VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ROKA INSTALLATIONEN s.r.o.

Považská Bystrica · Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

1 399 432 €tržby 2025 ▲ 26 %+40 123 €zisk 2025

aktívna 5 rokov3 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 399 432 €tržby 2025 ▲ 26 %
+40 123 €zisk 2025
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  3. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -6 €
  4. 24 : tržby 1 113 281 €, výsledok hospodárenia 56 862 €
  5. 25 : tržby 1 399 432 €, výsledok hospodárenia 40 123 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ROKA INSTALLATIONEN s.r.o. (IČO 53735650) mala v roku 2025 tržby 1 399 432 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ROKA INSTALLATIONEN

V roku 2025 mala ROKA INSTALLATIONEN priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 35 073 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 715 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Stavebníctvo v okrese Považská Bystrica bola v roku 2025 1 538 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia ROKA INSTALLATIONEN

Podľa Registra právnických osôb konajú za ROKA INSTALLATIONEN 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci ROKA INSTALLATIONEN

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok ROKA INSTALLATIONEN

Za rok 2025 má ROKA INSTALLATIONEN v závierke tržby 1 399 432 €, o 25,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +40 123 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 399 432 €.

Tržby 20251,40 mil. €▲ +25,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202540 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025125 tis. €
Vlastné imanie 2025102 tis. €
Záväzky 202523 tis. €18,2 % majetku
Pridaná hodnota 202593 tis. €
Zisková marža 2025+2,9 %medián odvetvia +4,3 %
Súčet výsledkov za 5 rokov97 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát ROKA INSTALLATIONEN

Súvaha ROKA INSTALLATIONEN

Všetky čísla zo závierok ROKA INSTALLATIONEN (5 rokov)
Čísla zo závierok ROKA INSTALLATIONEN po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20251 399 432 €40 123 €124 684 €101 979 €22 705 €93 261 €+2,9 %
20241 113 281 €56 862 €85 551 €61 856 €23 695 €97 443 €+5,1 %
2023—−6 €5 000 €4 994 €6 €——
2022—0 €5 000 €5 000 €———
2021—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí ROKA INSTALLATIONEN?

Peniaze od štátu: ROKA INSTALLATIONEN

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ROKA INSTALLATIONEN

Dátum vzniku ROKA INSTALLATIONEN je 15. 5. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41869/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
  3. Nový štatutár: Jozef KrajčiKonateľ
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121490063
  5. Nový spoločník: Jozef KrajčiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Prvé tržby po 3 rokoch bez tržiebZa rok 2024 firma vykázala 1 113 281 €.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 1 399 432 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ROKA INSTALLATIONEN

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb
  • vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • prenájom hnuteľných vecí
  • výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • poskytovanie služieb osobného charakteru
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

ROKA INSTALLATIONEN v odvetví špecializované stavebné práce

ROKA INSTALLATIONEN je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 733 € (14 528 závierok), ROKA INSTALLATIONEN má 1 399 432 €, čo je 20-násobok mediánu. V okrese Považská Bystrica je v tomto odvetví 1 859 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ROKA INSTALLATIONEN 11. z 163.

V odvetví v okrese Považská Bystrica1 859aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 528Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ROKA INSTALLATIONEN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Považská Bystrica ›

Sídlo ROKA INSTALLATIONEN: Považská Bystrica

ROKA INSTALLATIONEN sídli na adrese Milochov 94, 017 06 Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. V obci Považská Bystrica je 6 605 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 769.

Subjektov v obci Považská Bystrica6 605aktívnych
Subjektov v okrese Považská Bystrica9 769aktívnych
V tom istom odvetví1 859okres Považská Bystrica

Považská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›

ROKA INSTALLATIONEN: IČO, sídlo a základné údaje

ROKA INSTALLATIONEN s.r.o. (IČO 53735650) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. Dátum vzniku je 15. 5. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Jozef Krajči a Tomáš Róka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 399 432 € a výsledok hospodárenia +40 123 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 5. 2021
ObecPovažská Bystrica
OkresOkres Považská Bystrica
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) ROKA INSTALLATIONEN s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 399 432 €, typická firma odvetvia 71 733 €, čo je 20-násobok mediánu (medián z 14 528 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Považská Bystrica ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Považská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy ROKA INSTALLATIONEN

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ROKA INSTALLATIONEN

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ROKA INSTALLATIONEN

  • Tendre133súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 959 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy43zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 36 tis. €
  • Výhry konkurentov516firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 216 tis. €
  • Diery na trhu19odvetví chýba v meste Považská Bystricatypický nepokrytý dopyt 1,3 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

firma - ROKA s.r.o.Spoločenstvo vlastníkov domu 105

Najväčšie firmy v obci Považská Bystrica

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.RAVEN a.s.ELGAS, s.r.o.Danfoss Power Solutions a.s.Bonfiglioli Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Považská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.22) v okrese Považská Bystrica

ZK - INSTAL, s.r.o.VODOTECH, s. r. o.NebelX, s. r. o.DM - THERM, s.r.o.V&S Building s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk