Mizodo s.r.o.
Nové Zámky · Administratívne a pomocné činnosti
1 304 204 €tržby 2022−133 €strata 2022aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 1 304 204 €, výsledok hospodárenia -133 €
Mizodo s.r.o. (IČO 54009987), sídlo Nové Zámky, je v registri zapísaná od 17. 8. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 11
Spoločník Mizodo
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Mizodo
Za rok 2022 má Mizodo v závierke tržby 1 304 204 €, a výsledok hospodárenia −133 €.
Všetky čísla zo závierok Mizodo (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 1 304 204 € | −133 € | 4 867 € | 4 867 € | — | −133 € | 0,0 % |
Riziko: zaplatí Mizodo?
Peniaze od štátu: Mizodo
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Mizodo
Dátum vzniku Mizodo je 17. 8. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné mená: Inikora s.r.o., Kovo-kot s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60924/N
- Zmena obchodného menaPredtým Inikora s.r.o., odvtedy Kovo-kot s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 1 304 204 € · majetok 4 867 €
- Zmena obchodného menaPredtým Kovo-kot s.r.o., odvtedy Mizodo s.r.o.
- Nový spoločník: PEON Corporation s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Mizodo
- Administratívne služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Čistiace a upratovacie služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Faktoring a forfaiting
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Kuriérske služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby požičovní
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Sťahovacie služby
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Vedenie účtovníctva
- Verejné obstarávanie
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Mizodo v odvetví administratívne a kancelárske služby
Mizodo je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 39 919 € (16 316 závierok), Mizodo má 1 304 204 €, čo je 33-násobok mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 1 814 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mizodo 23. z 735.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 080 €, polovica do 39 919 €, tri štvrtiny do 131 970 €; 10 % firiem má viac než 454 538 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 386 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 080 € |
| medián | 39 919 € |
| horný kvartil | 131 970 € |
| 10 % firiem má viac než | 454 538 € |
| Mizodo | 1 304 204 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| Mizodo | 1 304 204 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Zámky | 39 936 € |
| medián kraja | 39 015 € |
| medián Slovenska | 39 919 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CEREBRUM PROPERTIES s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 965 680 € (2019)
- BPM ENERGIE, a. s.Myjava · tržby 2 949 933 € (2025)
- J&L Trade II., s. r. o.Dolný Kubín · tržby 2 947 203 € (2025)
- Samma, s.r.o.Poprad · tržby 2 937 706 € (2020)
- Northline s.r.o.Ivanka pri Dunaji · tržby 2 929 471 € (2025)
- Worldwide trading company s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 919 455 € (2017)
- AP Transport s.r.o.Trnovec nad Váhom · tržby 2 906 855 € (2024)
- Fluencia CNV s.r.o.Banská Bystrica · tržby 2 900 846 € (2023)
- LUMINIUX s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 2 899 530 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mizodo, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Mizodo: Nové Zámky
Mizodo sídli na adrese Bitúnková 13, 940 01 Nové Zámky, okres Nové Zámky. V obci Nové Zámky je 6 455 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162. Na tej istej adrese je zapísaných 233 aktívnych subjektov.
Nové Zámky: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
Mizodo: IČO, sídlo a základné údaje
Mizodo s.r.o. (IČO 54009987) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 17. 8. 2021, na trhu je 5 rokov. Za rok 2022 sú v závierke tržby 1 304 204 € a výsledok hospodárenia −133 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 8. 2021 |
| Skoršie názvy | Inikora s.r.o. Kovo-kot s.r.o. |
| Obec | Nové Zámky |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Mizodo s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2022 mala 1 304 204 €, typická firma odvetvia 39 919 €, čo je 33-násobok mediánu (medián z 16 316 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›
Sieť prepojení firmy Mizodo
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Mizodo
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Mizodo
- Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 134 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy56zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 600 €
- Výhry konkurentov98firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Nové Zámkytypický nepokrytý dopyt 10,6 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.738 zmlúv za 3 roky · 175 211 € · naposledy 29. 7. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny407 zmlúv za 3 roky · 5 792 822 € · naposledy 13. 10. 2026Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky47 zmlúv za 3 roky · 2 161 402 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 879 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Bellend s. r. o.Hufslo s. r. o.MODERN COMMUNICATIONS LIMITED s.r.o.ventfro s. r. o.fusion marketing s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Nové Zámky
COOP Jednota Nové Zámky, spotrebné družstvoOSRAM, a.s.tk accelis Materials Slovakia s. r. o.CIKAUTXO SK s.r.o.FIRSTIN, s.r.o.Všetky firmy v obci Nové Zámky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Nové Zámky
FS FLEET SOLUTION s. r. o.Solpex s. r. o.NADAVA s.r.o.EHS BAU GMBH s. r. o.Bensons Europe s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.