ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Tetiana Viktorova

Kostolište · Administratívne a pomocné činnosti

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 21. 9. 2026

Tržby a zisk

Tetiana Viktorova: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká5 rokov
zmluvy so štátom0

Tetiana Viktorova (IČO 53813626), sídlo Kostolište, je v registri zapísaný od 21. 5. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 9. 2026).

Tetiana Viktorova: IČO, sídlo a základné údaje

Tetiana Viktorova (IČO 53813626) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Kostolište, okres Malacky. Dátum vzniku je 21. 5. 2021, podniká 5 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Činnosti Tetiana Viktorova

V registri je zapísaných 10 predmetov podnikania, teda čo Tetiana Viktorova smie robiť.

  • Administratívne služby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Výroba potravinárskych výrobkov

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026.

Tetiana Viktorova v odvetví administratívne a kancelárske služby

Tetiana Viktorova je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. V okrese Malacky je v tomto odvetví 1 013 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Malacky1 013aktívnych subjektov

Administratívne a podporné služby v okrese Malacky ›

História Tetiana Viktorova

Dátum vzniku Tetiana Viktorova je 21. 5. 2021, teda pred 5 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 740-39198

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Miesto podnikania: Kostolište

Tetiana Viktorova má miesto podnikania v obci Kostolište, okres Malacky. V obci Kostolište je 733 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 333.

Subjektov v obci Kostolište733aktívnych
Subjektov v okrese Malacky14 333aktívnych
V tom istom odvetví1 013okres Malacky

Kostolište: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›

Údaje z registra
Obchodné menoTetiana Viktorova
Sídlo900 62 KostolištePri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Malacky, číslo 740-39198Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 21. 9. 2026 o 02:13.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieAdministratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210)
Vznik21. 5. 2021
ObecKostolište
OkresOkres Malacky
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk