 31,8 mil. €Najbližší rok 31,8 mil. €

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť tendre

Riziko: zaplatí Martin Podolák?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Martin Podolák z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Martin Podolák a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Martin Podolák z roku 2022.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202212. 4. 2022

Granty a dotácie pre Martin PodolákNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

Alokácia výziev s uzávierkouTento mesiac 12,7 mil. €Budúci mesiac 105,6 mil. €Najbližší polrok 171,8 mil. €Najbližší rok 577,2 mil. €

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť granty a dotácie

História Martin Podolák

Dátum vzniku Martin Podolák je 1. 9. 2021.

  1. Začiatok podnikania101 · 320-22552
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom. Firma vznikla 1. 9. 2021.
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Martin Podolák v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

Martin Podolák je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť technické testovanie a analýzy. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 321 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Nové Mesto nad Váhom321aktívnych subjektov

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Nové Mesto nad Váhom ›

Končiace zmluvy v odbore firmy Martin PodolákNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

Objem zmlúv v odbore, ktoré končiaTento mesiac 3,0 mil. €Budúci mesiac 2,3 mil. €Najbližší polrok 105,4 mil. €Najbližší rok 112,6 mil. €

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť končiace zmluvy

Miesto podnikania: Nové Mesto nad Váhom

Martin Podolák má miesto podnikania v obci Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Nové Mesto nad Váhom je 3 780 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 693.

Subjektov v obci Nové Mesto nad Váhom3 780aktívnych
Subjektov v okrese Nové Mesto nad Váhom10 693aktívnych
V tom istom odvetví321okres Nové Mesto nad Váhom

Nové Mesto nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›

Údaje z registra
Obchodné menoMartin Podolák
Sídlo915 01 Nové Mesto nad VáhomPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Nové Mesto nad Váhom, číslo 320-22552Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieTechnické testovanie a analýzy (SK NACE 7120)
Vznik1. 9. 2021
Zánik17. 8. 2026
ObecNové Mesto nad Váhom
OkresOkres Nové Mesto nad Váhom
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Diery na trhu v okrese firmy Martin PodolákNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Odomknúť diery na trhu

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Martin PodolákNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

Víťazné ceny v odboreMinulý mesiac 15,0 mil. €Tento mesiac 333 578 €Posledný polrok 77,7 mil. €Posledný rok 165,4 mil. €

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť víťazov

Sieť prepojení firmy Martin PodolákNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Odomknúť sieť prepojení

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk