DADO INTERIOR s. r. o.
Krivá · Pilovanie a hobľovanie dreva
428 386 €tržby 2024 ▼ 8 %−23 082 €strata 2024aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 146 281 €, výsledok hospodárenia 5 788 €
- 22 : tržby 335 199 €, výsledok hospodárenia 14 571 €
- 23 : tržby 465 676 €, výsledok hospodárenia -1 707 €
- 24 : tržby 428 386 €, výsledok hospodárenia -23 082 €
DADO INTERIOR s. r. o. (IČO 53849787) mala v roku 2024 tržby 428 386 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ DADO INTERIOR
Podľa Registra právnických osôb koná za DADO INTERIOR 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník DADO INTERIOR
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok DADO INTERIOR
Za rok 2024 má DADO INTERIOR v závierke tržby 428 386 €, o 8,0 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −23 082 €. Závierky máme za 4 roky (2021 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2023: 465 676 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 8 818 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát DADO INTERIOR
Najvyššie tržby: rok 2023, 465 676 €. Najnižšie: rok 2021, 146 281 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 428 386 € |
| 2023 | 465 676 € |
| 2022 | 335 199 € |
| 2021 | 146 281 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −4 430 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −23 082 € |
| 2023 | −1 707 € |
| 2022 | 14 571 € |
| 2021 | 5 788 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DADO INTERIOR
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −5,4 %, medián odvetvia +2,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DADO INTERIOR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | −5,4 % | +2,2 % |
| 2023 | −0,4 % | +1,3 % |
| 2022 | +4,3 % | +1,5 % |
| 2021 | +4,0 % | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2022 (+129,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | −8,0 % |
| 2023 | +38,9 % |
| 2022 | +129,1 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DADO INTERIOR
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 173 795 €, vlastné imanie 570 € a záväzky 173 225 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 173 795 € | 570 € | 173 225 € |
| 2023 | 185 309 € | 23 652 € | 161 657 € |
| 2022 | 96 293 € | 25 359 € | 70 934 € |
| 2021 | 49 489 € | 10 788 € | 38 701 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DADO INTERIOR (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 428 386 € | −23 082 € | 173 795 € | 570 € | 173 225 € | 10 757 € | −5,4 % |
| 2023 | 465 676 € | −1 707 € | 185 309 € | 23 652 € | 161 657 € | 17 731 € | −0,4 % |
| 2022 | 335 199 € | 14 571 € | 96 293 € | 25 359 € | 70 934 € | 27 997 € | +4,3 % |
| 2021 | 146 281 € | 5 788 € | 49 489 € | 10 788 € | 38 701 € | 7 372 € | +4,0 % |
Riziko: zaplatí DADO INTERIOR?
Peniaze od štátu: DADO INTERIOR
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DADO INTERIOR
Dátum vzniku DADO INTERIOR je 10. 6. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/77447/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 146 281 € · majetok 49 489 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121506530
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 4, posledné tržby 428 386 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DADO INTERIOR
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prípravné práce k realizácii stavby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
DADO INTERIOR v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva
DADO INTERIOR je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť pilovanie a hobľovanie dreva. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 53 742 € (4 072 závierok), DADO INTERIOR má 428 386 €, čo je 8,0-násobok mediánu. V okrese Dolný Kubín je v tomto odvetví 195 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DADO INTERIOR 7. z 63.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 961 €, polovica do 53 742 €, tri štvrtiny do 222 176 €; 10 % firiem má viac než 658 758 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 984 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 961 € |
| medián | 53 742 € |
| horný kvartil | 222 176 € |
| 10 % firiem má viac než | 658 758 € |
| DADO INTERIOR | 428 386 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DADO INTERIOR
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DADO INTERIOR s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DADO INTERIOR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 428 386 € | 53 742 € |
| 2023 | 465 676 € | 51 253 € |
| 2022 | 335 199 € | 49 675 € |
| 2021 | 146 281 € | 48 340 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| DADO INTERIOR | 428 386 € |
|---|---|
| medián okresu Dolný Kubín | 70 830 € |
| medián kraja | 65 896 € |
| medián Slovenska | 53 742 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Navetta s. r. o.Chorvátsky Grob · tržby 969 420 € (2025)
- Obecná píla Ľubietová, spol. s r.o.Ľubietová · tržby 966 298 € (2025)
- PAVKAS s.r.o.Brodzany · tržby 961 258 € (2025)
- J. J. S. Group, s. r. o.Krušinec · tržby 956 380 € (2025)
- KB KAPITAL, s.r.o.Prešov · tržby 954 471 € (2025)
- DREVVYR s. r. o.Kalnište · tržby 952 229 € (2025)
- WoodyForest, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 952 033 € (2019)
- SWISS TRANSPORT, s. r. o.Poprad · tržby 950 356 € (2025)
- MJM Automation s.r.o.Čadca · tržby 949 078 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DADO INTERIOR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DADO INTERIOR: Krivá
DADO INTERIOR sídli na adrese 34, 027 55 Krivá, okres Dolný Kubín. V obci Krivá je 108 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 443. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Krivá: obyvatelia a dáta ›Okres Dolný Kubín ›Adresár firiem v okrese Dolný Kubín ›
DADO INTERIOR: IČO, sídlo a základné údaje
DADO INTERIOR s. r. o. (IČO 53849787) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Krivá, okres Dolný Kubín. Dátum vzniku je 10. 6. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Michal Ďaďo. Za rok 2024 sú v závierke tržby 428 386 € a výsledok hospodárenia −23 082 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Pilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 6. 2021 |
| Obec | Krivá |
| Okres | Okres Dolný Kubín |
| Vyrubená daň z príjmov | 8 818 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) DADO INTERIOR s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2024 mala 428 386 €, typická firma odvetvia 53 742 €, čo je 8,0-násobok mediánu (medián z 4 072 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dolný Kubín ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Dolný Kubín ›
Sieť prepojení firmy DADO INTERIOR
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DADO INTERIOR
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DADO INTERIOR
- Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 53 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy43zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 250 tis. €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Krivátypický nepokrytý dopyt 2 000 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever540 zmlúv za 3 roky · 29 646 829 € · naposledy 9. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen164 zmlúv za 3 roky · 2 914 751 € · naposledy 29. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.107 zmlúv za 3 roky · 129 838 € · naposledy 25. 9. 2026 Všetkých 460 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Krivá
MTS, spol. s r.o.MTS Support s.r.o.Autoservis - Zaťko, s.r.o.ST MONT, s.r.o.MK Orava s. r. o.Všetky firmy v obci Krivá ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.10) v okrese Dolný Kubín
Slovlepex, a.s.FARBYX s.r.o.SEVYTECH, s. r. o.Wooder Slovakia, s. r. o.TULS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.