Digital House s. r. o.
Pruské · Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska
104 134 €tržby 2025 ▼ 11 %+718 €zisk 2025aktívna 5 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 18 110 €, výsledok hospodárenia 1 043 €
- 22 : tržby 35 310 €, výsledok hospodárenia 2 865 €
- 23 : tržby 81 586 €, výsledok hospodárenia -1 699 €
- 24 : tržby 116 630 €, výsledok hospodárenia -1 381 €
- 25 : tržby 104 134 €, výsledok hospodárenia 718 €
Digital House s. r. o. (IČO 53920848) mala v roku 2025 tržby 104 134 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Digital House
Digital House má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 488 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 3 488 € | — |
| 2024 | — | 3 137 € | — |
| 2023 | — | 9 513 € | — |
| 2022 | — | 10 103 € | — |
| 2021 | — | 3 100 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konateľ Digital House
Podľa Registra právnických osôb koná za Digital House 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník Digital House
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ivan Šedík100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ivan Šedíkod 11. 12. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Digital House
Za rok 2025 má Digital House v závierke tržby 104 134 €, o 10,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +718 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 116 630 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Digital House
Najvyššie tržby: rok 2024, 116 630 €. Najnižšie: rok 2021, 18 110 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 104 134 € |
| 2024 | 116 630 € |
| 2023 | 81 586 € |
| 2022 | 35 310 € |
| 2021 | 18 110 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 1 546 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 718 € |
| 2024 | −1 381 € |
| 2023 | −1 699 € |
| 2022 | 2 865 € |
| 2021 | 1 043 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Digital House
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,7 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Digital House | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,7 % | +3,0 % |
| 2024 | −1,2 % | +2,2 % |
| 2023 | −2,1 % | +1,3 % |
| 2022 | +8,1 % | +1,5 % |
| 2021 | +5,8 % | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 4 roky, najviac v roku 2023 (+131,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −10,7 % |
| 2024 | +43,0 % |
| 2023 | +131,1 % |
| 2022 | +95,0 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Digital House
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 19 773 €, vlastné imanie 6 546 € a záväzky 13 227 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 19 773 € | 6 546 € | 13 227 € |
| 2024 | 20 067 € | 5 828 € | 14 239 € |
| 2023 | 20 397 € | 7 209 € | 13 188 € |
| 2022 | 10 609 € | 8 908 € | 1 701 € |
| 2021 | 6 759 € | 6 043 € | 716 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Digital House (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 104 134 € | 718 € | 19 773 € | 6 546 € | 13 227 € | 10 913 € | +0,7 % |
| 2024 | 116 630 € | −1 381 € | 20 067 € | 5 828 € | 14 239 € | 8 869 € | −1,2 % |
| 2023 | 81 586 € | −1 699 € | 20 397 € | 7 209 € | 13 188 € | 10 974 € | −2,1 % |
| 2022 | 35 310 € | 2 865 € | 10 609 € | 8 908 € | 1 701 € | 13 549 € | +8,1 % |
| 2021 | 18 110 € | 1 043 € | 6 759 € | 6 043 € | 716 € | 4 340 € | +5,8 % |
Riziko: zaplatí Digital House?
Peniaze od štátu: Digital House
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Digital House
Dátum vzniku Digital House je 21. 7. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: IDEA STUDIO s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42176/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 18 110 € · majetok 6 759 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121530796
- Nový štatutár: Ivan ŠedíkKonateľ
- Nový spoločník: Ivan ŠedíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým IDEA STUDIO s.r.o., odvtedy Digital House s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 104 134 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Digital House
- Stolárstvo
- Kuriérske služby
- Dizajnérske činnosti
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Sťahovacie služby
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Digital House v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva
Digital House je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 56 115 € (4 017 závierok), Digital House má 104 134 €, čo je 1,9-násobok mediánu. V okrese Ilava je v tomto odvetví 121 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Digital House 17. z 44.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 350 €, polovica do 56 115 €, tri štvrtiny do 217 551 €; 10 % firiem má viac než 680 221 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 880 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 350 € |
| medián | 56 115 € |
| horný kvartil | 217 551 € |
| 10 % firiem má viac než | 680 221 € |
| Digital House | 104 134 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Digital House
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Digital House s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Digital House | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 104 134 € | 56 115 € |
| 2024 | 116 630 € | 54 256 € |
| 2023 | 81 586 € | 51 601 € |
| 2022 | 35 310 € | 49 748 € |
| 2021 | 18 110 € | 48 430 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Digital House | 104 134 € |
|---|---|
| medián okresu Ilava | 56 693 € |
| medián kraja | 63 221 € |
| medián Slovenska | 56 115 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AD CREDIT s.r.o.Trnava · tržby 240 000 € (2025)
- INEST s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 239 372 € (2025)
- ELASTECH s. r. o.Horné Vestenice · tržby 239 332 € (2025)
- SYNÁK a spol., s.r.o.Žilina · tržby 239 041 € (2025)
- LOTOS KP s.r.o.Košice - mestská časť Dargovských hrdinov · tržby 238 792 € (2025)
- MJ 321, s.r.o.Detva · tržby 238 606 € (2025)
- Akre Group, s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 238 325 € (2025)
- Stolárstvo Prešov s.r.o.Okružná · tržby 238 266 € (2025)
- RAFFAELIS IDE s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 238 150 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Digital House, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Digital House: Pruské
Digital House sídli na adrese 310, 018 52 Pruské, okres Ilava. V obci Pruské je 330 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 038. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Pruské: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›
Digital House: IČO, sídlo a základné údaje
Digital House s. r. o. (IČO 53920848) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pruské, okres Ilava. Dátum vzniku je 21. 7. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Ivan Šedík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 104 134 € a výsledok hospodárenia +718 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska (SK NACE 1623) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 21. 7. 2021 |
| Skoršie názvy | IDEA STUDIO s.r.o. |
| Obec | Pruské |
| Okres | Okres Ilava |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) Digital House s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 104 134 €, typická firma odvetvia 56 115 € (medián z 4 017 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Ilava ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Ilava ›
Sieť prepojení firmy Digital House
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Digital House
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Digital House
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 53 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 57 tis. €
- Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Pruskétypický nepokrytý dopyt 282 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen239 zmlúv za 3 roky · 2 434 378 € · naposledy 5. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka Vihorlat93 zmlúv za 3 roky · 1 890 734 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.71 zmlúv za 3 roky · 145 866 € · naposledy 23. 9. 2026 Všetkých 386 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Pruské
MIKON spol. s r.o.Poľnohospodárske družstvo "Vršatec"WELLCORE, s. r. o.MP - MOTORS s. r. o.BM- Engineering s.r.o.Všetky firmy v obci Pruské ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.23) v okrese Ilava
Nábytok NIKA, spol. s r. o.DREVOPROGRES PLUS s.r.o.INTERMONEX s.r.o.ŠIBA - nábytok, s. r. o.Kuchyne INT-EX, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.