GreyFin s. r. o.
Trenčín · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
33 807 €tržby 2025 ▼ 19 %+5 360 €zisk 2025aktívna 5 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 1 653 €, výsledok hospodárenia -68 €
- 22 : tržby 39 033 €, výsledok hospodárenia 233 €
- 23 : tržby 31 250 €, výsledok hospodárenia 260 €
- 24 : tržby 41 525 €, výsledok hospodárenia 1 929 €
- 25 : tržby 33 807 €, výsledok hospodárenia 5 360 €
GreyFin s. r. o. (IČO 54028060) mala v roku 2025 tržby 33 807 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GreyFin
GreyFin má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 670 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 670 € | — |
| 2024 | — | 1 541 € | — |
| 2023 | — | 1 419 € | — |
| 2022 | — | 1 326 € | — |
| 2021 | — | 183 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ GreyFin
Podľa Registra právnických osôb koná za GreyFin 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník GreyFin
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Pavol Šedivý100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Pavol Šedivýod 9. 9. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GreyFin
Za rok 2025 má GreyFin v závierke tržby 33 807 €, o 18,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 360 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 41 525 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 596 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát GreyFin
Najvyššie tržby: rok 2024, 41 525 €. Najnižšie: rok 2021, 1 653 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 33 807 € |
| 2024 | 41 525 € |
| 2023 | 31 250 € |
| 2022 | 39 033 € |
| 2021 | 1 653 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 7 714 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 5 360 € |
| 2024 | 1 929 € |
| 2023 | 260 € |
| 2022 | 233 € |
| 2021 | −68 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GreyFin
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +15,9 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GreyFin | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +15,9 % | +10,2 % |
| 2024 | +4,6 % | +6,5 % |
| 2023 | +0,8 % | +4,8 % |
| 2022 | +0,6 % | +4,2 % |
| 2021 | −4,1 % | +4,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2024 (+32,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −18,6 % |
| 2024 | +32,9 % |
| 2023 | −19,9 % |
| 2022 | +2 261,3 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GreyFin
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 36 075 €, vlastné imanie 12 713 € a záväzky 23 362 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 36 075 € | 12 713 € | 23 362 € |
| 2024 | 10 936 € | 7 354 € | 3 582 € |
| 2023 | 16 250 € | 5 424 € | 10 826 € |
| 2022 | 6 862 € | 5 165 € | 1 697 € |
| 2021 | 5 078 € | 4 932 € | 146 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GreyFin (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 807 € | 5 360 € | 36 075 € | 12 713 € | 23 362 € | 8 511 € | +15,9 % |
| 2024 | 41 525 € | 1 929 € | 10 936 € | 7 354 € | 3 582 € | 4 513 € | +4,6 % |
| 2023 | 31 250 € | 260 € | 16 250 € | 5 424 € | 10 826 € | 1 689 € | +0,8 % |
| 2022 | 39 033 € | 233 € | 6 862 € | 5 165 € | 1 697 € | 1 608 € | +0,6 % |
| 2021 | 1 653 € | −68 € | 5 078 € | 4 932 € | 146 € | 258 € | −4,1 % |
Riziko: zaplatí GreyFin?
Peniaze od štátu: GreyFin
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GreyFin
Dátum vzniku GreyFin je 9. 9. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42412/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 1 653 € · majetok 5 078 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 33 807 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GreyFin
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, obchodu, výroby
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore kapitálového trhu
- vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov
- Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaistenia
- vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore starobného dôchodkového sporenia
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
GreyFin v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
GreyFin je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), GreyFin má 33 807 €, čo je 72 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 601 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GreyFin 157. z 275.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 067 €, polovica do 46 749 €, tri štvrtiny do 116 037 €; 10 % firiem má viac než 406 858 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 488 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 067 € |
| medián | 46 749 € |
| horný kvartil | 116 037 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 858 € |
| GreyFin | 33 807 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GreyFin
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GreyFin s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GreyFin | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 33 807 € | 46 749 € |
| 2024 | 41 525 € | 42 193 € |
| 2023 | 31 250 € | 41 565 € |
| 2022 | 39 033 € | 40 572 € |
| 2021 | 1 653 € | 38 055 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GreyFin | 33 807 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 42 156 € |
| medián kraja | 43 852 € |
| medián Slovenska | 46 749 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CARDIOMAC, s. r. o.Zeleneč · tržby 78 477 € (2025)
- m.i. management, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 78 419 € (2025)
- Clever Frame Slovakia, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 78 417 € (2019)
- HCAC s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 78 400 € (2025)
- MSQ Consulting, s.r.o.Chorvátsky Grob · tržby 78 379 € (2025)
- OTIDEA s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 78 378 € (2025)
- KL finance s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 78 328 € (2025)
- TnT Consulting s. r. o.Trenčianska Turná · tržby 78 235 € (2025)
- The Marco Black s. r. o.Nižná Kamenica · tržby 78 180 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GreyFin, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GreyFin: Trenčín
GreyFin sídli na adrese Kniežaťa Pribinu 193/22, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 848. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
GreyFin: IČO, sídlo a základné údaje
GreyFin s. r. o. (IČO 54028060) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 9. 9. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Pavol Šedivý. Za rok 2025 sú v závierke tržby 33 807 € a výsledok hospodárenia +5 360 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 9. 2021 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Vyrubená daň z príjmov | 596 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) GreyFin s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 33 807 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy GreyFin
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GreyFin
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GreyFin
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 095 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava627 zmlúv za 3 roky · 6 121 562 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR207 zmlúv za 3 roky · 9 066 578 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Trenčín
Prestige Club s. r. o.EMET Energy, s.r.o.JMS Financial s. r. o.Consilium Pro s. r. o.Scrub Designs s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.