VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

B&D COMPANY s.r.o.

Bratislava - Nové Mesto · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

27 €tržby 2025 ▼ 100 %−1 487 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 17. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

27 €tržby 2025 ▼ 100 %
−1 487 €strata 2025
  1. 21 : tržby 289 €, výsledok hospodárenia -129 €
  2. 22 : tržby 17 194 €, výsledok hospodárenia -3 634 €
  3. 23 : tržby 40 381 €, výsledok hospodárenia 3 592 €
  4. 24 : tržby 136 362 €, výsledok hospodárenia 13 641 €
  5. 25 : tržby 27 €, výsledok hospodárenia -1 487 €
  6. 26 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -85 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

B&D COMPANY s.r.o. (IČO 53932374) mala v roku 2025 tržby 27 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci B&D COMPANY

osobné náklady v roku 2024 boli 5 360 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Spoločníci B&D COMPANY

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch B&D COMPANY
Podiely spoločníkov na vkladoch B&D COMPANY Bankruptcy Advisory, s.r.o. 50,0 %, Recovery, s.r.o. 50,0 %. Spolu 5 000 €. Bankruptcy Advisory, s.r.o.: 2 500 €, 50,0 %Recovery, s.r.o.: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Bankruptcy Advisory, s.r.o.50,0 %
  • Recovery, s.r.o.50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Bankruptcy Advisory, s.r.o.od 10. 3. 2026 2 500 €50,0 %
Recovery, s.r.o.od 10. 3. 2026 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok B&D COMPANY

Za rok 2025 má B&D COMPANY v závierke tržby 27 €, o 100,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 487 €. Závierky máme za 6 rokov (2021 až 2026), najvyššie tržby sú z roku 2024: 136 362 €.

Tržby 202527 €▼ −100,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 487 €strata
Majetok (aktíva) 20263 357 €
Vlastné imanie 20263 257 €
Záväzky 2026100 €3,0 % majetku
Zisková marža 2025−5 507,4 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 6 rokov12 tis. €2021 až 2026

Výkaz ziskov a strát B&D COMPANY

Súvaha B&D COMPANY

Všetky čísla zo závierok B&D COMPANY (6 rokov)
Čísla zo závierok B&D COMPANY po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2026—−85 €3 357 €3 257 €100 €——
202527 €−1 487 €3 754 €3 342 €412 €−663 €−5 507,4 %
2024136 362 €13 641 €23 018 €18 470 €4 548 €22 388 €+10,0 %
202340 381 €3 592 €13 892 €4 829 €9 063 €12 206 €+8,9 %
202217 194 €−3 634 €5 957 €1 237 €4 720 €−409 €−21,1 %
2021289 €−129 €5 523 €4 871 €652 €−129 €−44,6 %

Riziko: zaplatí B&D COMPANY?

Peniaze od štátu: B&D COMPANY

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy B&D COMPANY

Dátum vzniku B&D COMPANY je 28. 7. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/198500/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 289 € · majetok 5 523 €
  3. Nový spoločník: Bankruptcy Advisory, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2026Závierok máme 6.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti B&D COMPANY

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Kuriérske služby
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

B&D COMPANY v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

B&D COMPANY je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 380 € (5 800 závierok), B&D COMPANY má 27 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 545 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je B&D COMPANY 212. z 211.

V odvetví v okrese Bratislava III545aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 800Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb B&D COMPANY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava III ›

Sídlo B&D COMPANY: Bratislava - Nové Mesto

B&D COMPANY sídli na adrese Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 596 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 1 184 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 596aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 393aktívnych
V tom istom odvetví545okres Bratislava III
Na tej istej adrese1 184aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

B&D COMPANY: IČO, sídlo a základné údaje

B&D COMPANY s.r.o. (IČO 53932374) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 28. 7. 2021, na trhu je 5 rokov. Za rok 2025 sú v závierke tržby 27 € a výsledok hospodárenia −1 487 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599)
Základné imanie5 000 €
Vznik28. 7. 2021
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) B&D COMPANY s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 27 €, typická firma odvetvia 101 380 € (medián z 5 800 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy B&D COMPANY

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu B&D COMPANY

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu B&D COMPANY

  • Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 122 tis. €
  • Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
  • Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
  • Výhry konkurentov234firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 400 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

RB Express s.r.o., v konkurzeEXTAVMAT Plus s. r. o. v konkurzeSecond Chance, s. r. o. v konkurzeRB 1 s.r.o.SORENA, s.r.o. v konkurze

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Bratislava III

Naturics, s. r. o.PRIMESELL s.r.o.NORVIX s. r. o.MANARASPRINGS, s.r.o.MAHOLZ s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk