Vista VERDE s. r. o.
Teplička nad Váhom · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
83 648 €tržby 2025 ▲ 71 %+10 185 €zisk 2025aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 45 500 €, výsledok hospodárenia 5 983 €
- 22 : tržby 23 500 €, výsledok hospodárenia 1 892 €
- 23 : tržby 46 174 €, výsledok hospodárenia 3 687 €
- 24 : tržby 48 825 €, výsledok hospodárenia 2 151 €
- 25 : tržby 83 648 €, výsledok hospodárenia 10 185 €
Vista VERDE s. r. o. (IČO 53713320) mala v roku 2025 tržby 83 648 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 13. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Vista VERDE
Podľa Registra právnických osôb koná za Vista VERDE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník Vista VERDE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Lukáš Majerčík100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Lukáš Majerčíkod 15. 4. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Vista VERDE
Za rok 2025 má Vista VERDE v závierke tržby 83 648 €, o 71,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 185 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 83 648 €.
Výkaz ziskov a strát Vista VERDE
Najvyššie tržby: rok 2025, 83 648 €. Najnižšie: rok 2022, 23 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 83 648 € |
| 2024 | 48 825 € |
| 2023 | 46 174 € |
| 2022 | 23 500 € |
| 2021 | 45 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 23 898 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 10 185 € |
| 2024 | 2 151 € |
| 2023 | 3 687 € |
| 2022 | 1 892 € |
| 2021 | 5 983 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Vista VERDE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +12,2 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Vista VERDE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +12,2 % | +8,8 % |
| 2024 | +4,4 % | +6,0 % |
| 2023 | +8,0 % | +4,1 % |
| 2022 | +8,1 % | +4,6 % |
| 2021 | +13,1 % | +4,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 4 roky, najviac v roku 2023 (+96,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +71,3 % |
| 2024 | +5,7 % |
| 2023 | +96,5 % |
| 2022 | −48,4 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Vista VERDE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 57 368 €, vlastné imanie 28 898 € a záväzky 28 470 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 57 368 € | 28 898 € | 28 470 € |
| 2024 | 38 442 € | 18 713 € | 19 729 € |
| 2023 | 17 983 € | 16 562 € | 1 421 € |
| 2022 | 20 559 € | 12 875 € | 7 684 € |
| 2021 | 30 681 € | 10 983 € | 19 698 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Vista VERDE (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 83 648 € | 10 185 € | 57 368 € | 28 898 € | 28 470 € | 14 237 € | +12,2 % |
| 2024 | 48 825 € | 2 151 € | 38 442 € | 18 713 € | 19 729 € | 4 466 € | +4,4 % |
| 2023 | 46 174 € | 3 687 € | 17 983 € | 16 562 € | 1 421 € | 4 582 € | +8,0 % |
| 2022 | 23 500 € | 1 892 € | 20 559 € | 12 875 € | 7 684 € | 2 500 € | +8,1 % |
| 2021 | 45 500 € | 5 983 € | 30 681 € | 10 983 € | 19 698 € | 7 200 € | +13,1 % |
Riziko: zaplatí Vista VERDE?
Peniaze od štátu: Vista VERDE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Vista VERDE
Dátum vzniku Vista VERDE je 15. 4. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: L&M Property s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/76991/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 45 500 € · majetok 30 681 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121469988
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 83 648 €.
- Zmena obchodného menaPredtým L&M Property s.r.o., odvtedy Vista VERDE s. r. o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Vista VERDE
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Vista VERDE v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Vista VERDE je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), Vista VERDE má 83 648 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 159 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Vista VERDE 239. z 708.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 090 €, polovica do 45 441 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 401 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 034 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 090 € |
| medián | 45 441 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 401 € |
| Vista VERDE | 83 648 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Vista VERDE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Vista VERDE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Vista VERDE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 83 648 € | 45 441 € |
| 2024 | 48 825 € | 41 414 € |
| 2023 | 46 174 € | 39 245 € |
| 2022 | 23 500 € | 39 100 € |
| 2021 | 45 500 € | 36 493 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Vista VERDE | 83 648 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 45 770 € |
| medián kraja | 45 605 € |
| medián Slovenska | 45 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DELTA Rent, s.r.o.Levice · tržby 208 436 € (2025)
- ANTISHOP, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 208 334 € (2025)
- EELVF IV Slovakia B1 (Senec) s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 208 333 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov 26. novembra 1508Humenné · tržby 208 203 € (2025)
- KB Global Development s.r.o.Galanta · tržby 207 878 € (2025)
- SUPER-SPIRIT s.r.o.Modra · tržby 207 864 € (2025)
- W Real s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 207 864 € (2025)
- BENCONT GROUP, a. s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 207 818 € (2025)
- Therm comfort spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 207 756 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Vista VERDE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Vista VERDE: Teplička nad Váhom
Vista VERDE sídli na adrese Do Ulice 1040/14, 013 01 Teplička nad Váhom, okres Žilina. V obci Teplička nad Váhom je 773 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Teplička nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Vista VERDE: IČO, sídlo a základné údaje
Vista VERDE s. r. o. (IČO 53713320) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Teplička nad Váhom, okres Žilina. Dátum vzniku je 15. 4. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Lukáš Majerčík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 83 648 € a výsledok hospodárenia +10 185 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 4. 2021 |
| Skoršie názvy | L&M Property s.r.o. |
| Obec | Teplička nad Váhom |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Vista VERDE s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 83 648 €, typická firma odvetvia 45 441 € (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy Vista VERDE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Vista VERDE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Vista VERDE
- Tendre139súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
- Výhry konkurentov540firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 327 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Teplička nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 160 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava184 zmlúv za 3 roky · 1 433 486 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava82 zmlúv za 3 roky · 21 292 863 € · naposledy 3. 9. 2026 Všetkých 592 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
LauMent, s. r. o.RS Mansory s.r.o.FADEUS s.r.o.ML RENT Solutions s.r.o.natelefone s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Teplička nad Váhom
Kia Slovakia s. r. o.SMC Priemyselná automatizácia, spol. s r.o.Unistav Teplička, s. r. o.MIKRASTAV elektro, s. r. o.MIKRASTAV DE, s. r. o.Všetky firmy v obci Teplička nad Váhom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Žilina
LICITOR development, s.r.o.B10 Slovensko, a.s.PP REAL, s. r. o.B10 reality, s.r.o.Pod Zábrehom, a. s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.