VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

WGEB Investment s.r.o.

Smižany · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

27 500 €tržby 2025 ▼ 29 %+252 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

27 500 €tržby 2025 ▼ 29 %
+252 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 10 500 €, výsledok hospodárenia 2 849 €
  2. 22 : tržby 14 000 €, výsledok hospodárenia 1 478 €
  3. 23 : tržby 12 000 €, výsledok hospodárenia 594 €
  4. 24 : tržby 38 500 €, výsledok hospodárenia 3 039 €
  5. 25 : tržby 27 500 €, výsledok hospodárenia 252 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

WGEB Investment s.r.o. (IČO 53915089) mala v roku 2025 tržby 27 500 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci WGEB Investment

V roku 2025 mala WGEB Investment priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ WGEB Investment

Podľa Registra právnických osôb koná za WGEB Investment 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník WGEB Investment

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch WGEB Investment
Podiely spoločníkov na vkladoch WGEB Investment Ing. Tomáš Lukačovský 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Tomáš Lukačovský: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Tomáš Lukačovský100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Tomáš Lukačovskýod 13. 7. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok WGEB Investment

Za rok 2025 má WGEB Investment v závierke tržby 27 500 €, o 28,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +252 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 38 500 €.

Tržby 202528 tis. €▼ −28,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025252 €zisk
Majetok (aktíva) 202514 tis. €
Vlastné imanie 202513 tis. €
Záväzky 2025591 €4,3 % majetku
Pridaná hodnota 20254 226 €
Zisková marža 2025+0,9 %medián odvetvia +12,3 %
Súčet výsledkov za 5 rokov8 212 €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát WGEB Investment

Súvaha WGEB Investment

Všetky čísla zo závierok WGEB Investment (5 rokov)
Čísla zo závierok WGEB Investment po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202527 500 €252 €13 801 €13 210 €591 €4 226 €+0,9 %
202438 500 €3 039 €13 683 €12 958 €725 €8 714 €+7,9 %
202312 000 €594 €10 301 €9 924 €377 €7 507 €+5,0 %
202214 000 €1 478 €9 903 €9 327 €493 €8 497 €+10,6 %
202110 500 €2 849 €13 524 €7 849 €5 592 €5 830 €+27,1 %

Riziko: zaplatí WGEB Investment?

Peniaze od štátu: WGEB Investment

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy WGEB Investment

Dátum vzniku WGEB Investment je 13. 7. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/59470/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 10 500 € · majetok 13 524 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 27 500 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti WGEB Investment

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • vedenie účtovníctva
  • administratívne služby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

WGEB Investment v odvetví právne a účtovnícke činnosti

WGEB Investment je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 399 € (9 912 závierok), WGEB Investment má 27 500 €, čo je 61 % mediánu. V okrese Spišská Nová Ves je v tomto odvetví 303 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je WGEB Investment 51. z 75.

V odvetví v okrese Spišská Nová Ves303aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 912Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb WGEB Investment, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Spišská Nová Ves ›

Sídlo WGEB Investment: Smižany

WGEB Investment sídli na adrese Za Kaštieľom 1328/6, 053 11 Smižany, okres Spišská Nová Ves. V obci Smižany je 1 048 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 078. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Smižany1 048aktívnych
Subjektov v okrese Spišská Nová Ves11 078aktívnych
V tom istom odvetví303okres Spišská Nová Ves
Na tej istej adrese17aktívnych subjektov

Smižany: obyvatelia a dáta ›Okres Spišská Nová Ves ›Adresár firiem v okrese Spišská Nová Ves ›

WGEB Investment: IČO, sídlo a základné údaje

WGEB Investment s.r.o. (IČO 53915089) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Smižany, okres Spišská Nová Ves. Dátum vzniku je 13. 7. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Ing. Tomáš Lukačovský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 27 500 € a výsledok hospodárenia +252 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Základné imanie5 000 €
Vznik13. 7. 2021
ObecSmižany
OkresOkres Spišská Nová Ves
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) WGEB Investment s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 27 500 €, typická firma odvetvia 45 399 € (medián z 9 912 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Spišská Nová Ves ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Spišská Nová Ves ›

Sieť prepojení firmy WGEB Investment

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu WGEB Investment

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu WGEB Investment

  • Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy259zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
  • Výhry konkurentov41firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
  • Diery na trhu19odvetví chýba v meste Smižanytypický nepokrytý dopyt 609 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Smižany

Herba Drug Trade s. r. o.MIVA Market, spol. s r.o.Herba Drug, s.r.o.SlovChips s.r.o.Poľnohospodárske družstvo "Čingov" SmižanyVšetky firmy v obci Smižany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Spišská Nová Ves

BBA Ekonomic s.r.o.STAFF4U, s. r. o.Finprojekt SK, s. r. o.BETAR s. r. o.ALIGON, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk