ZoomEuropa n.o.
Bratislava - Staré Mesto · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
5 300 €tržby 2024+2 247 €zisk 2024aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 9 902 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 377 €
- 24 : tržby 5 300 €, výsledok hospodárenia 2 247 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 106 €
ZoomEuropa n.o. (IČO 53727614) mala v roku 2024 tržby 5 300 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár ZoomEuropa
Podľa Registra právnických osôb koná za ZoomEuropa 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník ZoomEuropa
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok ZoomEuropa
Za rok 2024 má ZoomEuropa v závierke tržby 5 300 €, a výsledok hospodárenia +2 247 €.
Výkaz ziskov a strát ZoomEuropa
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 5 666 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −3 106 € |
| 2024 | 2 247 € |
| 2023 | −3 377 € |
| 2022 | 9 902 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ZoomEuropa
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 666 €, vlastné imanie 5 666 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 666 € | 5 666 € | — |
| 2024 | 9 424 € | 8 772 € | 652 € |
| 2023 | 6 625 € | 6 525 € | 100 € |
| 2022 | 10 002 € | 9 902 € | 100 € |
| 2021 | 100 € | — | 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ZoomEuropa (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −3 106 € | 5 666 € | 5 666 € | — | — | — |
| 2024 | 5 300 € | 2 247 € | 9 424 € | 8 772 € | 652 € | — | +42,4 % |
| 2023 | — | −3 377 € | 6 625 € | 6 525 € | 100 € | — | — |
| 2022 | — | 9 902 € | 10 002 € | 9 902 € | 100 € | — | — |
| 2021 | — | — | 100 € | — | 100 € | — | — |
Riziko: zaplatí ZoomEuropa?
Peniaze od štátu: ZoomEuropa
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ZoomEuropa
Dátum vzniku ZoomEuropa je 22. 4. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiNezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby · OVVS-64721/570/2021-NO
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 100 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ZoomEuropa
- Tvorba, rozvoj, ochrana, obnova a prezentácia duchovných a kultúrnych hodnôt
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
ZoomEuropa v odvetví členské organizácie
ZoomEuropa je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 8 863 € (10 948 závierok), ZoomEuropa má 5 300 €, čo je 60 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 629 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZoomEuropa 415. z 580.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 353 €, polovica do 8 863 €, tri štvrtiny do 28 504 €; 10 % firiem má viac než 72 796 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 250 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 353 € |
| medián | 8 863 € |
| horný kvartil | 28 504 € |
| 10 % firiem má viac než | 72 796 € |
| ZoomEuropa | 5 300 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ZoomEuropa
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ZoomEuropa s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZoomEuropa | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 9 948 € |
| 2024 | 5 300 € | 8 863 € |
| 2023 | — | 8 796 € |
| 2022 | — | 8 098 € |
| 2021 | — | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| ZoomEuropa | 5 300 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 17 488 € |
| medián kraja | 11 258 € |
| medián Slovenska | 8 863 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Občianske združenie za zachovanie ľudových tradícií Horného PovažiaPovažská Bystrica · tržby 12 753 € (2025)
- Centrum antropologických výskumovVeľký Šariš · tržby 12 750 € (2025)
- Poľovnícke združenie RáztokaDivinka · tržby 12 749 € (2025)
- Združenie zdravotne postihnutých BučanyBučany · tržby 12 746 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Dolný MoštenecPovažská Bystrica · tržby 12 745 € (2025)
- Študentský parlament elektrotechnikov a informatikov STUBratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 12 742 € (2025)
- LABRA TEAMHriňová · tržby 12 740 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Horné OtrokovceHorné Otrokovce · tržby 12 734 € (2024)
- Spolok výtvarníkov SlovenskaBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 12 727 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZoomEuropa, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ZoomEuropa: Bratislava - Staré Mesto
ZoomEuropa sídli na adrese Sienkiewiczova 4, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 972 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 857. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
ZoomEuropa: IČO, sídlo a základné údaje
ZoomEuropa n.o. (IČO 53727614) je nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 22. 4. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Francoise Nadine Gandy. Za rok 2024 sú v závierke tržby 5 300 € a výsledok hospodárenia +2 247 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 22. 4. 2021 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) ZoomEuropa n.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 5 300 €, typická firma odvetvia 8 863 € (medián z 10 948 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy ZoomEuropa
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ZoomEuropa
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ZoomEuropa
- Tendre103súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 415 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 382zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 465 zmlúv za 3 roky · 22 987 497 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 858 zmlúv za 3 roky · 78 123 044 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 6 421 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava I
LITA, autorská spoločnosťDotyk tancaALIANCIA STARÁ TRŽNICA - občianske združenieVzdelávacie centrum PopuloAkadémia LEAF - LEAF Academy
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.