LSTK FOREST, s.r.o.
Malinovo · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
13 705 €tržby 2023 ▼ 98 %−1 975 €strata 2023Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -732 €
- 22 : tržby 753 138 €, výsledok hospodárenia 1 613 €
- 23 : tržby 13 705 €, výsledok hospodárenia -1 975 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -956 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -559 €
LSTK FOREST, s.r.o. (IČO 53825551), sídlo Malinovo, je v registri zapísaná od 8. 6. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LSTK FOREST
V roku 2025 mala LSTK FOREST priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ LSTK FOREST
Podľa Registra právnických osôb koná za LSTK FOREST 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník LSTK FOREST
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Tolga Sonmez100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Tolga Sonmezod 1. 9. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LSTK FOREST
Za rok 2023 má LSTK FOREST v závierke tržby 13 705 €, o 98,2 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −1 975 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 753 138 €.
Výkaz ziskov a strát LSTK FOREST
Najvyššie tržby: rok 2022, 753 138 €. Najnižšie: rok 2023, 13 705 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | 13 705 € |
| 2022 | 753 138 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −2 609 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −559 € |
| 2024 | −956 € |
| 2023 | −1 975 € |
| 2022 | 1 613 € |
| 2021 | −732 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LSTK FOREST
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −14,4 %, medián odvetvia +3,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LSTK FOREST | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,4 % |
| 2024 | — | +4,9 % |
| 2023 | −14,4 % | +3,1 % |
| 2022 | +0,2 % | +2,7 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LSTK FOREST
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 2 731 €, vlastné imanie 2 391 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 731 € | 2 391 € | 340 € |
| 2024 | 3 290 € | 2 950 € | 340 € |
| 2023 | 3 906 € | 3 906 € | — |
| 2022 | 447 674 € | 5 880 € | 441 794 € |
| 2021 | 601 419 € | 4 268 € | 597 151 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LSTK FOREST (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −559 € | 2 731 € | 2 391 € | 340 € | −210 € | — |
| 2024 | — | −956 € | 3 290 € | 2 950 € | 340 € | −610 € | — |
| 2023 | 13 705 € | −1 975 € | 3 906 € | 3 906 € | — | −1 975 € | −14,4 % |
| 2022 | 753 138 € | 1 613 € | 447 674 € | 5 880 € | 441 794 € | 2 003 € | +0,2 % |
| 2021 | — | −732 € | 601 419 € | 4 268 € | 597 151 € | −732 € | — |
Riziko: zaplatí LSTK FOREST?
Peniaze od štátu: LSTK FOREST
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LSTK FOREST
Dátum vzniku LSTK FOREST je 8. 6. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: LSTK FOREST, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/153189/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 601 419 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121530510
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
- Nový štatutár: Tolga SonmezKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým LSTK FOREST, s.r.o., odvtedy APEX Technology Evolution s. r. o.
- Nový spoločník: Tolga SonmezSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LSTK FOREST
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
LSTK FOREST v odvetví administratívne a kancelárske služby
LSTK FOREST je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 40 738 € (17 423 závierok), LSTK FOREST má 13 705 €, čo je 34 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 5 963 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LSTK FOREST 2 240. z 2 804.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 123 €, polovica do 40 738 €, tri štvrtiny do 134 081 €; 10 % firiem má viac než 460 427 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 733 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 123 € |
| medián | 40 738 € |
| horný kvartil | 134 081 € |
| 10 % firiem má viac než | 460 427 € |
| LSTK FOREST | 13 705 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LSTK FOREST
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LSTK FOREST s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LSTK FOREST | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 42 000 € |
| 2024 | — | 39 518 € |
| 2023 | 13 705 € | 40 738 € |
| 2022 | 753 138 € | 39 912 € |
| 2021 | — | 35 907 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| LSTK FOREST | 13 705 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 49 672 € |
| medián kraja | 42 702 € |
| medián Slovenska | 40 738 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VELUM s. r. o.Ivanka pri Dunaji · tržby 33 929 € (2025)
- ML spol. s r.o.Cabaj-Čápor · tržby 33 921 € (2025)
- CoSTROZ s. r. o.Brezová pod Bradlom · tržby 33 914 € (2025)
- TerraX Nitra s. r. o.Malý Cetín · tržby 33 908 € (2025)
- LD Experts, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 33 900 € (2025)
- OZ Vality s. r. o.Poprad · tržby 33 886 € (2025)
- elote s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 33 882 € (2025)
- Steady Trade s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 33 880 € (2025)
- RAW Marketing Agency s. r. o.Holiare · tržby 33 878 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LSTK FOREST, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LSTK FOREST: Malinovo
LSTK FOREST sídli na adrese Slnečná 768/9, 900 45 Malinovo, okres Senec. V obci Malinovo je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 115 aktívnych subjektov.
Malinovo: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
LSTK FOREST: IČO, sídlo a základné údaje
LSTK FOREST, s.r.o. (IČO 53825551) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malinovo, okres Senec. Dátum vzniku je 8. 6. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Tolga Sonmez. Za rok 2023 sú v závierke tržby 13 705 € a výsledok hospodárenia −1 975 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 6. 2021 |
| Skoršie názvy | LSTK FOREST, s.r.o. |
| Obec | Malinovo |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) LSTK FOREST, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 13 705 €, typická firma odvetvia 40 738 € (medián z 17 423 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy LSTK FOREST
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LSTK FOREST
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LSTK FOREST
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy389zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 906 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Malinovo
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v obci Malinovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Senec
KTS ENGINEERING s.r.o.Berlin-Chemie / A. Menarini Distribution…Benefit Systems Slovakia s.r.o.UMAKOV Group, a. s.SMITH & DUST, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.