VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TANKO STAV s.r.o.

Slovenský Grob · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

138 076 €tržby 2025 ▼ 31 %+1 964 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

138 076 €tržby 2025 ▼ 31 %
+1 964 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 34 071 €, výsledok hospodárenia -287 €
  2. 22 : tržby 112 039 €, výsledok hospodárenia 4 739 €
  3. 23 : tržby 124 415 €, výsledok hospodárenia 88 €
  4. 24 : tržby 200 801 €, výsledok hospodárenia -1 303 €
  5. 25 : tržby 138 076 €, výsledok hospodárenia 1 964 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TANKO STAV s.r.o. (IČO 53848527) mala v roku 2025 tržby 138 076 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci TANKO STAV

TANKO STAV má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 242 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ TANKO STAV

Podľa Registra právnických osôb koná za TANKO STAV 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník TANKO STAV

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch TANKO STAV
Podiely spoločníkov na vkladoch TANKO STAV Peter Tanko 100,0 %. Spolu 5 000 €. Peter Tanko: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Peter Tanko100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Tankood 12. 6. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TANKO STAV

Za rok 2025 má TANKO STAV v závierke tržby 138 076 €, o 31,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 964 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 200 801 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025138 tis. €▼ −31,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 964 €zisk
Majetok (aktíva) 2025118 tis. €
Vlastné imanie 202510 tis. €
Záväzky 2025108 tis. €91,4 % majetku
Pridaná hodnota 202517 tis. €
Zisková marža 2025+1,4 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 5 rokov5 201 €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát TANKO STAV

Súvaha TANKO STAV

Všetky čísla zo závierok TANKO STAV (5 rokov)
Čísla zo závierok TANKO STAV po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025138 076 €1 964 €117 965 €10 201 €107 764 €16 952 €+1,4 %
2024200 801 €−1 303 €153 619 €8 237 €145 382 €4 093 €−0,6 %
2023124 415 €88 €95 034 €9 540 €85 494 €5 569 €+0,1 %
2022112 039 €4 739 €34 724 €9 452 €25 272 €7 352 €+4,2 %
202134 071 €−287 €11 368 €4 713 €6 655 €1 387 €−0,8 %

Riziko: zaplatí TANKO STAV?

Peniaze od štátu: TANKO STAV

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TANKO STAV

Dátum vzniku TANKO STAV je 12. 6. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/153343/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 34 071 € · majetok 11 368 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121513262
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 138 076 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TANKO STAV

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Dizajnérske činnosti
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Služby požičovní
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Sťahovacie služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Vedenie účtovníctva
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Výroba bižutérie a suvenírov
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

TANKO STAV v odvetví špecializované stavebné práce

TANKO STAV je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 977 € (14 568 závierok), TANKO STAV má 138 076 €, čo je 1,9-násobok mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 1 123 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TANKO STAV 61. z 185.

V odvetví v okrese Pezinok1 123aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 568Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TANKO STAV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Pezinok ›

Sídlo TANKO STAV: Slovenský Grob

TANKO STAV sídli na adrese Nábrežná 1524/4, 900 26 Slovenský Grob, okres Pezinok. V obci Slovenský Grob je 1 204 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Slovenský Grob1 204aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 500aktívnych
V tom istom odvetví1 123okres Pezinok
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Slovenský Grob: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

TANKO STAV: IČO, sídlo a základné údaje

TANKO STAV s.r.o. (IČO 53848527) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Slovenský Grob, okres Pezinok. Dátum vzniku je 12. 6. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Peter Tanko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 138 076 € a výsledok hospodárenia +1 964 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 6. 2021
ObecSlovenský Grob
OkresOkres Pezinok
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) TANKO STAV s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 138 076 €, typická firma odvetvia 71 977 € (medián z 14 568 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›

Sieť prepojení firmy TANKO STAV

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TANKO STAV

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TANKO STAV

  • Tendre112súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 57 tis. €
  • Výhry konkurentov403firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 606 tis. €
  • Diery na trhu9odvetví chýba v meste Slovenský Grobtypický nepokrytý dopyt 575 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

365 STAV s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Slovenský Grob

SECURITY Agency s.r.o.THOME Lighting Slovakia s. r. o.Constructio, s.r.o.BIZ - PAL s. r. o.Gasstav SK s. r. o.Všetky firmy v obci Slovenský Grob ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Pezinok

DARULA, s.r.o.DCorp s. r. o.Prisma elektro s. r. o.SOHOX s.r.o.DaL STAV, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk