Rovlan družstvo
Bratislava - Staré Mesto · Povrchová úprava kovov
2 087 119 €tržby 2022 ▲ 1 908 %+1 363 €zisk 2022aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 103 938 €, výsledok hospodárenia 4 302 €
- 22 : tržby 2 087 119 €, výsledok hospodárenia 1 363 €
Rovlan družstvo (IČO 53998464), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 18. 9. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Rovlan
osobné náklady v roku 2022 boli 306 189 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2022 | — | 306 189 € | — |
| 2021 | — | 13 259 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2022 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Štatutár Rovlan
Podľa Registra právnických osôb koná za Rovlan 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Rovlan
Za rok 2022 má Rovlan v závierke tržby 2 087 119 €, o 1 908,0 % viac než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +1 363 €. Závierky máme za 2 roky (2021 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2022: 2 087 119 €.
Výkaz ziskov a strát Rovlan
Najvyššie tržby: rok 2022, 2 087 119 €. Najnižšie: rok 2021, 103 938 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | 2 087 119 € |
| 2021 | 103 938 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 5 665 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | 1 363 € |
| 2021 | 4 302 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Rovlan
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,1 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rovlan | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | +0,1 % | +2,4 % |
| 2021 | +4,1 % | +2,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Rovlan
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 717 555 €, vlastné imanie 7 905 € a záväzky 709 650 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 717 555 € | 7 905 € | 709 650 € |
| 2021 | 148 403 € | 59 974 € | 88 429 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Rovlan (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 2 087 119 € | 1 363 € | 717 555 € | 7 905 € | 709 650 € | 339 108 € | +0,1 % |
| 2021 | 103 938 € | 4 302 € | 148 403 € | 59 974 € | 88 429 € | 19 926 € | +4,1 % |
Riziko: zaplatí Rovlan?
Rovlan a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Rovlan v objeme 7 686 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín: 7 686 € v 1 zmluve.
História firmy Rovlan
Dátum vzniku Rovlan je 18. 9. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: Work House SK družstvo. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiDružstvo · Dr/843/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 103 938 € · majetok 148 403 €
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín, hodnota zmluvy 7 686 €. Firma vznikla 18. 9. 2021.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 2, posledné tržby 2 087 119 €.
- Zmena obchodného menaPredtým Work House SK družstvo, odvtedy Rovlan družstvo.
- Nový štatutár: Dimitrichka Slavova MirchevaPredseda
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Rovlan
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Sťahovacie služby
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Finančný lízing
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Textilná výroba
- Odevná výroba
- Spracovanie kože
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
- Výroba chemikálii, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov
- Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Vedenie účtovníctva
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Výroba potravinárskych výrobkov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Rovlan v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Rovlan je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť povrchová úprava kovov. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 110 929 € (5 612 závierok), Rovlan má 2 087 119 €, čo je 19-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 252 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rovlan 14. z 123.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 29 371 €, polovica do 110 929 €, tri štvrtiny do 502 160 €; 10 % firiem má viac než 1 817 138 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 8 900 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 29 371 € |
| medián | 110 929 € |
| horný kvartil | 502 160 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 817 138 € |
| Rovlan | 2 087 119 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Rovlan
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Rovlan s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rovlan | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | 2 087 119 € | 110 929 € |
| 2021 | 103 938 € | 107 911 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| Rovlan | 2 087 119 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 94 013 € |
| medián kraja | 72 707 € |
| medián Slovenska | 110 929 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ISOMET, s.r.o.Čab · tržby 5 185 373 € (2025)
- LUMASEK s.r.o.Stropkov · tržby 5 177 154 € (2025)
- EVONT s.r.o.Komárno · tržby 5 172 845 € (2025)
- SENOR s. r. o.Kostolná Ves · tržby 5 136 079 € (2025)
- WINFER spol. s r.o.Dunajská Streda · tržby 5 125 141 € (2025)
- ALM CON s.r.o.Prešov · tržby 5 123 737 € (2025)
- V I K O spol. s r.o.Považská Bystrica · tržby 5 122 181 € (2025)
- DCA Industry, s. r. o.Nová Dubnica · tržby 5 116 423 € (2025)
- ELLI SLOVAKIA s.r.o.Čadca · tržby 5 094 213 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rovlan, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Rovlan: Bratislava - Staré Mesto
Rovlan sídli na adrese Grösslingova 4, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860. Na tej istej adrese je zapísaných 228 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Rovlan: IČO, sídlo a základné údaje
Rovlan družstvo (IČO 53998464) je družstvo so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 18. 9. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Dimitrichka Slavova Mircheva. Za rok 2022 sú v závierke tržby 2 087 119 € a výsledok hospodárenia +1 363 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Družstvo |
|---|---|
| Odvetvie | Povrchová úprava kovov (SK NACE 2551) |
| Základné imanie | 1 400 € |
| Vznik | 18. 9. 2021 |
| Skoršie názvy | Work House SK družstvo |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) Rovlan družstvo patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2022 mala 2 087 119 €, typická firma odvetvia 110 929 €, čo je 19-násobok mediánu (medián z 5 612 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Rovlan
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Rovlan
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Rovlan
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 17 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy78zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou86 zmlúv za 3 roky · 454 074 € · naposledy 8. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.21 zmlúv za 3 roky · 24 282 € · naposledy 26. 8. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.14 zmlúv za 3 roky · 206 760 € · naposledy 27. 7. 2026 Všetkých 109 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.61) v okrese Bratislava I
HDO SK, s.r.o.Craft 24 s. r. o.UNIMEX s.r.o.Teradex, s. r. o.RW Services, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.