Auto Impex Export s.r.o.
Štúrovo · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
4 221 €tržby 2022−324 €strata 2022aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby 4 221 €, výsledok hospodárenia -324 €
Auto Impex Export s.r.o. (IČO 53950933), sídlo Štúrovo, je v registri zapísaná od 20. 8. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Auto Impex Export
Podľa Registra právnických osôb koná za Auto Impex Export 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Auto Impex Export
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Lóránt Orosz100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Lóránt Oroszod 17. 3. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Auto Impex Export
Za rok 2022 má Auto Impex Export v závierke tržby 4 221 €, a výsledok hospodárenia −324 €.
Výkaz ziskov a strát Auto Impex Export
Zisk v 0 rokoch, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −324 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −324 € |
| 2021 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Auto Impex Export
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 4 676 €, vlastné imanie 4 676 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2022 | 4 676 € | 4 676 € |
| 2021 | 5 000 € | 5 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Auto Impex Export (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 4 221 € | −324 € | 4 676 € | 4 676 € | — | −324 € | −7,7 % |
| 2021 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Auto Impex Export?
Peniaze od štátu: Auto Impex Export
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Auto Impex Export
Dátum vzniku Auto Impex Export je 20. 8. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: Lorent s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55142/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
- Zmena obchodného menaPredtým Lorent s.r.o., odvtedy Auto Impex Export s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 2, posledné tržby 4 221 €.
- Nový štatutár: Lóránt OroszKonateľ
- Nový spoločník: Lóránt OroszSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Auto Impex Export
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Auto Impex Export v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
Auto Impex Export je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 48 720 € (9 186 závierok), Auto Impex Export má 4 221 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 563 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Auto Impex Export 231. z 270.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 274 €, polovica do 48 720 €, tri štvrtiny do 112 416 €; 10 % firiem má viac než 419 741 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 463 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 274 € |
| medián | 48 720 € |
| horný kvartil | 112 416 € |
| 10 % firiem má viac než | 419 741 € |
| Auto Impex Export | 4 221 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Auto Impex Export
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Auto Impex Export s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Auto Impex Export | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | 4 221 € | 48 720 € |
| 2021 | — | 46 823 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| Auto Impex Export | 4 221 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Zámky | 41 312 € |
| medián kraja | 43 845 € |
| medián Slovenska | 48 720 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MSEC s. r. o.Trenčianska Turná · tržby 9 638 € (2025)
- HNT, s.r.o.Hanušovce nad Topľou · tržby 9 635 € (2025)
- AUTO RUDOLF s.r.o.Komárno · tržby 9 630 € (2019)
- SafeTech Labs s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 9 630 € (2025)
- go2it s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 9 628 € (2025)
- RevoMind s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 9 622 € (2020)
- Agachem, s.r.o.Nitra · tržby 9 621 € (2025)
- Ignis Leonis s. r. o.Rohožník · tržby 9 606 € (2025)
- PUPOK s.r.o.Obišovce · tržby 9 600 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Auto Impex Export, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Auto Impex Export: Štúrovo
Auto Impex Export sídli na adrese Bartókova 1, 943 01 Štúrovo, okres Nové Zámky. V obci Štúrovo je 4 202 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Štúrovo: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
Auto Impex Export: IČO, sídlo a základné údaje
Auto Impex Export s.r.o. (IČO 53950933) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 20. 8. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Lóránt Orosz. Za rok 2022 sú v závierke tržby 4 221 € a výsledok hospodárenia −324 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 8. 2021 |
| Skoršie názvy | Lorent s.r.o. |
| Obec | Štúrovo |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) Auto Impex Export s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 4 221 €, typická firma odvetvia 48 720 € (medián z 9 186 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›
Sieť prepojení firmy Auto Impex Export
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Auto Impex Export
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Auto Impex Export
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy136zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 200 €
- Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 80 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Štúrovo
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 565 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Štúrovo
Smurfit Westrock Slovakia, a. s.Monarflex s.r.o.Jet Stream Sales s.r.o.SPEED LINE, s.r.o.SKC foundry s. r. o.Všetky firmy v obci Štúrovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Nové Zámky
Eurofins RBLSC IT CEE s.r.o.Monolith Systemhouse International, s.r.o.Telex Group s. r. o.AutoWorld Europe s. r. o.Pannon Servis s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.