VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Pri Lesoparku, s.r.o.

Žilina · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk

Pri Lesoparku, s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu5 rokov
zmluvy so štátom0

Pri Lesoparku, s.r.o. (IČO 53830857), sídlo Žilina, je v registri zapísaná od 10. 6. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia Pri Lesoparku

Podľa Registra právnických osôb konajú za Pri Lesoparku 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník Pri Lesoparku

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Pri Lesoparku
Podiely spoločníkov na vkladoch Pri Lesoparku OMH mezzanine, s. r. o. 100,0 %. Spolu 5 000 €. OMH mezzanine, s. r. o.: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • OMH mezzanine, s. r. o.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
OMH mezzanine, s. r. o.od 10. 6. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Pri Lesoparku

Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 20251,21 mil. €
Vlastné imanie 20251 275 €
Záväzky 20251,21 mil. €99,9 % majetku
Pridaná hodnota 202532 tis. €
Súčet výsledkov za 5 rokov−3 726 €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Pri Lesoparku

Súvaha Pri Lesoparku

Všetky čísla zo závierok Pri Lesoparku (5 rokov)
Čísla zo závierok Pri Lesoparku po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−1 247 €1 212 038 €1 275 €1 210 763 €31 778 €—
2024—−809 €1 097 170 €2 522 €1 094 648 €74 564 €—
2023—−98 €970 083 €3 331 €966 752 €——
2022—−23 €904 084 €3 428 €900 656 €——
2021—−1 549 €713 670 €3 451 €710 219 €−1 549 €—

Riziko: zaplatí Pri Lesoparku?

Peniaze od štátu: Pri Lesoparku

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Pri Lesoparku

Dátum vzniku Pri Lesoparku je 10. 6. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: TnC III, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/77432/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 713 670 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121506497
  4. Zmena obchodného menaPredtým TnC III, s. r. o., odvtedy Pri Lesoparku, s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Pri Lesoparku

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Administratívne služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Vedenie účtovníctva
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Pri Lesoparku v odvetví administratívne a kancelárske služby

Pri Lesoparku je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Žilina je v tomto odvetví 2 263 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Žilina2 263aktívnych subjektov

Administratívne a podporné služby v okrese Žilina ›

Sídlo Pri Lesoparku: Žilina

Pri Lesoparku sídli na adrese Poštová 1, 010 08 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 470 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 952. Na tej istej adrese je zapísaných 37 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 470aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 952aktívnych
V tom istom odvetví2 263okres Žilina
Na tej istej adrese37aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

Pri Lesoparku: IČO, sídlo a základné údaje

Pri Lesoparku, s.r.o. (IČO 53830857) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 10. 6. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Milan Dubec a Miroslav Korniet.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik10. 6. 2021
Skoršie názvyTnC III, s. r. o.
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Pri Lesoparku

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Pri Lesoparku

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Pri Lesoparku

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 69 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Ringier Slovakia Media s.r.o.GoodRequest, s.r.o.Reinoo, a. s.Ringier Slovakia Communities s.r.o.NORDCITY Obchodná 3D, a. s.

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Žilina

Westoil s.r.o.NPR Construction SK, s. r. o.Lekáreň POHODA s. r. o.P.D.Performance, s. r. o.Inžinierske stavby a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk