VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Acuson Slovakia s. r. o.

Bratislava - Karlova Ves · Nešpecializovaný veľkoobchod

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk

Acuson Slovakia s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu5 rokov
zmluvy so štátom0

Acuson Slovakia s. r. o. (IČO 53977459), sídlo Bratislava - mestská časť Karlova Ves, je v registri zapísaná od 10. 8. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Acuson Slovakia

V roku 2025 mala Acuson Slovakia priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia Acuson Slovakia

Podľa Registra právnických osôb konajú za Acuson Slovakia 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločníci Acuson Slovakia

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Acuson Slovakia
Podiely spoločníkov na vkladoch Acuson Slovakia Siemens Healthcare s. r. o. 85,0 %, Siemens Healthineers Holding III B.V. 15,0 %. Spolu 5 000 €. Siemens Healthcare s. r. o.: 4 250 €, 85,0 %Siemens Healthineers Holding III B.V.: 750 €, 15,0 %85,0 % najväčší podiel
  • Siemens Healthcare s. r. o.85,0 %
  • Siemens Healthineers Holding III B.V.15,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Siemens Healthcare s. r. o.od 10. 8. 2021 4 250 €85,0 %
Siemens Healthineers Holding III B.V.od 10. 8. 2021 750 €15,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Acuson Slovakia

Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 20255 000 €
Vlastné imanie 20254 660 €
Záväzky 2025340 €6,8 % majetku
Súčet výsledkov za 5 rokov−340 €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Acuson Slovakia

Súvaha Acuson Slovakia

Všetky čísla zo závierok Acuson Slovakia (5 rokov)
Čísla zo závierok Acuson Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−340 €5 000 €4 660 €340 €——
2024—0 €5 000 €5 000 €———
2023—0 €5 000 €5 000 €———
2022—0 €5 000 €5 000 €———
2021—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Acuson Slovakia?

Peniaze od štátu: Acuson Slovakia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Acuson Slovakia

Dátum vzniku Acuson Slovakia je 10. 8. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/154515/B
  2. Nový spoločník: Siemens Healthcare s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
  4. Nový spoločník: Siemens Healthineers Holding III B.V.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
  6. Nový štatutár: Ing. Juraj Kulik, PhD.Konateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Acuson Slovakia

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Počítačové služby
  • Administratívne služby
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Acuson Slovakia v odvetví veľkoobchod

Acuson Slovakia je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 205 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava IV1 205aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava IV ›

Sídlo Acuson Slovakia: Bratislava - Karlova Ves

Acuson Slovakia sídli na adrese Lamačská cesta 3/B, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 25 932. Na tej istej adrese je zapísaných 21 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Karlova Ves9 860aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV25 932aktívnych
V tom istom odvetví1 205okres Bratislava IV
Na tej istej adrese21aktívnych subjektov

Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

Acuson Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

Acuson Slovakia s. r. o. (IČO 53977459) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 10. 8. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Ing. Juraj Kulik, PhD. a Ing. Tibor Kakaš.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690)
Základné imanie5 000 €
Vznik10. 8. 2021
ObecBratislava - Karlova Ves
OkresOkres Bratislava IV
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Acuson Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Acuson Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Acuson Slovakia

  • Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy604zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 729 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Siemens Healthcare s. r. o.TIBOR KAKAŠ, s. r. o.KAMA - REAL, s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves

N I K É , spol. s r.o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.IHLE SLOVAKIA LOGISTIC A SERVIS s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Bratislava IV

EROPOL s.r.o.IMET-AKE s.r.o.KOVINTRADE s.r.o.BENSTAV s.r.o.ASEKOL SK s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk