VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Mojebuchty.sk s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.

5 195 €tržby 2023 ▼ 82 %−7 473 €strata 2023

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

5 195 €tržby 2023 ▼ 82 %
−7 473 €strata 2023
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -362 €
  2. 22 : tržby 29 478 €, výsledok hospodárenia -531 €
  3. 23 : tržby 5 195 €, výsledok hospodárenia -7 473 €
  4. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 795 €
  5. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 010 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Mojebuchty.sk s. r. o. (IČO 53920465), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 27. 7. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Mojebuchty.sk

Mojebuchty.sk má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 670 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.

Konateľ Mojebuchty.sk

Podľa Registra právnických osôb koná za Mojebuchty.sk 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Spoločník Mojebuchty.sk

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Mojebuchty.sk
Podiely spoločníkov na vkladoch Mojebuchty.sk Tomáš Jeřabek 100,0 %. Spolu 5 000 €. Tomáš Jeřabek: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Tomáš Jeřabek100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Tomáš Jeřabekod 27. 7. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Mojebuchty.sk

Za rok 2023 má Mojebuchty.sk v závierke tržby 5 195 €, o 82,4 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −7 473 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 29 478 €.

Tržby 20235 195 €▼ −82,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2023−7 473 €strata
Majetok (aktíva) 202516 tis. €
Vlastné imanie 2025−8 171 €
Záväzky 202524 tis. €151,8 % majetku
Zisková marža 2023−143,8 %medián odvetvia +1,2 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−13 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Mojebuchty.sk

Súvaha Mojebuchty.sk

Všetky čísla zo závierok Mojebuchty.sk (5 rokov)
Čísla zo závierok Mojebuchty.sk po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−2 010 €15 784 €−8 171 €23 955 €——
2024—−2 795 €16 525 €−6 161 €22 686 €−540 €—
20235 195 €−7 473 €17 189 €−3 366 €20 555 €2 819 €−143,8 %
202229 478 €−531 €29 340 €4 107 €25 233 €1 520 €−1,8 %
2021—−362 €6 190 €4 638 €1 552 €−284 €—

Riziko: zaplatí Mojebuchty.sk?

Peniaze od štátu: Mojebuchty.sk

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Mojebuchty.sk

Dátum vzniku Mojebuchty.sk je 27. 7. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/154187/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 6 190 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Mojebuchty.sk

  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba nápojov
  • Textilná výroba
  • Odevná výroba
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
  • Výroba bižutérie a suvenírov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Mojebuchty.sk v odvetví výroba potravín

Mojebuchty.sk je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 69 288 € (2 794 závierok), Mojebuchty.sk má 5 195 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 297 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mojebuchty.sk 147. z 160.

V odvetví v okrese Bratislava II297aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 794Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia69 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+1,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mojebuchty.sk, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava II ›

Sídlo Mojebuchty.sk: Bratislava - Ružinov

Mojebuchty.sk sídli na adrese Záhradnícka 46/A, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 186 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 860aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 361aktívnych
V tom istom odvetví297okres Bratislava II
Na tej istej adrese186aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Mojebuchty.sk: IČO, sídlo a základné údaje

Mojebuchty.sk s. r. o. (IČO 53920465) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 27. 7. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Tomáš Jeřabek. Za rok 2023 sú v závierke tržby 5 195 € a výsledok hospodárenia −7 473 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089)
Základné imanie5 000 €
Vznik27. 7. 2021
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) Mojebuchty.sk s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 5 195 €, typická firma odvetvia 69 288 € (medián z 2 794 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Mojebuchty.sk

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Mojebuchty.sk

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Mojebuchty.sk

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 171 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
  • Výhry konkurentov51firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 32 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.89) v okrese Bratislava II

PROGAST, spol. s r.o.PLEURAN, s.r.o.BOD, s.r.o.Macabere - sklady s. r. o.Mimarc Group s.r.o

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk