VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Watson Medical s.r.o. v likvidácii

Bratislava - Ružinov · Skladovanie a uskladňovanie

100 196 €tržby 2021+17 €zisk 2021

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

100 196 €tržby 2021
+17 €zisk 2021
  1. 21 : tržby 100 196 €, výsledok hospodárenia 17 €
  2. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -153 688 €
  3. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -8 860 €
  4. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -8 623 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Watson Medical s.r.o. v likvidácii (IČO 53846621), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 15. 6. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Watson Medical s.r.o.

V roku 2024 mala Watson Medical s.r.o. priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Štatutár Watson Medical s.r.o.

Podľa Registra právnických osôb koná za Watson Medical s.r.o. 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

Spoločník Watson Medical s.r.o.

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Watson Medical s.r.o.
Podiely spoločníkov na vkladoch Watson Medical s.r.o. Bc. Tomáš Bábik 100,0 %. Spolu 5 000 €. Bc. Tomáš Bábik: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Bc. Tomáš Bábik100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Bc. Tomáš Bábikod 10. 2. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Watson Medical s.r.o.

Za rok 2021 má Watson Medical s.r.o. v závierke tržby 100 196 €, a výsledok hospodárenia +17 €.

Tržby 2021100 tis. €
Výsledok hospodárenia 202117 €zisk
Majetok (aktíva) 202421 tis. €
Vlastné imanie 2024−166 tis. €
Záväzky 2024187 tis. €885,1 % majetku
Pridaná hodnota 2024−1 035 €
Zisková marža 2021+0,0 %medián odvetvia +2,2 %
Súčet výsledkov za 4 roky−171 tis. €2021 až 2024

Výkaz ziskov a strát Watson Medical s.r.o.

Súvaha Watson Medical s.r.o.

Všetky čísla zo závierok Watson Medical s.r.o. (4 roky)
Čísla zo závierok Watson Medical s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024—−8 623 €21 164 €−166 154 €187 318 €−1 035 €—
2023—−8 860 €22 795 €−157 530 €180 325 €−1 620 €—
2022—−153 688 €26 302 €−148 671 €174 973 €−9 293 €—
2021100 196 €17 €22 846 €5 017 €17 829 €−736 €0,0 %

Riziko: zaplatí Watson Medical s.r.o.?

Peniaze od štátu: Watson Medical s.r.o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Watson Medical s.r.o.

Dátum vzniku Watson Medical s.r.o. je 15. 6. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné mená: PSMK account s. r. o., Watson Medical s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/153364/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 100 196 € · majetok 22 846 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým PSMK account s. r. o., odvtedy Watson Medical s.r.o.
  4. Nový spoločník: Bc. Tomáš BábikSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 4.
  6. Zapísaný likvidátor: Bc. Tomáš BábikLikvidátor
  7. Zmena obchodného menaPredtým Watson Medical s.r.o., odvtedy Watson Medical s.r.o. v likvidácii.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Watson Medical s.r.o.

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sťahovacie služby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Kuriérske služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Informačná činnosť
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Dizajnérske činnosti
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Verejné obstarávanie
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Výroba zdravotníckych pomôcok

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

Watson Medical s.r.o. v odvetví skladovanie a služby v doprave

Watson Medical s.r.o. je v registri v odvetví Skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52), činnosť skladovanie a uskladňovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 125 900 € (1 602 závierok), Watson Medical s.r.o. má 100 196 €, čo je 80 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 547 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Watson Medical s.r.o. 120. z 216.

V odvetví v okrese Bratislava II547aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 602Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia126 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže+2,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Watson Medical s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Bratislava II ›

Sídlo Watson Medical s.r.o.: Bratislava - Ružinov

Watson Medical s.r.o. sídli na adrese Tomášikova 1973/32, 831 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 296 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 863aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 360aktívnych
V tom istom odvetví547okres Bratislava II
Na tej istej adrese296aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Watson Medical s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

Watson Medical s.r.o. v likvidácii (IČO 53846621) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 15. 6. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Bc. Tomáš Bábik. Za rok 2021 sú v závierke tržby 100 196 € a výsledok hospodárenia +17 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSkladovanie a uskladňovanie (SK NACE 5210)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 6. 2021
Skoršie názvyPSMK account s. r. o.
Watson Medical s.r.o.
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52) Watson Medical s.r.o. v likvidácii má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 100 196 €, typická firma odvetvia 125 900 € (medián z 1 602 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Skladovanie a služby v doprave: tržby a mzdy ›Skladovanie a služby v doprave v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Watson Medical s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Watson Medical s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Watson Medical s.r.o.

  • Tendre35súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 225 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 38 tis. €
  • Výhry konkurentov160firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

TONBA s. r. o.Carepoint s. r. o.QuickPay s. r. o.UNCLES holding, a. s.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 52.10) v okrese Bratislava II

NAFTA a.s.Essential Security Software, s.r.o.Zväz pre skladovanie zásob, a.s.PST Support s. r. o.WABERER´ S Slovakia, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk