VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

CB NEXI j. s. a.

Bratislava - Staré Mesto · Administratívne a pomocné činnosti

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk

CB NEXI j. s. a.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu5 rokov
zmluvy so štátom0

CB NEXI j. s. a. (IČO 53917138), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 29. 7. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci CB NEXI j. s. a.

V roku 2025 mala CB NEXI j. s. a. priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Predstavenstvo CB NEXI j. s. a.

Podľa Registra právnických osôb konajú za CB NEXI j. s. a. 2 členovia predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok CB NEXI j. s. a.

Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Majetok (aktíva) 2025407 tis. €
Vlastné imanie 2025407 tis. €
Záväzky 2025660 €0,2 % majetku
Pridaná hodnota 2025−2 067 €
Súčet výsledkov za 5 rokov−3 443 €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát CB NEXI j. s. a.

Súvaha CB NEXI j. s. a.

Všetky čísla zo závierok CB NEXI j. s. a. (5 rokov)
Čísla zo závierok CB NEXI j. s. a. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−2 584 €407 417 €406 757 €660 €−2 067 €—
2024—−532 €409 681 €409 341 €340 €−108 €—
2023—−245 €409 952 €409 873 €79 €−128 €—
2022—−82 €156 618 €156 618 €—−54 €—
2021—0 €200 €200 €—−1 030 €—

Riziko: zaplatí CB NEXI j. s. a.?

Peniaze od štátu: CB NEXI j. s. a.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy CB NEXI j. s. a.

Dátum vzniku CB NEXI j. s. a. je 29. 7. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: Crowdberry SK30 j. s. a.. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiJednoduchá spoločnosť na akcie · Sja/182/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 200 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým Crowdberry SK30 j. s. a., odvtedy CB NEXI j. s. a.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti CB NEXI j. s. a.

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • administratívne služby
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

CB NEXI j. s. a. v odvetví administratívne a kancelárske služby

CB NEXI j. s. a. je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 5 285 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava I5 285aktívnych subjektov

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava I ›

Sídlo CB NEXI j. s. a.: Bratislava - Staré Mesto

CB NEXI j. s. a. sídli na adrese Staromestská 3, 811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460. Na tej istej adrese je zapísaných 118 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 460aktívnych
V tom istom odvetví5 285okres Bratislava I
Na tej istej adrese118aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

CB NEXI j. s. a.: IČO, sídlo a základné údaje

CB NEXI j. s. a. (IČO 53917138) je jednoduchá spoločnosť na akcie so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 29. 7. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Michal Ondrišek a Peter Bečár.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaJednoduchá spoločnosť na akcie
OdvetvieAdministratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210)
Základné imanie100 €
Vznik29. 7. 2021
Skoršie názvyCrowdberry SK30 j. s. a.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy CB NEXI j. s. a.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu CB NEXI j. s. a.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu CB NEXI j. s. a.

  • Tendre23súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 190 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy55zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
  • Výhry konkurentov101firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

GymBeam s.r.o.FREE Company s.r.o.Realdealcyclephile, s. r. o.NEXINEO s.r.o.nettle, s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Bratislava I

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia…Clarios Slovakia spol. s r.o.RS Integrated Supply Slovakia s. r. o.Bloom Cosmetics s.r.o.Tatra Billing, a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk