Fljamur Suljejmani
Aktívny · Trnava · podniká od 2021 · 5 rokov
Čo robí
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2021Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 22. 10. 2026 o 12:21
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026
Tržby a zisk
Fljamur Suljejmani: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Fljamur Suljejmani (IČO 53916913), sídlo Trnava, je v registri zapísaný od 30. 6. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).
Financie a závierky Fljamur Suljejmani
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Fljamur Suljejmani?
Peniaze od štátu: Fljamur Suljejmani
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Fljamur Suljejmani
Dátum vzniku Fljamur Suljejmani je 30. 6. 2021, teda pred 5 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 250-47889
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Fljamur Suljejmani
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.
Fljamur Suljejmani v odvetví špecializované stavebné práce
Fljamur Suljejmani je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. V okrese Trnava je v tomto odvetví 4 099 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Trnava
Fljamur Suljejmani má miesto podnikania v obci Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 101 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 706.
Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
Fljamur Suljejmani: IČO, sídlo a základné údaje
Fljamur Suljejmani (IČO 53916913) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Trnava, okres Trnava. Začiatok podnikania je 30. 6. 2021, podniká 5 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335) |
| Vznik | 30. 6. 2021 |
| Obec | Trnava |
| Okres | Okres Trnava |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trnava
PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Trnava
JOMA Slovakia a. s.KALDO-INVEST s.r.o.Služby Cífer s.r.o.IMD & design spol. s r.o.Bau Stav.H, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.