VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

innie s. r. o.

Banská Bystrica · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

1 169 €tržby 2025−2 655 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 169 €tržby 2025
−2 655 €strata 2025
  1. 21 : tržby 9 396 €, výsledok hospodárenia -1 913 €
  2. 22 : tržby 10 332 €, výsledok hospodárenia -564 €
  3. 23 : tržby 1 517 €, výsledok hospodárenia 641 €
  4. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -635 €
  5. 25 : tržby 1 169 €, výsledok hospodárenia -2 655 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

innie s. r. o. (IČO 53851293) mala v roku 2025 tržby 1 169 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia innie

Podľa Registra právnických osôb konajú za innie 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločníci innie

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch innie
Podiely spoločníkov na vkladoch innie Bc. Michal Blaško 50,0 %, Branislav Blaško 50,0 %. Spolu 5 000 €. Bc. Michal Blaško: 2 500 €, 50,0 %Branislav Blaško: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Bc. Michal Blaško50,0 %
  • Branislav Blaško50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Bc. Michal Blaškood 17. 6. 2021 2 500 €50,0 %
Branislav Blaškood 17. 6. 2021 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok innie

Za rok 2025 má innie v závierke tržby 1 169 €, a výsledok hospodárenia −2 655 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 10 332 €.

Tržby 20251 169 €
Výsledok hospodárenia 2025−2 655 €strata
Majetok (aktíva) 20251 020 €
Vlastné imanie 2025−125 €
Záväzky 20251 145 €112,3 % majetku
Pridaná hodnota 202578 €
Zisková marža 2025−227,1 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−5 126 €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát innie

Súvaha innie

Všetky čísla zo závierok innie (5 rokov)
Čísla zo závierok innie po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20251 169 €−2 655 €1 020 €−125 €1 145 €78 €−227,1 %
2024—−635 €3 270 €2 530 €740 €−242 €—
20231 517 €641 €3 596 €3 165 €431 €631 €+42,3 %
202210 332 €−564 €3 129 €2 524 €605 €−485 €−5,5 %
20219 396 €−1 913 €6 549 €3 087 €3 462 €−1 955 €−20,4 %

Riziko: zaplatí innie?

Peniaze od štátu: innie

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy innie

Dátum vzniku innie je 17. 6. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41562/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 9 396 € · majetok 6 549 €
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121512888 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  4. Nový spoločník: Bc. Michal BlaškoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 1 169 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti innie

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Administratívne služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

innie v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

innie je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 462 € (16 660 závierok), innie má 1 169 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 311 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je innie 652. z 689.

V odvetví v okrese Banská Bystrica1 311aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 660Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb innie, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo innie: Banská Bystrica

innie sídli na adrese Námestie Štefana Moysesa 42/14, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 488 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 824. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 488aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 824aktívnych
V tom istom odvetví1 311okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

innie: IČO, sídlo a základné údaje

innie s. r. o. (IČO 53851293) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 17. 6. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Bc. Michal Blaško a Branislav Blaško. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 169 € a výsledok hospodárenia −2 655 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 6. 2021
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) innie s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 169 €, typická firma odvetvia 45 462 € (medián z 16 660 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy innie

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu innie

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu innie

  • Tendre112súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy449zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
  • Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 319 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

INTEREZ MEDIA s.r.o.REGIONAL MEDIA, s.r.o.auto-KST s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Banská Bystrica

EUROPA SC a. s.Stredoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.MIKROS trade s.r.o.Lekáreň na Krivej, s. r. o.MBB a.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk