ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Richard Máčadi

Banská Bystrica

zaniknutá 29. 2. 2024

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 29. 2. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 18. 9. 2026

Tržby a zisk

Richard Máčadi: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom0

V registri má 2 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Richard Máčadi (IČO 53784880), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaný od 10. 5. 2021 do 29. 2. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 9. 2026).

Richard Máčadi: IČO, sídlo a základné údaje

Richard Máčadi (IČO 53784880) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 10. 5. 2021. V registri je zapísaný zánik ku dňu 29. 2. 2024.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Richard Máčadi

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Richard MáčadiNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

2,16 mld. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Riziko: zaplatí Richard Máčadi?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Richard Máčadi z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Richard Máčadi

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Richard MáčadiNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

História Richard Máčadi

Dátum vzniku Richard Máčadi je 10. 5. 2021.

  1. Začiatok podnikania101 · 620-45636
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Richard Máčadi v odvetví špecializované stavebné práce

Richard Máčadi je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 2 130 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Banská Bystrica2 130aktívnych subjektov

Stavebníctvo v okrese Banská Bystrica ›

Končiace zmluvy v odbore firmy Richard MáčadiNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

267,7 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Miesto podnikania: Banská Bystrica

Richard Máčadi má miesto podnikania v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 315 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 542.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 315aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 542aktívnych
V tom istom odvetví2 130okres Banská Bystrica

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

Údaje z registra
Obchodné menoRichard Máčadi
Sídlo974 05 Banská BystricaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Banská Bystrica, číslo 620-45636Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 43320
Vznik10. 5. 2021
Zánik29. 2. 2024
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Diery na trhu v okrese firmy Richard MáčadiNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Richard MáčadiNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

3,58 mld. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Sieť prepojení firmy Richard MáčadiNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk