Jóža a partneri, s.r.o.
Nitra · Právne činnosti
150 126 €tržby 2025 ▲ 30 %+34 902 €zisk 2025aktívna 5 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 12 850 €, výsledok hospodárenia 2 887 €
- 22 : tržby 57 438 €, výsledok hospodárenia 18 288 €
- 23 : tržby 75 504 €, výsledok hospodárenia 19 671 €
- 24 : tržby 115 373 €, výsledok hospodárenia 29 030 €
- 25 : tržby 150 126 €, výsledok hospodárenia 34 902 €
Jóža a partneri, s.r.o. (IČO 53815963) mala v roku 2025 tržby 150 126 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Jóža a partneri
Jóža a partneri má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 24 490 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 24 490 € | — |
| 2024 | — | 14 698 € | — |
| 2023 | — | 12 878 € | — |
| 2022 | — | 3 220 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Konateľ Jóža a partneri
Podľa Registra právnických osôb koná za Jóža a partneri 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník Jóža a partneri
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Jóža a partneri
Za rok 2025 má Jóža a partneri v závierke tržby 150 126 €, o 30,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +34 902 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 150 126 €.
Výkaz ziskov a strát Jóža a partneri
Najvyššie tržby: rok 2025, 150 126 €. Najnižšie: rok 2021, 12 850 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 150 126 € |
| 2024 | 115 373 € |
| 2023 | 75 504 € |
| 2022 | 57 438 € |
| 2021 | 12 850 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 104 778 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 34 902 € |
| 2024 | 29 030 € |
| 2023 | 19 671 € |
| 2022 | 18 288 € |
| 2021 | 2 887 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Jóža a partneri
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +23,2 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Jóža a partneri | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +23,2 % | +12,3 % |
| 2024 | +25,2 % | +8,2 % |
| 2023 | +26,1 % | +6,9 % |
| 2022 | +31,8 % | +6,5 % |
| 2021 | +22,5 % | +6,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+347,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +30,1 % |
| 2024 | +52,8 % |
| 2023 | +31,5 % |
| 2022 | +347,0 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Jóža a partneri
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 121 730 €, vlastné imanie 40 402 € a záväzky 81 328 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 121 730 € | 40 402 € | 81 328 € |
| 2024 | 100 704 € | 34 876 € | 65 828 € |
| 2023 | 51 156 € | 45 847 € | 5 309 € |
| 2022 | 32 775 € | 26 175 € | 6 600 € |
| 2021 | 8 591 € | 7 887 € | 704 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Jóža a partneri (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 150 126 € | 34 902 € | 121 730 € | 40 402 € | 81 328 € | 109 668 € | +23,2 % |
| 2024 | 115 373 € | 29 030 € | 100 704 € | 34 876 € | 65 828 € | 84 387 € | +25,2 % |
| 2023 | 75 504 € | 19 671 € | 51 156 € | 45 847 € | 5 309 € | 39 669 € | +26,1 % |
| 2022 | 57 438 € | 18 288 € | 32 775 € | 26 175 € | 6 600 € | 30 304 € | +31,8 % |
| 2021 | 12 850 € | 2 887 € | 8 591 € | 7 887 € | 704 € | 4 489 € | +22,5 % |
Riziko: zaplatí Jóža a partneri?
Peniaze od štátu: Jóža a partneri
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Jóža a partneri
Dátum vzniku Jóža a partneri je 29. 5. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54515/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 12 850 € · majetok 8 591 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121500051
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 150 126 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Jóža a partneri
- Poskytovanie právnych služieb
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Jóža a partneri v odvetví právne a účtovnícke činnosti
Jóža a partneri je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť právne činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 422 € (9 933 závierok), Jóža a partneri má 150 126 €, čo je 3,3-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 929 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Jóža a partneri 59. z 362.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 099 €, polovica do 45 422 €, tri štvrtiny do 93 610 €; 10 % firiem má viac než 261 982 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 302 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 099 € |
| medián | 45 422 € |
| horný kvartil | 93 610 € |
| 10 % firiem má viac než | 261 982 € |
| Jóža a partneri | 150 126 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Jóža a partneri
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Jóža a partneri s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Jóža a partneri | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 150 126 € | 45 422 € |
| 2024 | 115 373 € | 42 733 € |
| 2023 | 75 504 € | 41 427 € |
| 2022 | 57 438 € | 38 792 € |
| 2021 | 12 850 € | 36 062 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Jóža a partneri | 150 126 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 42 168 € |
| medián kraja | 42 155 € |
| medián Slovenska | 45 422 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VAKERT Services, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 365 093 € (2025)
- TOSIN, s.r.o.Veľký Šariš · tržby 364 160 € (2025)
- HYPER Marketing Agency s. r. o.Svätý Peter · tržby 364 029 € (2025)
- GROBO s. r. o.Granč-Petrovce · tržby 363 964 € (2025)
- Taxes & Fin, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 362 849 € (2025)
- DOKAR, spol.s r.o.Láb · tržby 362 430 € (2025)
- iku s. r. o.Žilina · tržby 362 135 € (2024)
- MP Consulting s.r.o.Zvolen · tržby 361 822 € (2025)
- Studio économique, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 361 555 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Jóža a partneri, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Jóža a partneri: Nitra
Jóža a partneri sídli na adrese Sládkovičova 7, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 293 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 552. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
Jóža a partneri: IČO, sídlo a základné údaje
Jóža a partneri, s.r.o. (IČO 53815963) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 29. 5. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je JUDr. Ing. Dušan Jóža. Za rok 2025 sú v závierke tržby 150 126 € a výsledok hospodárenia +34 902 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Právne činnosti (SK NACE 6910) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 29. 5. 2021 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) Jóža a partneri, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 150 126 €, typická firma odvetvia 45 422 €, čo je 3,3-násobok mediánu (medián z 9 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy Jóža a partneri
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Jóža a partneri
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Jóža a partneri
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy144zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 400 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad PSVR Stropkov303 zmlúv za 3 roky · 1 837 483 € · naposledy 13. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.101 zmlúv za 3 roky · 475 992 € · naposledy 22. 9. 2026Centrum právnej pomoci65 zmlúv za 3 roky · 169 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 278 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.10) v okrese Nitra
Advokátska kancelária STOKLASA & STOKLASOVÁ…JURIDIKA advokátska kancelária s.r.o.JÁNSKÝ & PARTNERS s. r. o., advokátska…ADVOKÁCIA, s.r.o.Advokáti Heinrich s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.