VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ZerumOne s. r. o.

Košice - Staré Mesto · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

94 126 €tržby 2025 ▼ 45 %+17 883 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

94 126 €tržby 2025 ▼ 45 %
+17 883 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 36 660 €, výsledok hospodárenia 19 787 €
  2. 22 : tržby 92 097 €, výsledok hospodárenia 7 262 €
  3. 23 : tržby 89 757 €, výsledok hospodárenia -447 €
  4. 24 : tržby 169 859 €, výsledok hospodárenia 6 286 €
  5. 25 : tržby 94 126 €, výsledok hospodárenia 17 883 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ZerumOne s. r. o. (IČO 53809882) mala v roku 2025 tržby 94 126 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ZerumOne

ZerumOne má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 35 771 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ ZerumOne

Podľa Registra právnických osôb koná za ZerumOne 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník ZerumOne

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ZerumOne
Podiely spoločníkov na vkladoch ZerumOne Antonio Raffaele Iannaccone 100,0 %. Spolu 5 000 €. Antonio Raffaele Iannaccone: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Antonio Raffaele Iannaccone100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Antonio Raffaele Iannacconeod 26. 5. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ZerumOne

Za rok 2025 má ZerumOne v závierke tržby 94 126 €, o 44,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +17 883 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 169 859 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 5 069 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202594 tis. €▼ −44,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202518 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025216 tis. €
Vlastné imanie 202549 tis. €
Záväzky 2025167 tis. €77,5 % majetku
Pridaná hodnota 202548 tis. €
Zisková marža 2025+19,0 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 5 rokov51 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov5 069 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ZerumOne

Súvaha ZerumOne

Všetky čísla zo závierok ZerumOne (5 rokov)
Čísla zo závierok ZerumOne po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202594 126 €17 883 €215 791 €48 524 €167 267 €47 851 €+19,0 %
2024169 859 €6 286 €75 618 €30 641 €44 977 €42 902 €+3,7 %
202389 757 €−447 €70 121 €24 355 €45 766 €22 626 €−0,5 %
202292 097 €7 262 €70 837 €32 064 €38 773 €39 940 €+7,9 %
202136 660 €19 787 €31 354 €24 787 €6 567 €27 904 €+54,0 %

Riziko: zaplatí ZerumOne?

Peniaze od štátu: ZerumOne

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ZerumOne

Dátum vzniku ZerumOne je 26. 5. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51599/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121497114
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 36 660 € · majetok 31 354 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 94 126 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ZerumOne

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Fotografické služby
  • Informačná činnosť
  • Služby požičovní
  • Prevádzkovanie úschovní

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

ZerumOne v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

ZerumOne je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 892 € (12 871 závierok), ZerumOne má 94 126 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 692 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZerumOne 108. z 375.

V odvetví v okrese Košice I692aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 871Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZerumOne, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Košice I ›

Sídlo ZerumOne: Košice - Staré Mesto

ZerumOne sídli na adrese Námestie osloboditeľov 1410/22, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 694 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 386. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Staré Mesto8 694aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 386aktívnych
V tom istom odvetví692okres Košice I
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

ZerumOne: IČO, sídlo a základné údaje

ZerumOne s. r. o. (IČO 53809882) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 26. 5. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Antonio Raffaele Iannaccone. Za rok 2025 sú v závierke tržby 94 126 € a výsledok hospodárenia +17 883 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220)
Základné imanie5 000 €
Vznik26. 5. 2021
ObecKošice - Staré Mesto
OkresOkres Košice I
Vyrubená daň z príjmov5 069 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) ZerumOne s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 94 126 €, typická firma odvetvia 53 892 € (medián z 12 871 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›

Sieť prepojení firmy ZerumOne

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ZerumOne

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ZerumOne

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
  • Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy134zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 200 €
  • Výhry konkurentov66firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 79 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Flusso s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto

Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Košice I

CANCOM Slovakia s.r.o.Unique People, s.r.o.Slovensko IT, a. s., v likvidáciiCODE2B, s.r.o.iBross, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk