Plavecký klub VICTORIA Žilina
Konská · Činnosti športových klubov
300 €tržby 2025 ▼ 57 %+141 €zisk 2025aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 950 €, výsledok hospodárenia 491 €
- 23 : tržby 2 350 €, výsledok hospodárenia 1 858 €
- 24 : tržby 700 €, výsledok hospodárenia 397 €
- 25 : tržby 300 €, výsledok hospodárenia 141 €
Plavecký klub VICTORIA Žilina (IČO 53752651) mala v roku 2025 tržby 300 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Plavecký klub VICTORIA Žilina
Podľa Registra právnických osôb koná za Plavecký klub VICTORIA Žilina 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Plavecký klub VICTORIA Žilina
Za rok 2025 má Plavecký klub VICTORIA Žilina v závierke tržby 300 €, o 57,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +141 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 2 350 €.
Výkaz ziskov a strát Plavecký klub VICTORIA Žilina
Najvyššie tržby: rok 2023, 2 350 €. Najnižšie: rok 2025, 300 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 300 € |
| 2024 | 700 € |
| 2023 | 2 350 € |
| 2022 | 950 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 2 887 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 141 € |
| 2024 | 397 € |
| 2023 | 1 858 € |
| 2022 | 491 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Plavecký klub VICTORIA Žilina
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +47,0 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Plavecký klub VICTORIA Žilina | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +47,0 % | +3,5 % |
| 2024 | +56,7 % | +2,6 % |
| 2023 | +79,1 % | +1,6 % |
| 2022 | +51,7 % | +0,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+147,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −57,1 % |
| 2024 | −70,2 % |
| 2023 | +147,4 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Plavecký klub VICTORIA Žilina
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 596 €, vlastné imanie 596 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 596 € | 596 € | — |
| 2024 | 1 015 € | 1 015 € | — |
| 2023 | 1 251 € | 1 251 € | — |
| 2022 | 419 € | 409 € | 10 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Plavecký klub VICTORIA Žilina (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 300 € | 141 € | 596 € | 596 € | — | — | +47,0 % |
| 2024 | 700 € | 397 € | 1 015 € | 1 015 € | — | — | +56,7 % |
| 2023 | 2 350 € | 1 858 € | 1 251 € | 1 251 € | — | — | +79,1 % |
| 2022 | 950 € | 491 € | 419 € | 409 € | 10 € | — | +51,7 % |
Riziko: zaplatí Plavecký klub VICTORIA Žilina?
Peniaze od štátu: Plavecký klub VICTORIA Žilina
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Plavecký klub VICTORIA Žilina
Dátum vzniku Plavecký klub VICTORIA Žilina je 25. 5. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-61528
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 950 € · majetok 419 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 300 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Plavecký klub VICTORIA Žilina
- šport
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Plavecký klub VICTORIA Žilina v odvetví šport, zábava a rekreácia
Plavecký klub VICTORIA Žilina je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 770 € (4 493 závierok), Plavecký klub VICTORIA Žilina má 300 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 930 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Plavecký klub VICTORIA Žilina 167. z 169.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 5 129 €, polovica do 19 770 €, tri štvrtiny do 52 173 €; 10 % firiem má viac než 180 450 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 5 129 € |
| medián | 19 770 € |
| horný kvartil | 52 173 € |
| 10 % firiem má viac než | 180 450 € |
| Plavecký klub VICTORIA Žilina | 300 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Plavecký klub VICTORIA Žilina
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Plavecký klub VICTORIA Žilina s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Plavecký klub VICTORIA Žilina | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 300 € | 19 770 € |
| 2024 | 700 € | 17 505 € |
| 2023 | 2 350 € | 16 417 € |
| 2022 | 950 € | 14 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Plavecký klub VICTORIA Žilina | 300 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 22 780 € |
| medián kraja | 18 890 € |
| medián Slovenska | 19 770 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Russel Invest s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 669 € (2025)
- Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom o.z.Dubnica nad Váhom · tržby 664 € (2025)
- Podnik služieb, príspevková organizácia,PrakovcePrakovce · tržby 657 € (2013)
- AUTOCROSS TEAM ŽILINAŽilina · tržby 656 € (2024)
- Oblastný stolnotenisový zväz TrenčínTrenčín · tržby 650 € (2025)
- DRAČIE SRDCETrenčín · tržby 650 € (2025)
- LPM, s. r. o.Banská Štiavnica · tržby 650 € (2025)
- DS-KE, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 646 € (2023)
- Bratislavský krajský kolkársky zväzBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 640 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Plavecký klub VICTORIA Žilina, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Plavecký klub VICTORIA Žilina: Konská
Plavecký klub VICTORIA Žilina sídli na adrese Slnečná ulica 95, 013 13 Konská, okres Žilina. V obci Konská je 245 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Konská: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Plavecký klub VICTORIA Žilina: IČO, sídlo a základné údaje
Plavecký klub VICTORIA Žilina (IČO 53752651) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Konská, okres Žilina. Dátum vzniku je 25. 5. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Juraj Stranianek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 300 € a výsledok hospodárenia +141 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti športových klubov (SK NACE 9312) |
| Vznik | 25. 5. 2021 |
| Obec | Konská |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) Plavecký klub VICTORIA Žilina má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 300 €, typická firma odvetvia 19 770 € (medián z 4 493 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy Plavecký klub VICTORIA Žilina
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Plavecký klub VICTORIA Žilina
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Plavecký klub VICTORIA Žilina
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 700 €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy964zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov55firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Konská
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
NSK , Rázusova 2A, 94901 Nitra541 zmlúv za 3 roky · 1 270 565 € · naposledy 29. 7. 2026Mesto Košice452 zmlúv za 3 roky · 2 495 306 € · naposledy 6. 10. 2026Trnavský samosprávny kraj273 zmlúv za 3 roky · 569 916 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 742 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Konská
Manak s. r. o.KL AUTO, s.r.o.ELISAS, s. r. o.ANETER s.r.o.Bel Trans Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Konská ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Žilina
MŠK Žilina, a.s.Akadémia MŠK ŽilinaAQUA. PRO, spol. s r.o.Tenisový klub ŽilinaMOZOLANI TRAININGS SPORT AGENCY
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.