TR 101, s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 26. 9. 2026
Tržby a zisk
TR 101, s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
TR 101, s.r.o. (IČO 53993799), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 18. 9. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 26. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ TR 101
Podľa Registra právnických osôb koná za TR 101 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 26. 9. 2026.
Spoločník TR 101
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- CZ Slovakia Holding, a.s.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| CZ Slovakia Holding, a.s.od 2. 3. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TR 101
Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát TR 101
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −37 928 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −10 464 € |
| 2024 | −9 873 € |
| 2023 | −8 903 € |
| 2022 | −8 115 € |
| 2021 | −573 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TR 101
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 337 €, vlastné imanie −32 928 € a záväzky 33 265 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 337 € | −32 928 € | 33 265 € |
| 2024 | 4 677 € | −22 464 € | 27 141 € |
| 2023 | 2 921 € | −12 591 € | 15 512 € |
| 2022 | 6 373 € | −3 688 € | 10 061 € |
| 2021 | 4 436 € | 4 427 € | 9 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TR 101 (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −10 464 € | 337 € | −32 928 € | 33 265 € | −8 856 € | — |
| 2024 | — | −9 873 € | 4 677 € | −22 464 € | 27 141 € | −8 640 € | — |
| 2023 | — | −8 903 € | 2 921 € | −12 591 € | 15 512 € | −8 352 € | — |
| 2022 | — | −8 115 € | 6 373 € | −3 688 € | 10 061 € | −7 929 € | — |
| 2021 | — | −573 € | 4 436 € | 4 427 € | 9 € | −549 € | — |
Riziko: zaplatí TR 101?
Peniaze od štátu: TR 101
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TR 101
Dátum vzniku TR 101 je 18. 9. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/155317/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 4 436 €
- Nový spoločník: CZ Slovakia Holding, a.s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121566601
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TR 101
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- prenájom hnuteľných vecí
- čistiace a upratovacie služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- administratívne služby
- vedenie účtovníctva
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- predaj nehnuteľností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 26. 9. 2026.
TR 101 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
TR 101 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 647 aktívnych subjektov.
Sídlo TR 101: Bratislava - Staré Mesto
TR 101 sídli na adrese Dvořákovo nábrežie 8/A, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860. Na tej istej adrese je zapísaných 35 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
TR 101: IČO, sídlo a základné údaje
TR 101, s.r.o. (IČO 53993799) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 18. 9. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Mgr. Júlia Domsitzová.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 26. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 9. 2021 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy TR 101
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TR 101
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TR 101
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 323 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava193 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Nový Ružinov s.r.o.Pravé krídlo, s.r.o.TRAJEKT PLUS, a. s.CZ INVEST s.r.o.Central European Leisure Park, a.s.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava I
CBRE s.r.o.JTRE a.s.INVEST 30 - Kubániho dvory Zvolen a.s.DANUBE SHIPPING, s.r.o.LIVING PARK PRO a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.