Cykloon, s.r.o.
Bratislava - Vajnory · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
8 549 €tržby 2025 ▲ 37 %+4 336 €zisk 2025aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 98 €, výsledok hospodárenia -2 376 €
- 22 : tržby 1 812 €, výsledok hospodárenia -880 €
- 23 : tržby 5 740 €, výsledok hospodárenia 3 471 €
- 24 : tržby 6 263 €, výsledok hospodárenia 2 702 €
- 25 : tržby 8 549 €, výsledok hospodárenia 4 336 €
Cykloon, s.r.o. (IČO 53916603) mala v roku 2025 tržby 8 549 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Cykloon
V roku 2025 mala Cykloon priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konatelia Cykloon
Podľa Registra právnických osôb konajú za Cykloon 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločníci Cykloon
V registri sú zapísaní 4 spoločníci.
- Mgr. Milan Kováčik40,0 %
- Ing. Peter Pokrivčák22,5 %
- Mgr. Nikolas Kiss22,5 %
- Ing. Henrich Lövinger15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Milan Kováčikod 13. 7. 2021 | 2 000 € | 40,0 % |
| Ing. Peter Pokrivčákod 20. 12. 2023 | 1 125 € | 22,5 % |
| Mgr. Nikolas Kissod 20. 12. 2023 | 1 125 € | 22,5 % |
| Ing. Henrich Lövingerod 13. 7. 2021 | 750 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Cykloon
Za rok 2025 má Cykloon v závierke tržby 8 549 €, o 36,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 336 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 8 549 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 482 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Cykloon
Najvyššie tržby: rok 2025, 8 549 €. Najnižšie: rok 2021, 98 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 8 549 € |
| 2024 | 6 263 € |
| 2023 | 5 740 € |
| 2022 | 1 812 € |
| 2021 | 98 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 7 253 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 336 € |
| 2024 | 2 702 € |
| 2023 | 3 471 € |
| 2022 | −880 € |
| 2021 | −2 376 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Cykloon
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +50,7 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Cykloon | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +50,7 % | +19,3 % |
| 2024 | +43,1 % | +12,5 % |
| 2023 | +60,5 % | +10,7 % |
| 2022 | −48,6 % | +9,7 % |
| 2021 | — | +9,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+216,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +36,5 % |
| 2024 | +9,1 % |
| 2023 | +216,8 % |
| 2022 | +1 749,0 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Cykloon
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 28 807 €, vlastné imanie 12 252 € a záväzky 16 555 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 28 807 € | 12 252 € | 16 555 € |
| 2024 | 8 400 € | 7 916 € | 484 € |
| 2023 | 5 645 € | 5 214 € | 431 € |
| 2022 | 1 782 € | 1 744 € | 38 € |
| 2021 | 2 693 € | 2 624 € | 69 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Cykloon (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 549 € | 4 336 € | 28 807 € | 12 252 € | 16 555 € | 4 818 € | +50,7 % |
| 2024 | 6 263 € | 2 702 € | 8 400 € | 7 916 € | 484 € | 3 171 € | +43,1 % |
| 2023 | 5 740 € | 3 471 € | 5 645 € | 5 214 € | 431 € | 793 € | +60,5 % |
| 2022 | 1 812 € | −880 € | 1 782 € | 1 744 € | 38 € | −829 € | −48,6 % |
| 2021 | 98 € | −2 376 € | 2 693 € | 2 624 € | 69 € | −2 340 € | −2 424,5 % |
Riziko: zaplatí Cykloon?
Cykloon a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Cykloon z roku 2025.
História firmy Cykloon
Dátum vzniku Cykloon je 13. 7. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/153916/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 98 € · majetok 2 693 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121527606
- Nový štatutár: Ing. Peter PokrivčákKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Henrich LövingerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská inovačná a energetická agentúra*. Firma vznikla 13. 7. 2021.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 8 549 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Cykloon
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Cykloon v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
Cykloon je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 892 € (12 871 závierok), Cykloon má 8 549 €, čo je 16 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 216 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Cykloon 1 084. z 1 227.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 865 €, polovica do 53 892 €, tri štvrtiny do 98 179 €; 10 % firiem má viac než 313 371 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 502 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 865 € |
| medián | 53 892 € |
| horný kvartil | 98 179 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 371 € |
| Cykloon | 8 549 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Cykloon
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Cykloon s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Cykloon | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 8 549 € | 53 892 € |
| 2024 | 6 263 € | 50 083 € |
| 2023 | 5 740 € | 49 297 € |
| 2022 | 1 812 € | 48 668 € |
| 2021 | 98 € | 46 851 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Cykloon | 8 549 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 55 325 € |
| medián kraja | 60 334 € |
| medián Slovenska | 53 892 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SIGNAL - SOFT, spol. s r.o.Kamenica nad Hronom · tržby 19 384 € (2025)
- MH Mamut s.r.o.Lysica · tržby 19 370 € (2025)
- BENNY COMPANY s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 19 355 € (2025)
- ATHOS, s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 19 345 € (2025)
- Servis Zlatovská s. r. o.Trenčín · tržby 19 342 € (2025)
- LuptakSolutions s. r. o.Sereď · tržby 19 337 € (2025)
- PP-Automation, s.r.o.Spišské Vlachy · tržby 19 327 € (2025)
- Filotimo, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 19 326 € (2025)
- CreativeIdeas s.r.o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 19 316 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Cykloon, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Cykloon: Bratislava - Vajnory
Cykloon sídli na adrese Tomanova 51/A, 831 07 Bratislava - mestská časť Vajnory, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Vajnory je 1 912 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Bratislava - Vajnory: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Cykloon: IČO, sídlo a základné údaje
Cykloon, s.r.o. (IČO 53916603) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vajnory, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 13. 7. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Ing. Henrich Lövinger a Ing. Peter Pokrivčák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 8 549 € a výsledok hospodárenia +4 336 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 7. 2021 |
| Obec | Bratislava - Vajnory |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 482 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) Cykloon, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 8 549 €, typická firma odvetvia 53 892 € (medián z 12 871 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy Cykloon
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Cykloon
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Cykloon
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy134zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 200 €
- Výhry konkurentov66firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 79 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Bratislava - Vajnorytypický nepokrytý dopyt 2,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 561 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Wondericon events, s.r.o.Wondericon s. r. o.HPX s. r. o.HALFPIXEL s. r. o.HPY s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vajnory
ASBIS SK spol. s r.o.NAY a.s.Hedin Automotive Slovakia s. r. o.Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.Batcha company v. o. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vajnory ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Bratislava III
Labyrinth Labs s. r. o.OHPEN Technology Slovakia, s.r.o.PREFIS a. s.Panaxeo, s.r.o.Sportradar Slovakia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.