HANZAMI, s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Administratívne a pomocné činnosti
7 787 €tržby 2025 ▼ 58 %−2 102 €strata 2025aktívna 5 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby 5 265 €, výsledok hospodárenia 455 €
- 23 : tržby 12 244 €, výsledok hospodárenia 1 594 €
- 24 : tržby 18 675 €, výsledok hospodárenia 882 €
- 25 : tržby 7 787 €, výsledok hospodárenia -2 102 €
HANZAMI, s. r. o. (IČO 53904087) mala v roku 2025 tržby 7 787 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci HANZAMI
HANZAMI má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 562 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 562 € | — |
| 2024 | — | 648 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ HANZAMI
Podľa Registra právnických osôb koná za HANZAMI 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník HANZAMI
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok HANZAMI
Za rok 2025 má HANZAMI v závierke tržby 7 787 €, o 58,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 102 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 18 675 €.
Výkaz ziskov a strát HANZAMI
Najvyššie tržby: rok 2024, 18 675 €. Najnižšie: rok 2022, 5 265 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 7 787 € |
| 2024 | 18 675 € |
| 2023 | 12 244 € |
| 2022 | 5 265 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 829 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 102 € |
| 2024 | 882 € |
| 2023 | 1 594 € |
| 2022 | 455 € |
| 2021 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- HANZAMI
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −27,0 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | HANZAMI | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −27,0 % | +8,4 % |
| 2024 | +4,7 % | +4,9 % |
| 2023 | +13,0 % | +3,1 % |
| 2022 | +8,6 % | +2,7 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+132,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −58,3 % |
| 2024 | +52,5 % |
| 2023 | +132,6 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HANZAMI
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 13 359 €, vlastné imanie 5 829 € a záväzky 7 530 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13 359 € | 5 829 € | 7 530 € |
| 2024 | 19 123 € | 7 931 € | 11 192 € |
| 2023 | 21 710 € | 7 048 € | 14 662 € |
| 2022 | 5 535 € | 5 455 € | 80 € |
| 2021 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HANZAMI (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 787 € | −2 102 € | 13 359 € | 5 829 € | 7 530 € | 4 793 € | −27,0 % |
| 2024 | 18 675 € | 882 € | 19 123 € | 7 931 € | 11 192 € | 6 417 € | +4,7 % |
| 2023 | 12 244 € | 1 594 € | 21 710 € | 7 048 € | 14 662 € | 4 201 € | +13,0 % |
| 2022 | 5 265 € | 455 € | 5 535 € | 5 455 € | 80 € | 535 € | +8,6 % |
| 2021 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí HANZAMI?
Peniaze od štátu: HANZAMI
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy HANZAMI
Dátum vzniku HANZAMI je 13. 10. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/155845/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
- Nový spoločník: Mgr. Michaela HanzelováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 7 787 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti HANZAMI
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Organizovanie kultúrnych a inych spoločendských podujati
- Sprostredkovateľska činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Finančný lízing
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Fotografické služby
- Dizajnérske činnosti
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Poskytovanie služieb osobitného charakteru
- Poskytovanie sociálnych služieb
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
HANZAMI v odvetví administratívne a kancelárske služby
HANZAMI je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), HANZAMI má 7 787 €, čo je 19 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 6 069 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HANZAMI 2 420. z 2 808.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 605 €; 10 % firiem má viac než 393 584 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 605 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 584 € |
| HANZAMI | 7 787 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- HANZAMI
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby HANZAMI s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | HANZAMI | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 7 787 € | 42 000 € |
| 2024 | 18 675 € | 39 508 € |
| 2023 | 12 244 € | 40 733 € |
| 2022 | 5 265 € | 39 919 € |
| 2021 | — | 35 884 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| HANZAMI | 7 787 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 49 688 € |
| medián kraja | 45 183 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DH Servis s. r. o.Trenčín · tržby 19 399 € (2025)
- TOREDAX, s. r. o.Bardejov · tržby 19 391 € (2025)
- Y.TATY s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 19 389 € (2025)
- DS Profi s. r. o.Vikartovce · tržby 19 389 € (2023)
- Denna s.r.o.Dunajská Streda · tržby 19 380 € (2020)
- VisualVibe s. r. o.Poprad · tržby 19 365 € (2025)
- MALITRADE s.r.o.Ruská Nová Ves · tržby 19 361 € (2025)
- IB gastro s. r. o.Partizánske · tržby 19 357 € (2025)
- Stamina GO s. r. o.Nová Baňa · tržby 19 357 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HANZAMI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo HANZAMI: Bratislava - Ružinov
HANZAMI sídli na adrese Tokajicka 6, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
HANZAMI: IČO, sídlo a základné údaje
HANZAMI, s. r. o. (IČO 53904087) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 13. 10. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Mgr. Michaela Hanzelová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 787 € a výsledok hospodárenia −2 102 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 10. 2021 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) HANZAMI, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 787 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy HANZAMI
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu HANZAMI
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu HANZAMI
- Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 134 tis. €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy57zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 700 €
- Výhry konkurentov98firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 500 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.738 zmlúv za 3 roky · 175 211 € · naposledy 29. 7. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny407 zmlúv za 3 roky · 5 792 822 € · naposledy 13. 10. 2026Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky47 zmlúv za 3 roky · 2 161 402 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 880 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Bratislava II
MAXIN´S Quality Services, s. r. o.BESPOKE GROUP, s. r. o.Troy Standard s. r. o.ALTUS Technologies s. r. o.W.I.CH. system s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.