TAMI-SITA s. r. o.
Vyšná Hutka · Výstavba obytných a neobytných budov
43 086 €tržby 2025 ▲ 0 %+1 014 €zisk 2025aktívna 5 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 18 698 €, výsledok hospodárenia 1 601 €
- 22 : tržby 47 533 €, výsledok hospodárenia 902 €
- 23 : tržby 38 654 €, výsledok hospodárenia 175 €
- 24 : tržby 43 086 €, výsledok hospodárenia 1 014 €
- 25 : tržby 43 086 €, výsledok hospodárenia 1 014 €
TAMI-SITA s. r. o. (IČO 53888545) mala v roku 2025 tržby 43 086 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TAMI-SITA
TAMI-SITA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 5 382 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 5 382 € | — |
| 2024 | — | 5 382 € | — |
| 2023 | — | 6 131 € | — |
| 2022 | — | 13 463 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ TAMI-SITA
Podľa Registra právnických osôb koná za TAMI-SITA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník TAMI-SITA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Michal Takáč100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Michal Takáčod 23. 8. 2024 | 10 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TAMI-SITA
Za rok 2025 má TAMI-SITA v závierke tržby 43 086 €, o 0,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 014 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 47 533 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát TAMI-SITA
Najvyššie tržby: rok 2022, 47 533 €. Najnižšie: rok 2021, 18 698 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 43 086 € |
| 2024 | 43 086 € |
| 2023 | 38 654 € |
| 2022 | 47 533 € |
| 2021 | 18 698 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 4 706 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 014 € |
| 2024 | 1 014 € |
| 2023 | 175 € |
| 2022 | 902 € |
| 2021 | 1 601 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TAMI-SITA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,4 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TAMI-SITA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,4 % | +4,2 % |
| 2024 | +2,4 % | +3,0 % |
| 2023 | +0,5 % | +1,8 % |
| 2022 | +1,9 % | +1,5 % |
| 2021 | +8,6 % | +1,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+154,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | 0,0 % |
| 2024 | +11,5 % |
| 2023 | −18,7 % |
| 2022 | +154,2 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TAMI-SITA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 71 590 €, vlastné imanie 14 115 € a záväzky 57 475 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 71 590 € | 14 115 € | 57 475 € |
| 2024 | 71 590 € | 14 115 € | 57 475 € |
| 2023 | 40 891 € | 12 601 € | 28 290 € |
| 2022 | 10 195 € | 7 503 € | 2 692 € |
| 2021 | 6 883 € | 6 601 € | 282 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TAMI-SITA (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 086 € | 1 014 € | 71 590 € | 14 115 € | 57 475 € | 10 360 € | +2,4 % |
| 2024 | 43 086 € | 1 014 € | 71 590 € | 14 115 € | 57 475 € | 10 360 € | +2,4 % |
| 2023 | 38 654 € | 175 € | 40 891 € | 12 601 € | 28 290 € | 8 903 € | +0,5 % |
| 2022 | 47 533 € | 902 € | 10 195 € | 7 503 € | 2 692 € | 14 733 € | +1,9 % |
| 2021 | 18 698 € | 1 601 € | 6 883 € | 6 601 € | 282 € | 1 889 € | +8,6 % |
Riziko: zaplatí TAMI-SITA?
TAMI-SITA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom TAMI-SITA v objeme 39 € z roku 2024. Najväčší objem je s odberateľom Mestská časť Košice-Nad Jazerom: 39 € v 1 zmluve.
História firmy TAMI-SITA
Dátum vzniku TAMI-SITA je 22. 6. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51819/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 18 698 € · majetok 6 883 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121514505
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mestská časť Košice-Nad Jazerom, hodnota zmluvy 39 €. Firma vznikla 22. 6. 2021.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 43 086 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TAMI-SITA
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Čistiace a upratovacie služby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
TAMI-SITA v odvetví výstavba budov
TAMI-SITA je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 669 € (9 878 závierok), TAMI-SITA má 43 086 €, čo je 70 % mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 376 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TAMI-SITA 107. z 188.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 089 €, polovica do 61 669 €, tri štvrtiny do 243 428 €; 10 % firiem má viac než 815 417 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 087 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 089 € |
| medián | 61 669 € |
| horný kvartil | 243 428 € |
| 10 % firiem má viac než | 815 417 € |
| TAMI-SITA | 43 086 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TAMI-SITA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TAMI-SITA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TAMI-SITA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 43 086 € | 61 669 € |
| 2024 | 43 086 € | 55 161 € |
| 2023 | 38 654 € | 57 870 € |
| 2022 | 47 533 € | 62 232 € |
| 2021 | 18 698 € | 55 157 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TAMI-SITA | 43 086 € |
|---|---|
| medián okresu Košice - okolie | 48 661 € |
| medián kraja | 59 470 € |
| medián Slovenska | 61 669 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- OSP, a.s., Obchod.Stavebníctvo.Podnikanie PrievidzaPrievidza · tržby 103 717 € (2025)
- V3B s. r. o.Horný Vadičov · tržby 103 656 € (2025)
- LERDO s.r.o.Poprad · tržby 103 542 € (2025)
- AUTOSKLO VT, s.r.o.Vranov nad Topľou · tržby 103 446 € (2025)
- STAVMEX Komjatice, s.r.o.Komjatice · tržby 103 440 € (2025)
- MFMONT s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 103 300 € (2025)
- MAYO STAV s. r. o.Panické Dravce · tržby 103 262 € (2025)
- KD team s.r.o.Svätý Anton · tržby 103 257 € (2025)
- DOMSTAV Senica, s.r.o.Senica · tržby 103 247 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TAMI-SITA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TAMI-SITA: Vyšná Hutka
TAMI-SITA sídli na adrese 68, 040 18 Vyšná Hutka, okres Košice - okolie. V obci Vyšná Hutka je 57 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 085.
Vyšná Hutka: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›
TAMI-SITA: IČO, sídlo a základné údaje
TAMI-SITA s. r. o. (IČO 53888545) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vyšná Hutka, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 22. 6. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Michal Takáč. Za rok 2025 sú v závierke tržby 43 086 € a výsledok hospodárenia +1 014 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 10 000 € |
| Vznik | 22. 6. 2021 |
| Obec | Vyšná Hutka |
| Okres | Okres Košice - okolie |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) TAMI-SITA s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 43 086 €, typická firma odvetvia 61 669 € (medián z 9 878 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›
Sieť prepojení firmy TAMI-SITA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TAMI-SITA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TAMI-SITA
- Tendre100súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 41 tis. €
- Výhry konkurentov404firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 608 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Vyšná Hutkatypický nepokrytý dopyt 36 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava829 zmlúv za 3 roky · 17 151 084 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.562 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 902 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Vyšná Hutka
NEW HOME REALITY s.r.o.RENOMAX s.r.o.H - DERM s.r.o.BOKA Reality s.r.o.KOFEST s. r. o.Všetky firmy v obci Vyšná Hutka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Košice - okolie
BAUSKA, s. r. o.KISS stavebné práce, s.r.o.GEOVRT s.r.o.ALPINE PROPERTY s. r. o.ESJE-stav s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.