T.L. Indudstry s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Činnosti reklamných agentúr
6 283 €tržby 2025 ▼ 59 %+650 €zisk 2025aktívna 5 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 2 572 €, výsledok hospodárenia 80 €
- 22 : tržby 20 028 €, výsledok hospodárenia 276 €
- 23 : tržby 19 546 €, výsledok hospodárenia 68 €
- 24 : tržby 15 400 €, výsledok hospodárenia 100 €
- 25 : tržby 6 283 €, výsledok hospodárenia 650 €
T.L. Indudstry s. r. o. (IČO 54044189) mala v roku 2025 tržby 6 283 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci T.L. Indudstry
T.L. Indudstry má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 941 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 941 € | — |
| 2024 | — | 2 458 € | — |
| 2023 | — | 2 470 € | — |
| 2022 | — | 2 440 € | — |
| 2021 | — | 610 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ T.L. Indudstry
Podľa Registra právnických osôb koná za T.L. Indudstry 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník T.L. Indudstry
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Bc. Tomáš László100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Bc. Tomáš Lászlóod 7. 9. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok T.L. Indudstry
Za rok 2025 má T.L. Indudstry v závierke tržby 6 283 €, o 59,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +650 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 20 028 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát T.L. Indudstry
Najvyššie tržby: rok 2022, 20 028 €. Najnižšie: rok 2021, 2 572 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 6 283 € |
| 2024 | 15 400 € |
| 2023 | 19 546 € |
| 2022 | 20 028 € |
| 2021 | 2 572 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 1 174 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 650 € |
| 2024 | 100 € |
| 2023 | 68 € |
| 2022 | 276 € |
| 2021 | 80 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- T.L. Indudstry
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +10,3 %, medián odvetvia +6,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | T.L. Indudstry | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +10,3 % | +6,8 % |
| 2024 | +0,6 % | +4,5 % |
| 2023 | +0,3 % | +2,9 % |
| 2022 | +1,4 % | +3,0 % |
| 2021 | +3,1 % | +3,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 3 roky, najviac v roku 2023 (−2,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −59,2 % |
| 2024 | −21,2 % |
| 2023 | −2,4 % |
| 2022 | +678,7 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha T.L. Indudstry
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 6 775 €, vlastné imanie 6 174 € a záväzky 601 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 775 € | 6 174 € | 601 € |
| 2024 | 7 000 € | 5 524 € | 1 476 € |
| 2023 | 7 104 € | 5 424 € | 1 680 € |
| 2022 | 6 939 € | 5 356 € | 1 583 € |
| 2021 | 5 299 € | 5 080 € | 219 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok T.L. Indudstry (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 283 € | 650 € | 6 775 € | 6 174 € | 601 € | 2 958 € | +10,3 % |
| 2024 | 15 400 € | 100 € | 7 000 € | 5 524 € | 1 476 € | 3 044 € | +0,6 % |
| 2023 | 19 546 € | 68 € | 7 104 € | 5 424 € | 1 680 € | 2 706 € | +0,3 % |
| 2022 | 20 028 € | 276 € | 6 939 € | 5 356 € | 1 583 € | 2 892 € | +1,4 % |
| 2021 | 2 572 € | 80 € | 5 299 € | 5 080 € | 219 € | 857 € | +3,1 % |
Riziko: zaplatí T.L. Indudstry?
Peniaze od štátu: T.L. Indudstry
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy T.L. Indudstry
Dátum vzniku T.L. Indudstry je 7. 9. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/154997/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 2 572 € · majetok 5 299 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 6 283 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti T.L. Indudstry
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Kuriérske služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
T.L. Indudstry v odvetví reklama a prieskum trhu
T.L. Indudstry je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 198 € (7 049 závierok), T.L. Indudstry má 6 283 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 414 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je T.L. Indudstry 916. z 1 047.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 926 €, polovica do 46 198 €, tri štvrtiny do 137 912 €; 10 % firiem má viac než 511 325 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 399 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 926 € |
| medián | 46 198 € |
| horný kvartil | 137 912 € |
| 10 % firiem má viac než | 511 325 € |
| T.L. Indudstry | 6 283 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- T.L. Indudstry
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby T.L. Indudstry s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | T.L. Indudstry | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 6 283 € | 46 198 € |
| 2024 | 15 400 € | 44 909 € |
| 2023 | 19 546 € | 43 520 € |
| 2022 | 20 028 € | 41 994 € |
| 2021 | 2 572 € | 38 410 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| T.L. Indudstry | 6 283 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 54 812 € |
| medián kraja | 48 350 € |
| medián Slovenska | 46 198 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PHALCON 66, s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 14 669 € (2025)
- Revízna spoločnosť SR 10 s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 14 665 € (2025)
- MY EnerGas s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 14 650 € (2016)
- Vochter s.r.o.Trenčín · tržby 14 641 € (2025)
- POZA s.r.o.Poprad · tržby 14 603 € (2025)
- Kismet , s. r. o.Bratislava - mestská časť Devín · tržby 14 585 € (2025)
- image studio, s.r.o.Nitra · tržby 14 581 € (2025)
- BYSTRO s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 14 580 € (2025)
- LUKI Production s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 14 567 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb T.L. Indudstry, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo T.L. Indudstry: Bratislava - Ružinov
T.L. Indudstry sídli na adrese Slovinská 1494/9, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
T.L. Indudstry: IČO, sídlo a základné údaje
T.L. Indudstry s. r. o. (IČO 54044189) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 7. 9. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Bc. Tomáš László. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 283 € a výsledok hospodárenia +650 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 7. 9. 2021 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) T.L. Indudstry s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 283 €, typická firma odvetvia 46 198 € (medián z 7 049 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy T.L. Indudstry
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu T.L. Indudstry
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu T.L. Indudstry
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava583 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas520 zmlúv za 3 roky · 13 859 800 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 448 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava II
BUDAMAR SOUTH, s. r. o.Lion Communications Slovakia s.r.o.WAVEMAKER Slovakia s.r.o.EssenceMediacom Slovakia, s.r.o.Greg Hamm, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.