VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Bajkery, s. r. o.

Šamorín · Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov

1 725 772 €tržby 2025 ▲ 11 %+67 924 €zisk 2025

aktívna 5 rokov17 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 725 772 €tržby 2025 ▲ 11 %
+67 924 €zisk 2025
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 22 : tržby 393 471 €, výsledok hospodárenia -3 399 €
  3. 23 : tržby 987 295 €, výsledok hospodárenia 40 879 €
  4. 24 : tržby 1 548 573 €, výsledok hospodárenia 58 953 €
  5. 25 : tržby 1 725 772 €, výsledok hospodárenia 67 924 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Bajkery, s. r. o. (IČO 54038405) mala v roku 2025 tržby 1 725 772 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Bajkery

V roku 2025 mala Bajkery priemerne 17 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 302 146 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 015 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Dunajská Streda bola v roku 2025 1 596 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia Bajkery

Podľa Registra právnických osôb konajú za Bajkery 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci Bajkery

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Bajkery
Podiely spoločníkov na vkladoch Bajkery Dávid Pokorný 33,3 %, Ján Turinič 33,3 %, Robert Takács 33,3 %. Spolu 5 001 €. Dávid Pokorný: 1 667 €, 33,3 %Ján Turinič: 1 667 €, 33,3 %Robert Takács: 1 667 €, 33,3 %33,3 % najväčší podiel
  • Dávid Pokorný33,3 %
  • Ján Turinič33,3 %
  • Robert Takács33,3 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Dávid Pokornýod 3. 9. 2021 1 667 €33,3 %
Ján Turiničod 3. 9. 2021 1 667 €33,3 %
Robert Takácsod 3. 9. 2021 1 667 €33,3 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Bajkery

Za rok 2025 má Bajkery v závierke tržby 1 725 772 €, o 11,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +67 924 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 725 772 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 18 601 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20251,73 mil. €▲ +11,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202568 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025298 tis. €
Vlastné imanie 2025169 tis. €
Záväzky 2025129 tis. €43,2 % majetku
Pridaná hodnota 2025433 tis. €
Zisková marža 2025+3,9 %medián odvetvia +2,6 %
Súčet výsledkov za 5 rokov164 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov19 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Bajkery

Súvaha Bajkery

Všetky čísla zo závierok Bajkery (5 rokov)
Čísla zo závierok Bajkery po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20251 725 772 €67 924 €297 970 €169 358 €128 612 €433 269 €+3,9 %
20241 548 573 €58 953 €308 968 €101 433 €207 535 €461 321 €+3,8 %
2023987 295 €40 879 €200 278 €42 481 €157 797 €324 655 €+4,1 %
2022393 471 €−3 399 €139 263 €1 602 €137 661 €60 960 €−0,9 %
2021—0 €7 011 €5 001 €2 010 €——

Riziko: zaplatí Bajkery?

Bajkery a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Bajkery v objeme 437 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Šamorín: 437 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv437 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202226. 4. 2022

História firmy Bajkery

Dátum vzniku Bajkery je 3. 9. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/49909/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 7 011 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121556085
  4. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Mesto Šamorín, hodnota zmluvy 437 €. Firma vznikla 3. 9. 2021.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 1 725 772 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Bajkery

  • Výroba pekárskych výrobkov
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Bajkery v odvetví výroba potravín

Bajkery je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 82 588 € (2 786 závierok), Bajkery má 1 725 772 €, čo je 21-násobok mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 221 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bajkery 12. z 107.

V odvetví v okrese Dunajská Streda221aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 786Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia83 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bajkery, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Dunajská Streda ›

Sídlo Bajkery: Šamorín

Bajkery sídli na adrese Poľná 242/12, 931 01 Šamorín, okres Dunajská Streda. V obci Šamorín je 2 752 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Šamorín2 752aktívnych
Subjektov v okrese Dunajská Streda24 238aktívnych
V tom istom odvetví221okres Dunajská Streda
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Šamorín: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›

Bajkery: IČO, sídlo a základné údaje

Bajkery, s. r. o. (IČO 54038405) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šamorín, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 3. 9. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Dávid Pokorný a Robert Takács. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 725 772 € a výsledok hospodárenia +67 924 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov (SK NACE 1071)
Základné imanie5 001 €
Vznik3. 9. 2021
ObecŠamorín
OkresOkres Dunajská Streda
Vyrubená daň z príjmov18 601 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) Bajkery, s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 725 772 €, typická firma odvetvia 82 588 €, čo je 21-násobok mediánu (medián z 2 786 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›

Sieť prepojení firmy Bajkery

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Bajkery

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Bajkery

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 219 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy239zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 34 tis. €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v meste Šamoríntypický nepokrytý dopyt 2,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

malápanvica, s.r.o.TURINI s. r. o.BAKERHOUSE s. r. o.Bistro Metropol, s. r. o.Bajkery 2, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Šamorín

MEVIS Slovakia, s.r.o.CARD CASINO s.r.o.CALEARO SLOVAKIA, spol. s r.o. v konkurzeBiometrix, s. r. o.X-BIONIC® SPHERE a.s.Všetky firmy v obci Šamorín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.71) v okrese Dunajská Streda

DANUBIA a.s.TALIANSKA PEKÁREŇ DS s.r.o.Gabdi, s. r. o.ARW, s.r.o.Krémeš s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk