VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Grant s. r. o.

Nové Zámky · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

0 €tržby 2025 ▼ 100 %0 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

0 €tržby 2025 ▼ 100 %
0 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 14 968 €, výsledok hospodárenia 38 €
  2. 22 : tržby 14 084 €, výsledok hospodárenia 84 €
  3. 23 : tržby 20 620 €, výsledok hospodárenia 51 €
  4. 24 : tržby 2 336 €, výsledok hospodárenia 2 240 €
  5. 25 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Grant s. r. o. (IČO 53801041), sídlo Nové Zámky, je v registri zapísaná od 5. 6. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Grant

V roku 2025 mala Grant priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Grant

Podľa Registra právnických osôb koná za Grant 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník Grant

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Grant

Za rok 2025 má Grant v závierke tržby 0 €, o 100,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia 0 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 20 620 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20250 €▼ −100,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20250 €zisk
Majetok (aktíva) 20250 €
Vlastné imanie 20250 €
Pridaná hodnota 20250 €
Súčet výsledkov za 5 rokov2 413 €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Grant

Súvaha Grant

Všetky čísla zo závierok Grant (5 rokov)
Čísla zo závierok Grant po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20250 €0 €0 €0 €—0 €—
20242 336 €2 240 €2 240 €2 240 €—2 240 €+95,9 %
202320 620 €51 €51 €51 €—51 €+0,2 %
202214 084 €84 €84 €84 €—84 €+0,6 %
202114 968 €38 €38 €38 €—38 €+0,3 %

Riziko: zaplatí Grant?

Peniaze od štátu: Grant

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Grant

Dátum vzniku Grant je 5. 6. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54588/N
  2. Nový štatutár: Tomáš BirčákKonateľ
  3. Nový spoločník: Tomáš BirčákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 14 968 € · majetok 38 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 0 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Grant

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
  • Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení
  • Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Vedenie účtovníctva
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Dizajnérske činnosti
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Grant v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

Grant je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 1 071 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Nové Zámky1 071aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 331Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Nové Zámky ›

Sídlo Grant: Nové Zámky

Grant sídli na adrese Boženy Němcovej 4771/4, 940 02 Nové Zámky, okres Nové Zámky. V obci Nové Zámky je 6 455 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nové Zámky6 455aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 162aktívnych
V tom istom odvetví1 071okres Nové Zámky
Na tej istej adrese9aktívnych subjektov

Nové Zámky: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

Grant: IČO, sídlo a základné údaje

Grant s. r. o. (IČO 53801041) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 5. 6. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Tomáš Birčák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia 0 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 6. 2021
ObecNové Zámky
OkresOkres Nové Zámky
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Grant

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Grant

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Grant

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 987 tis. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy137zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 25 tis. €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Nové Zámkytypický nepokrytý dopyt 10,6 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nové Zámky

COOP Jednota Nové Zámky, spotrebné družstvoOSRAM, a.s.tk accelis Materials Slovakia s. r. o.CIKAUTXO SK s.r.o.FIRSTIN, s.r.o.Všetky firmy v obci Nové Zámky ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Nové Zámky

REnergy 3000 s.r.o.TEGRAT a. s.Gáborík s.r.o.ATELIER SMIDT, s.r.o.PAMO elektro s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk