Rent Life, v.o.s.
Banská Bystrica
95 323 €tržby 2021+8 758 €zisk 2021zaniknutá 3. 3. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 3. 3. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 95 323 €, výsledok hospodárenia 8 758 €
Rent Life, v.o.s. (IČO 53988353), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 11. 8. 2021 do 3. 3. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Rent Life
osobné náklady v roku 2021 boli 3 824 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2021 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Štatutár Rent Life
Podľa Registra právnických osôb koná za Rent Life 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník Rent Life
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Rent Life
Za rok 2021 má Rent Life v závierke tržby 95 323 €, a výsledok hospodárenia +8 758 €.
Všetky čísla zo závierok Rent Life (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 95 323 € | 8 758 € | 32 815 € | 13 758 € | 19 057 € | 15 925 € | +9,2 % |
Riziko: zaplatí Rent Life?
Rent Life a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Rent Life v objeme 7 400 € z roku 2021. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica: 7 400 € v 1 zmluve.
História firmy Rent Life
Dátum vzniku Rent Life je 11. 8. 2021. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiVerejná obchodná spoločnosť · Sr/651/S
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica, hodnota zmluvy 7 400 €. Firma vznikla 11. 8. 2021.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 95 323 € · majetok 32 815 €
- Nový štatutár: Jiří FulínŠtatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Nový spoločník: Dreamoon Business, s.r.o.Spoločník v.o.s., ktorý prevzal jej imanie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Rent Life v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Rent Life je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 36 493 € (13 550 závierok), Rent Life má 95 323 €, čo je 2,6-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 306 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rent Life 184. z 688.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 103 €, polovica do 36 493 €, tri štvrtiny do 121 049 €; 10 % firiem má viac než 471 666 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 504 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 103 € |
| medián | 36 493 € |
| horný kvartil | 121 049 € |
| 10 % firiem má viac než | 471 666 € |
| Rent Life | 95 323 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| Rent Life | 95 323 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 39 033 € |
| medián kraja | 28 804 € |
| medián Slovenska | 36 493 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Realit Servis s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 000 € (2025)
- DOWINA REAL, s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 240 000 € (2025)
- alcufen s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 000 € (2025)
- BV Property s. r. o.Považská Bystrica · tržby 239 737 € (2025)
- ISTERTOP, spol. s r. o.Štúrovo · tržby 239 546 € (2025)
- NK TRADING plus s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 423 € (2025)
- FISHPET s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 314 € (2024)
- DOPSTA, s. r. o.Prievidza · tržby 239 194 € (2025)
- PYLYO s.r.o.Trnava · tržby 239 184 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rent Life, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Rent Life: Banská Bystrica
Rent Life sídli na adrese Rudohorská 33, 974 11 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 386 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 640. Na tej istej adrese je zapísaných 107 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
Rent Life: IČO, sídlo a základné údaje
Rent Life, v.o.s. (IČO 53988353) je verejná obchodná spoločnosť so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 11. 8. 2021, zánik je v registri zapísaný ku dňu 3. 3. 2022, necelý rok po vzniku. Za rok 2021 sú v závierke tržby 95 323 € a výsledok hospodárenia +8 758 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Verejná obchodná spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68310 |
| Vznik | 11. 8. 2021 |
| Zánik | 3. 3. 2022 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Rent Life
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Rent Life
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Rent Life
- Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
- Výhry konkurentov539firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava184 zmlúv za 3 roky · 1 433 486 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava82 zmlúv za 3 roky · 21 292 863 € · naposledy 3. 9. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
MO Enterprise v.o.s.Uni Creative Invest, s. r. o.Uni Creative Business, s. r. o.MB – comodity v.o.s.Multi Emont, s. r. o. „v likvidácii“
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Banská Bystrica
Hviezdička s.r.o.GEOMAD s.r.o.PASIV-DOM s.r.o.DAN SK, s. r. o.KMG Real, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.