Šikovný bager s. r. o.
Košice - Myslava · Zemné práce
6 388 €tržby 2025 ▲ 4 %−10 144 €strata 2025aktívna 5 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 11 280 €, výsledok hospodárenia 384 €
- 22 : tržby 9 875 €, výsledok hospodárenia -1 169 €
- 23 : tržby 4 843 €, výsledok hospodárenia -7 744 €
- 24 : tržby 6 166 €, výsledok hospodárenia -12 211 €
- 25 : tržby 6 388 €, výsledok hospodárenia -10 144 €
Šikovný bager s. r. o. (IČO 54000980) mala v roku 2025 tržby 6 388 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Šikovný bager
Šikovný bager má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 657 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 657 € | 1 151 € |
| 2024 | — | 593 € | 375 € |
| 2023 | — | 20 € | — |
| 2021 | — | 40 € | — |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 69 % 1 151 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 416 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ Šikovný bager
Podľa Registra právnických osôb koná za Šikovný bager 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník Šikovný bager
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ľubica Makóová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ľubica Makóováod 4. 10. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Šikovný bager
Za rok 2025 má Šikovný bager v závierke tržby 6 388 €, o 3,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −10 144 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 11 280 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Šikovný bager
Najvyššie tržby: rok 2021, 11 280 €. Najnižšie: rok 2023, 4 843 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 6 388 € |
| 2024 | 6 166 € |
| 2023 | 4 843 € |
| 2022 | 9 875 € |
| 2021 | 11 280 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −30 884 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −10 144 € |
| 2024 | −12 211 € |
| 2023 | −7 744 € |
| 2022 | −1 169 € |
| 2021 | 384 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Šikovný bager
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −11,8 %, medián odvetvia +4,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Šikovný bager | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,3 % |
| 2024 | — | +3,0 % |
| 2023 | — | +2,0 % |
| 2022 | −11,8 % | +1,7 % |
| 2021 | +3,4 % | +1,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2024 (+27,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +3,6 % |
| 2024 | +27,3 % |
| 2023 | −51,0 % |
| 2022 | −12,5 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Šikovný bager
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 10 776 €, vlastné imanie 2 015 € a záväzky 8 761 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 776 € | 2 015 € | 8 761 € |
| 2024 | 13 940 € | 4 260 € | 9 680 € |
| 2023 | 18 301 € | −3 529 € | 21 830 € |
| 2022 | 25 006 € | 4 215 € | 20 791 € |
| 2021 | 31 512 € | 5 384 € | 26 128 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Šikovný bager (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 388 € | −10 144 € | 10 776 € | 2 015 € | 8 761 € | −2 440 € | −158,8 % |
| 2024 | 6 166 € | −12 211 € | 13 940 € | 4 260 € | 9 680 € | −6 054 € | −198,0 % |
| 2023 | 4 843 € | −7 744 € | 18 301 € | −3 529 € | 21 830 € | −1 901 € | −159,9 % |
| 2022 | 9 875 € | −1 169 € | 25 006 € | 4 215 € | 20 791 € | 4 454 € | −11,8 % |
| 2021 | 11 280 € | 384 € | 31 512 € | 5 384 € | 26 128 € | 2 554 € | +3,4 % |
Riziko: zaplatí Šikovný bager?
Peniaze od štátu: Šikovný bager
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Šikovný bager
Dátum vzniku Šikovný bager je 17. 8. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52195/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121545646
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 11 280 € · majetok 31 512 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 6 388 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Šikovný bager
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrob
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Šikovný bager v odvetví špecializované stavebné práce
Šikovný bager je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 765 € (14 529 závierok), Šikovný bager má 6 388 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 1 019 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Šikovný bager 213. z 242.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 740 €, polovica do 71 765 €, tri štvrtiny do 268 037 €; 10 % firiem má viac než 848 804 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 763 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 740 € |
| medián | 71 765 € |
| horný kvartil | 268 037 € |
| 10 % firiem má viac než | 848 804 € |
| Šikovný bager | 6 388 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Šikovný bager
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Šikovný bager s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Šikovný bager | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 6 388 € | 71 765 € |
| 2024 | 6 166 € | 79 000 € |
| 2023 | 4 843 € | 84 490 € |
| 2022 | 9 875 € | 86 129 € |
| 2021 | 11 280 € | 76 761 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Šikovný bager | 6 388 € |
|---|---|
| medián okresu Košice II | 47 812 € |
| medián kraja | 56 184 € |
| medián Slovenska | 71 765 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ECRINUS s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 14 650 € (2021)
- Fenweb s. r. o.Bystré · tržby 14 645 € (2025)
- Juraj Gajdoš s.r.o.Stročín · tržby 14 637 € (2025)
- ATT Elektro s. r. o.Komárno · tržby 14 622 € (2025)
- Sa&Mi, s.r.o.Kostoľany nad Hornádom · tržby 14 618 € (2022)
- Peter Turanský, s.r.o.Trnava · tržby 14 616 € (2025)
- Elb Sanierung s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 14 616 € (2024)
- Brodstav s.r.o.Žilina · tržby 14 607 € (2025)
- M - Bazény s. r. o.Nitra · tržby 14 605 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Šikovný bager, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Šikovný bager: Košice - Myslava
Šikovný bager sídli na adrese Myslavská 458/135, 040 16 Košice - mestská časť Myslava, okres Košice II. V obci Košice - Myslava je 527 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 083. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Košice - Myslava: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›
Šikovný bager: IČO, sídlo a základné údaje
Šikovný bager s. r. o. (IČO 54000980) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Myslava, okres Košice II. Dátum vzniku je 17. 8. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Ľubica Makóová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 388 € a výsledok hospodárenia −10 144 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Zemné práce (SK NACE 4312) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 8. 2021 |
| Obec | Košice - Myslava |
| Okres | Okres Košice II |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Šikovný bager s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 388 €, typická firma odvetvia 71 765 € (medián z 14 529 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›
Sieť prepojení firmy Šikovný bager
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Šikovný bager
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Šikovný bager
- Tendre149súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
- Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy65zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 600 €
- Výhry konkurentov509firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 222 tis. €
- Diery na trhu10odvetví chýba v obci Košice - Myslavatypický nepokrytý dopyt 150 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.995 zmlúv za 3 roky · 1 188 817 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny395 zmlúv za 3 roky · 7 399 472 € · naposledy 9. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever142 zmlúv za 3 roky · 3 118 692 € · naposledy 23. 9. 2026 Všetkých 1 068 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Myslava
RACES, s.r.o.IT TRADING GROUP, s.r.o.Speed Trade International s.r.o.EURO-VALVE Košice s.r.o.DC MEDICAL s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Myslava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Košice II
COMPRO Trade Consulting, s.r.o.Melberne s. r. o.MULTIPLAST - SK s. r. o.PORAGROSTAV, s.r.o.JaMa - stav, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.