Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze
Šurany
11 129 €tržby 2021+1 865 €zisk 2021zaniknutá 10. 1. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 10. 1. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 11 129 €, výsledok hospodárenia 1 865 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze (IČO 53799801), sídlo Šurany, je v registri zapísaná od 15. 6. 2021 do 10. 1. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze
osobné náklady v roku 2021 boli 1 907 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2021 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Spoločník Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze
Za rok 2021 má Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze v závierke tržby 11 129 €, a výsledok hospodárenia +1 865 €.
Výkaz ziskov a strát Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze
Zisk v 1 roku, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 1 865 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 1 865 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 0 € | — | — |
| 2022 | 0 € | — | — |
| 2021 | 9 382 € | 6 865 € | 2 517 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2021 | 11 129 € | 1 865 € | 9 382 € | 6 865 € | 2 517 € | 4 182 € | +16,8 % |
Riziko: zaplatí Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze?
Peniaze od štátu: Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze
Dátum vzniku Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze je 15. 6. 2021. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54675/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 11 129 € · majetok 9 382 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023Závierok máme 3.
- Nový zápis v registri: UBC 2020, k.s.Správca konkurznej podstaty
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25). Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 107 902 € (5 320 závierok), Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze má 11 129 €, čo je 10 % mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 892 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze 139. z 158.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 831 €, polovica do 107 902 €, tri štvrtiny do 468 296 €; 10 % firiem má viac než 1 680 913 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 996 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 831 € |
| medián | 107 902 € |
| horný kvartil | 468 296 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 680 913 € |
| Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze | 11 129 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | 108 875 € |
| 2022 | — | 110 957 € |
| 2021 | 11 129 € | 107 902 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze | 11 129 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Zámky | 117 042 € |
| medián kraja | 112 860 € |
| medián Slovenska | 107 902 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Diamond Tiles VP s.r.o.Vysoká pri Morave · tržby 25 650 € (2025)
- N-Weld s.r.o.Čakanovce · tržby 25 617 € (2025)
- M&J Mechanics s.r.o.Spišské Podhradie · tržby 25 616 € (2025)
- Jaroslav Zeman s. r. o.Stará Turá · tržby 25 524 € (2025)
- AnMiPa, s. r. o.Žilina · tržby 25 507 € (2025)
- RAS STAV SK, s.r.o.Kružlová · tržby 25 491 € (2024)
- Néma s.r.o.Veľké Kozmálovce · tržby 25 464 € (2025)
- botko, s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 25 423 € (2025)
- Stredisko Lipka s. r. o.Bardejov · tržby 25 404 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze: Šurany
Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze sídli na adrese Rovná 2613/5, 942 01 Šurany, okres Nové Zámky. V obci Šurany je 1 369 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 004.
Šurany: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze: IČO, sídlo a základné údaje
Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze (IČO 53799801) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šurany, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 15. 6. 2021, zánik je v registri zapísaný ku dňu 10. 1. 2025, po 3 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 11 129 € a výsledok hospodárenia +1 865 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 25990 |
| Vznik | 15. 6. 2021 |
| Zánik | 10. 1. 2025 |
| Obec | Šurany |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Toolmaker SK s. r. o. v malom konkurze
- Tendre46súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 49 tis. €
- Výhry konkurentov235firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Šuranytypický nepokrytý dopyt 124 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.445 zmlúv za 3 roky · 521 585 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR325 zmlúv za 3 roky · 3 492 213 € · naposledy 9. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 792 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Lindenmaier Slovakia, s.r.o. v konkurzeVanCity RPD4 s.r.o. v reštrukturalizáciiAUTOBENEX, spol. s r.o. v konkurzeBIS Slovensko s.r.o. v konkurzeMECCANICA, s.r.o. v reštrukturalizácii
Najväčšie firmy v obci Šurany
Bang Joo Electronics Slovakia spol. s r.oNEXPLUS SK s.r.o.LOKO TRANS Slovakia, s.r.o.Imperial Auto Slovakia s. r. o.Woregg k. s.Všetky firmy v obci Šurany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Nové Zámky
EUROSVIT, s.r.o.Casa 7. s. r. o.S.R. – WELDINGSTEEL s.r.o.AMV Slovakia s.r.o.Bevatron s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.