VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Avers & Angel, s. r. o.

Senec · Výstavba obytných a neobytných budov

2 250 €tržby 2024+1 910 €zisk 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 250 €tržby 2024
+1 910 €zisk 2024
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  3. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 8 845 €
  4. 24 : tržby 2 250 €, výsledok hospodárenia 1 910 €
  5. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 40 152 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Avers & Angel, s. r. o. (IČO 53801857) mala v roku 2024 tržby 2 250 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Avers & Angel

V roku 2025 mala Avers & Angel priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Avers & Angel

Podľa Registra právnických osôb koná za Avers & Angel 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník Avers & Angel

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Avers & Angel
Podiely spoločníkov na vkladoch Avers & Angel Oleg Velyčko 100,0 %. Spolu 5 000 €. Oleg Velyčko: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Oleg Velyčko100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Oleg Velyčkood 5. 6. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Avers & Angel

Za rok 2024 má Avers & Angel v závierke tržby 2 250 €, a výsledok hospodárenia +1 910 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20242 250 €
Výsledok hospodárenia 20241 910 €zisk
Majetok (aktíva) 202586 tis. €
Vlastné imanie 202586 tis. €
Záväzky 2025340 €0,4 % majetku
Zisková marža 2024+84,9 %medián odvetvia +3,0 %
Súčet výsledkov za 5 rokov51 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Avers & Angel

Súvaha Avers & Angel

Všetky čísla zo závierok Avers & Angel (5 rokov)
Čísla zo závierok Avers & Angel po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—40 152 €86 247 €85 907 €340 €——
20242 250 €1 910 €46 095 €45 755 €340 €2 250 €+84,9 %
2023—8 845 €43 845 €43 845 €———
2022—0 €45 000 €35 000 €10 000 €——
2021—0 €45 000 €35 000 €10 000 €——

Riziko: zaplatí Avers & Angel?

Peniaze od štátu: Avers & Angel

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Avers & Angel

Dátum vzniku Avers & Angel je 5. 6. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/153158/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 45 000 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
  4. Nový spoločník: Oleg VelyčkoSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Avers & Angel

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  • Informačná činnosť
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Avers & Angel v odvetví výstavba budov

Avers & Angel je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 55 171 € (9 977 závierok), Avers & Angel má 2 250 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 1 017 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Avers & Angel 249. z 256.

V odvetví v okrese Senec1 017aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 977Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia55 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+3,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Avers & Angel, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Senec ›

Sídlo Avers & Angel: Senec

Avers & Angel sídli na adrese Mierové námestie 3/5B, 903 01 Senec, okres Senec. V obci Senec je 6 806 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Senec6 806aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 590aktívnych
V tom istom odvetví1 017okres Senec
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Senec: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

Avers & Angel: IČO, sídlo a základné údaje

Avers & Angel, s. r. o. (IČO 53801857) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, okres Senec. Dátum vzniku je 5. 6. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Oleg Velyčko. Za rok 2024 sú v závierke tržby 2 250 € a výsledok hospodárenia +1 910 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 6. 2021
ObecSenec
OkresOkres Senec
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) Avers & Angel, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 2 250 €, typická firma odvetvia 55 171 € (medián z 9 977 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy Avers & Angel

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Avers & Angel

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Avers & Angel

  • Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy175zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
  • Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Senectypický nepokrytý dopyt 5,9 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Smile SV s. r. o.Smile SV group s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Senec

Scania Slovakia s.r.o.Volvo Group Slovakia, s.r.o.DHL Exel Slovakia, s. r. o.Daimler Truck & Bus Slovakia s.r.o.Tomra Sorting s. r. o.Všetky firmy v obci Senec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Senec

LZ-STAV s. r. o.AKIF s.r.o.DEVICE s.r.o.WORK stav s.r.o.onesto s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk