VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

O.K. - STAV, s.r.o.

Michalovce · Inštalácia izolácie

47 825 €tržby 2022+28 317 €zisk 2022

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

47 825 €tržby 2022
+28 317 €zisk 2022
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -276 €
  2. 22 : tržby 47 825 €, výsledok hospodárenia 28 317 €
  3. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -192 €
  4. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -546 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

O.K. - STAV, s.r.o. (IČO 53751523), sídlo Michalovce, je v registri zapísaná od 4. 5. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia O.K. - STAV

Podľa Registra právnických osôb konajú za O.K. - STAV 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník O.K. - STAV

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok O.K. - STAV

Za rok 2022 má O.K. - STAV v závierke tržby 47 825 €, a výsledok hospodárenia +28 317 €.

Tržby 202248 tis. €
Výsledok hospodárenia 202228 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202437 tis. €
Vlastné imanie 202432 tis. €
Záväzky 20244 800 €12,9 % majetku
Zisková marža 2022+59,2 %medián odvetvia +1,7 %
Súčet výsledkov za 4 roky27 tis. €2021 až 2024

Výkaz ziskov a strát O.K. - STAV

Súvaha O.K. - STAV

Všetky čísla zo závierok O.K. - STAV (4 roky)
Čísla zo závierok O.K. - STAV po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024—−546 €37 103 €32 303 €4 800 €——
2023—−192 €37 346 €32 849 €4 497 €−60 €—
202247 825 €28 317 €38 039 €33 041 €4 998 €33 399 €+59,2 %
2021—−276 €4 724 €4 724 €———

Riziko: zaplatí O.K. - STAV?

O.K. - STAV a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom O.K. - STAV v objeme 51 404 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Stredná zdravotnícka škola, Masarykova 27, Michalovce: 51 404 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv51 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20223. 6. 2022

História firmy O.K. - STAV

Dátum vzniku O.K. - STAV je 4. 5. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51423/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 4 724 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Stredná zdravotnícka škola, Masarykova 27, Michalovce, hodnota zmluvy 51 404 €. Firma vznikla 4. 5. 2021.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti O.K. - STAV

  • Izolatérstvo
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva,
  • Prenájom hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

O.K. - STAV v odvetví špecializované stavebné práce

O.K. - STAV je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť inštalácia izolácie. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 86 129 € (11 958 závierok), O.K. - STAV má 47 825 €, čo je 56 % mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 2 326 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je O.K. - STAV 79. z 146.

V odvetví v okrese Michalovce2 326aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou11 958Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia86 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+1,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb O.K. - STAV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Michalovce ›

Sídlo O.K. - STAV: Michalovce

O.K. - STAV sídli na adrese Obchodná 2, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 094 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 660. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Michalovce6 094aktívnych
Subjektov v okrese Michalovce12 660aktívnych
V tom istom odvetví2 326okres Michalovce
Na tej istej adrese12aktívnych subjektov

Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›

O.K. - STAV: IČO, sídlo a základné údaje

O.K. - STAV, s.r.o. (IČO 53751523) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 4. 5. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Mária Ondoviková a Miroslav Ondovik. Za rok 2022 sú v závierke tržby 47 825 € a výsledok hospodárenia +28 317 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInštalácia izolácie (SK NACE 4323)
Základné imanie5 000 €
Vznik4. 5. 2021
ObecMichalovce
OkresOkres Michalovce
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) O.K. - STAV, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 47 825 €, typická firma odvetvia 86 129 € (medián z 11 958 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›

Sieť prepojení firmy O.K. - STAV

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu O.K. - STAV

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu O.K. - STAV

  • Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 200 tis. €
  • Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy31zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 72 tis. €
  • Diery na trhu11odvetví chýba v meste Michalovcetypický nepokrytý dopyt 630 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MO-INUP,s.r.o. v konkurzeIN-UP, s. r. o.MM - STAV, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Michalovce

BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.29) v okrese Michalovce

COMPACT izol s.r.o.VÝŤAHY ZEMPLÍN s.r.o.Výťahy Michalovce, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk