ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Jaroslav Bednárik

Kostolište · Generálne čistenie budov

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 21. 9. 2026

Tržby a zisk

Jaroslav Bednárik: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká5 rokov
zmluvy so štátom1

Jaroslav Bednárik (IČO 53998723), sídlo Kostolište, je v registri zapísaný od 3. 8. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 9. 2026).

Jaroslav Bednárik: IČO, sídlo a základné údaje

Jaroslav Bednárik (IČO 53998723) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Kostolište, okres Malacky, Bratislavský kraj. Dátum vzniku je 3. 8. 2021, podniká 5 rokov.

Obchodné meno
Jaroslav Bednárik
IČO
53998723
DIČ
neuvádza sa
IČ DPH
nie je platiteľ DPH
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Dátum vzniku
3. 8. 2021
Stav
v registri aktívna
Miesto podnikania
900 62 Kostolište
Okres
Malacky
Činnosť podľa registra
Generálne čistenie budov 8121
Zapísaná v
Živnostenský register, Okresný úrad Malacky, 120-26109
Sektor ESA 2010
Samostatne zárobkovo činné osoby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Jaroslav Bednárik v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny

Jaroslav Bednárik je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť generálne čistenie budov. V okrese Malacky je v tomto odvetví 351 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Malacky351aktívnych subjektov

Administratívne a podporné služby v okrese Malacky ›

Jaroslav Bednárik a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Jaroslav Bednárik z roku 2026.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20265. 5. 2026
Zmluvy, odberatelia a súťaže v sekcii Peniaze od štátu ›

História Jaroslav Bednárik

Dátum vzniku Jaroslav Bednárik je 3. 8. 2021, teda pred 5 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 120-26109
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Kostolište. Firma vznikla 3. 8. 2021.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Miesto podnikania: Kostolište

Jaroslav Bednárik má miesto podnikania v obci Kostolište, okres Malacky, Bratislavský kraj. V obci Kostolište je 733 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 333.

Subjektov v obci Kostolište733aktívnych
Subjektov v okrese Malacky14 333aktívnych
V tom istom odvetví351okres Malacky

Kostolište: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Bratislavský kraj ›Adresár firiem v okrese Malacky ›

Údaje z registra
Obchodné menoJaroslav Bednárik
Sídlo900 62 KostolištePri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register, Okresný úrad Malacky, 120-26109Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 21. 9. 2026 o 08:36.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieGenerálne čistenie budov (SK NACE 8121)
Sektor podľa ESA 2010Samostatne zárobkovo činné osoby
Vznik3. 8. 2021
ObecKostolište
OkresOkres Malacky
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Čo firma smie robiť · 38 činností
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Výroba nápojov
  • Odevná výroba
  • Textilná výroba
  • Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
  • Sťahovacie služby
  • Kuriérske služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Chov vybraných druhov zvierat
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Poskytovanie služieb v rybárstve
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  • Výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorovPohostinská činnosťPohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk