Turizmus Laborec o.z.
Čabalovce · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk
Turizmus Laborec o.z.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Turizmus Laborec o.z. (IČO 53844114), sídlo Čabalovce, je v registri zapísaná od 2. 7. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Turizmus Laborec
Podľa Registra právnických osôb koná za Turizmus Laborec 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Turizmus Laborec
Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát Turizmus Laborec
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −287 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −84 € |
| 2024 | −84 € |
| 2023 | −84 € |
| 2022 | −35 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Turizmus Laborec
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 11 481 €, vlastné imanie −287 € a záväzky 11 768 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 481 € | −287 € | 11 768 € |
| 2024 | 18 621 € | −203 € | 18 824 € |
| 2023 | 19 881 € | −119 € | — |
| 2022 | 19 965 € | −35 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Turizmus Laborec (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −84 € | 11 481 € | −287 € | 11 768 € | — | — |
| 2024 | — | −84 € | 18 621 € | −203 € | 18 824 € | — | — |
| 2023 | — | −84 € | 19 881 € | −119 € | — | — | — |
| 2022 | — | −35 € | 19 965 € | −35 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Turizmus Laborec?
Peniaze od štátu: Turizmus Laborec
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Turizmus Laborec
Dátum vzniku Turizmus Laborec je 2. 7. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-61747
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 19 965 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Turizmus Laborec
- rozvoj obce, regiónu, CR
- šport
- turistické
- umenie, kultúra
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Turizmus Laborec v odvetví členské organizácie
Turizmus Laborec je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Medzilaborce je v tomto odvetví 155 aktívnych subjektov.
Sídlo Turizmus Laborec: Čabalovce
Turizmus Laborec sídli na adrese Čabalovce 58, 067 16 Čabalovce, okres Medzilaborce. V obci Čabalovce je 54 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 1 487. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Čabalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Medzilaborce ›Adresár firiem v okrese Medzilaborce ›
Turizmus Laborec: IČO, sídlo a základné údaje
Turizmus Laborec o.z. (IČO 53844114) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Čabalovce, okres Medzilaborce. Dátum vzniku je 2. 7. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Mikuláš Barna.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 2. 7. 2021 |
| Obec | Čabalovce |
| Okres | Okres Medzilaborce |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Turizmus Laborec
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Turizmus Laborec
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Turizmus Laborec
- Tendre63súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 388zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Čabalovce
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 463 zmlúv za 3 roky · 22 983 283 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 857 zmlúv za 3 roky · 78 129 653 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 6 416 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
MH Tel s.r.o.Health4all s.r.o.Health4all, o.z.Rusin i cerkov o.z.
Najväčšie firmy v obci Čabalovce
LaDentist s.r.o.Verchovina, spol. s r.o. ČabalovceUrbárske združenie pozemkové spoločenstvo…HARM, s.r.o.Gréckokatolícka cirkev, farnosť ČabalovceVšetky firmy v obci Čabalovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Medzilaborce
Slovenský rybársky zväz MO MedzilaborcePoľovnícke združenie LOSSvet našich detíSlovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke…Cesta k poznaniu
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.