VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

EMELS s. r. o.

Košice - Barca · Osobná doprava vozidlom s vodičom na vyžiadanie

14 637 €tržby 2025 ▼ 41 %−10 070 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

14 637 €tržby 2025 ▼ 41 %
−10 070 €strata 2025
  1. 21 : tržby 7 357 €, výsledok hospodárenia 221 €
  2. 22 : tržby 27 091 €, výsledok hospodárenia -1 549 €
  3. 23 : tržby 23 668 €, výsledok hospodárenia -2 215 €
  4. 24 : tržby 24 627 €, výsledok hospodárenia -4 464 €
  5. 25 : tržby 14 637 €, výsledok hospodárenia -10 070 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EMELS s. r. o. (IČO 53925335) mala v roku 2025 tržby 14 637 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci EMELS

osobné náklady v roku 2022 boli 25 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ EMELS

Podľa Registra právnických osôb koná za EMELS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník EMELS

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch EMELS
Podiely spoločníkov na vkladoch EMELS Ing. Michal Šak 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Michal Šak: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Michal Šak100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Michal Šakod 21. 7. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok EMELS

Za rok 2025 má EMELS v závierke tržby 14 637 €, o 40,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −10 070 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 27 091 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202515 tis. €▼ −40,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−10 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20257 991 €
Vlastné imanie 20252 423 €
Záväzky 20255 568 €69,7 % majetku
Pridaná hodnota 2025−5 512 €
Zisková marža 2025−68,8 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−18 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát EMELS

Súvaha EMELS

Všetky čísla zo závierok EMELS (5 rokov)
Čísla zo závierok EMELS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202514 637 €−10 070 €7 991 €2 423 €5 568 €−5 512 €−68,8 %
202424 627 €−4 464 €15 398 €2 493 €12 905 €3 274 €−18,1 %
202323 668 €−2 215 €19 356 €1 457 €17 899 €5 777 €−9,4 %
202227 091 €−1 549 €26 407 €3 672 €22 735 €4 590 €−5,7 %
20217 357 €221 €6 252 €5 221 €1 031 €445 €+3,0 %

Riziko: zaplatí EMELS?

Peniaze od štátu: EMELS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy EMELS

Dátum vzniku EMELS je 21. 7. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52017/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 7 357 € · majetok 6 252 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121531038
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 14 637 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti EMELS

  • Prevádzkovanie taxislužby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Administratívne služby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba nápojov
  • Textilná výroba
  • Odevná výroba
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
  • Sťahovacie služby
  • Kuriérske služby
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Finančný lízing
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Verejné obstarávanie
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

EMELS v odvetví pozemná doprava

EMELS je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť osobná doprava vozidlom s vodičom na vyžiadanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), EMELS má 14 637 €, čo je 16 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 363 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EMELS 118. z 144.

V odvetví v okrese Košice IV363aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 933Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia94 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EMELS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Košice IV ›

Sídlo EMELS: Košice - Barca

EMELS sídli na adrese Svetlá Pusta 1314/3A, 040 17 Košice - mestská časť Barca, okres Košice IV. V obci Košice - Barca je 982 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 425. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Barca982aktívnych
Subjektov v okrese Košice IV16 425aktívnych
V tom istom odvetví363okres Košice IV
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Košice - Barca: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›

EMELS: IČO, sídlo a základné údaje

EMELS s. r. o. (IČO 53925335) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Barca, okres Košice IV. Dátum vzniku je 21. 7. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Ing. Michal Šak. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 637 € a výsledok hospodárenia −10 070 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOsobná doprava vozidlom s vodičom na vyžiadanie (SK NACE 4933)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 7. 2021
ObecKošice - Barca
OkresOkres Košice IV
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) EMELS s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 637 €, typická firma odvetvia 93 647 € (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›

Sieť prepojení firmy EMELS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EMELS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu EMELS

  • Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy146zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
  • Výhry konkurentov160firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Košice - Barcatypický nepokrytý dopyt 70 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Barca

EUROVIA SK, a.s.Minebea Slovakia s.r.o.Minebea AccessSolutions Slovakia s. r. o.Auto Gábriel, s.r.o. KošiceKAPA-PRESS, spoločnosť s ručením obmedzenýmVšetky firmy v mestskej časti Košice - Barca ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.32) v okrese Košice IV

LUXI platforms s. r. o.YELLOW Košice s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk