Girmonn, s.r.o.
Nálepkovo · Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu
14 770 €tržby 2024 ▼ 13 %−9 038 €strata 2024aktívna 5 rokov2 zamestnanci (2024)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 3 677 €, výsledok hospodárenia -8 363 €
- 22 : tržby 18 622 €, výsledok hospodárenia -4 931 €
- 23 : tržby 16 970 €, výsledok hospodárenia -12 620 €
- 24 : tržby 14 770 €, výsledok hospodárenia -9 038 €
Girmonn, s.r.o. (IČO 53766814) mala v roku 2024 tržby 14 770 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Girmonn
V roku 2024 mala Girmonn priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 12 699 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2 | 12 699 € | — |
| 2023 | — | 13 524 € | — |
| 2022 | — | 8 882 € | — |
| 2021 | — | 12 497 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ Girmonn
Podľa Registra právnických osôb koná za Girmonn 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník Girmonn
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Miroslava Girmonnová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Miroslava Girmonnováod 24. 4. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Girmonn
Za rok 2024 má Girmonn v závierke tržby 14 770 €, o 13,0 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −9 038 €. Závierky máme za 4 roky (2021 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2022: 18 622 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Girmonn
Najvyššie tržby: rok 2022, 18 622 €. Najnižšie: rok 2021, 3 677 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 14 770 € |
| 2023 | 16 970 € |
| 2022 | 18 622 € |
| 2021 | 3 677 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −34 952 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −9 038 € |
| 2023 | −12 620 € |
| 2022 | −4 931 € |
| 2021 | −8 363 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Girmonn
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −61,2 %, medián odvetvia +2,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Girmonn | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | −61,2 % | +2,2 % |
| 2023 | −74,4 % | +1,3 % |
| 2022 | −26,5 % | +1,5 % |
| 2021 | — | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2022 (+406,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | −13,0 % |
| 2023 | −8,9 % |
| 2022 | +406,4 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Girmonn
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok −4 028 €, vlastné imanie −29 952 € a záväzky 25 924 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | −4 028 € | −29 952 € | 25 924 € |
| 2023 | 12 430 € | −20 913 € | 33 343 € |
| 2022 | 13 288 € | −8 294 € | 21 582 € |
| 2021 | 17 941 € | −3 363 € | 21 304 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Girmonn (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 14 770 € | −9 038 € | −4 028 € | −29 952 € | 25 924 € | 7 329 € | −61,2 % |
| 2023 | 16 970 € | −12 620 € | 12 430 € | −20 913 € | 33 343 € | 3 558 € | −74,4 % |
| 2022 | 18 622 € | −4 931 € | 13 288 € | −8 294 € | 21 582 € | 7 708 € | −26,5 % |
| 2021 | 3 677 € | −8 363 € | 17 941 € | −3 363 € | 21 304 € | 236 € | −227,4 % |
Riziko: zaplatí Girmonn?
Girmonn a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 22 zmlúv s dodávateľom Girmonn v objeme 159 283 € z rokov 2021 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves: 159 283 € v 21 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2024, 38 755 € v 6 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 2 | 20 982 € |
| 2025 | 4 | 20 537 € |
| 2024 | 6 | 38 755 € |
| 2023 | 6 | 36 372 € |
| 2022 | 3 | 33 376 € |
| 2021 | 1 | 9 261 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Girmonn
Dátum vzniku Girmonn je 25. 5. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51590/V
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves, hodnota zmluvy 9 261 €. Firma vznikla 25. 5. 2021.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 3 677 € · majetok 17 941 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 4, posledné tržby 14 770 €.
- Nový štatutár: Mgr. Miroslava GirmonnováKonateľ
- Nový spoločník: Mgr. Miroslava GirmonnováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Girmonn
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Textílna výroba
- Odevná výroba
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich oprava a údržba
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Výroba hračiek a hier
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávana vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a khihárske práce
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Fotografické služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Prevádzkovanie jaslí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnsť
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Služby organizačno-hospodárskej povahy
- Reklamné, marketingové a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Girmonn v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva
Girmonn je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 54 256 € (4 085 závierok), Girmonn má 14 770 €, čo je 27 % mediánu. V okrese Gelnica je v tomto odvetví 43 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Girmonn 17. z 18.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 080 €, polovica do 54 256 €, tri štvrtiny do 222 642 €; 10 % firiem má viac než 658 351 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 043 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 080 € |
| medián | 54 256 € |
| horný kvartil | 222 642 € |
| 10 % firiem má viac než | 658 351 € |
| Girmonn | 14 770 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Girmonn
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Girmonn s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Girmonn | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 14 770 € | 54 256 € |
| 2023 | 16 970 € | 51 601 € |
| 2022 | 18 622 € | 49 748 € |
| 2021 | 3 677 € | 48 430 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Girmonn | 14 770 € |
|---|---|
| medián okresu Gelnica | 75 225 € |
| medián kraja | 43 096 € |
| medián Slovenska | 54 256 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ZATREND s. r. o.Žilina · tržby 33 889 € (2025)
- Zachar Laluha, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 33 861 € (2024)
- Padawan s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 33 860 € (2025)
- kasuky s. r. o.Závod · tržby 33 828 € (2025)
- Umelecké tesárstvo s. r. o.Vígľašská Huta-Kalinka · tržby 33 709 € (2025)
- MM stolár s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 33 650 € (2025)
- JANAK, s. r. o.Mútne · tržby 33 596 € (2025)
- N-IMAKO s. r. o.Udiča · tržby 33 483 € (2024)
- STOLÁRSTVO S+R, s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 33 470 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Girmonn, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Girmonn: Nálepkovo
Girmonn sídli na adrese Letná 930, 053 33 Nálepkovo, okres Gelnica. V obci Nálepkovo je 284 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 856.
Nálepkovo: obyvatelia a dáta ›Okres Gelnica ›Adresár firiem v okrese Gelnica ›
Girmonn: IČO, sídlo a základné údaje
Girmonn, s.r.o. (IČO 53766814) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nálepkovo, okres Gelnica. Dátum vzniku je 25. 5. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Mgr. Miroslava Girmonnová. Za rok 2024 sú v závierke tržby 14 770 € a výsledok hospodárenia −9 038 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 5. 2021 |
| Obec | Nálepkovo |
| Okres | Okres Gelnica |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) Girmonn, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 14 770 €, typická firma odvetvia 54 256 € (medián z 4 085 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Gelnica ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Gelnica ›
Sieť prepojení firmy Girmonn
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Girmonn
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Girmonn
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy19zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu23odvetví chýba v obci Nálepkovotypický nepokrytý dopyt 153 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen363 zmlúv za 3 roky · 3 201 957 € · naposledy 1. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka Vihorlat183 zmlúv za 3 roky · 2 775 517 € · naposledy 8. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.81 zmlúv za 3 roky · 93 564 € · naposledy 15. 9. 2026 Všetkých 433 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nálepkovo
PUMPA s. r. o.KADUJA s.r.o.Domov Nálepkovo, n.o.Lesy obce Nálepkovo s.r.o.BEPACYCLES s. r. o.Všetky firmy v obci Nálepkovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.29) v okrese Gelnica
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.