MC Log s. r. o.
Babindol · Ostatné poštové služby a služby kuriérov
127 805 €tržby 2025 ▼ 8 %+4 146 €zisk 2025aktívna 5 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 26 254 €, výsledok hospodárenia -3 111 €
- 22 : tržby 163 461 €, výsledok hospodárenia -87 355 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 139 103 €, výsledok hospodárenia 4 344 €
- 25 : tržby 127 805 €, výsledok hospodárenia 4 146 €
MC Log s. r. o. (IČO 53706731) mala v roku 2025 tržby 127 805 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MC Log
V roku 2025 mala MC Log priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 14 200 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 14 200 € | — |
| 2024 | — | 14 083 € | — |
| 2022 | — | 4 175 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konateľ MC Log
Podľa Registra právnických osôb koná za MC Log 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník MC Log
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Jozef Cigáň100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jozef Cigáňod 4. 5. 2021 | 30 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MC Log
Za rok 2025 má MC Log v závierke tržby 127 805 €, o 8,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 146 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 163 461 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 103 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MC Log
Najvyššie tržby: rok 2022, 163 461 €. Najnižšie: rok 2021, 26 254 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 127 805 € |
| 2024 | 139 103 € |
| 2023 | — |
| 2022 | 163 461 € |
| 2021 | 26 254 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −81 976 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 146 € |
| 2024 | 4 344 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | −87 355 € |
| 2021 | −3 111 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MC Log
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,2 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MC Log | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,2 % | +4,6 % |
| 2024 | +3,1 % | +3,3 % |
| 2023 | — | +1,7 % |
| 2022 | −53,4 % | +1,9 % |
| 2021 | −11,8 % | +3,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MC Log
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 50 129 €, vlastné imanie 38 490 € a záväzky 11 639 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 50 129 € | 38 490 € | 11 639 € |
| 2024 | 38 903 € | 34 344 € | 4 559 € |
| 2023 | 30 000 € | 30 000 € | — |
| 2022 | 4 895 € | −57 355 € | 62 250 € |
| 2021 | 26 889 € | 26 889 € | 27 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MC Log (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 127 805 € | 4 146 € | 50 129 € | 38 490 € | 11 639 € | 21 311 € | +3,2 % |
| 2024 | 139 103 € | 4 344 € | 38 903 € | 34 344 € | 4 559 € | 19 894 € | +3,1 % |
| 2023 | — | 0 € | 30 000 € | 30 000 € | — | — | — |
| 2022 | 163 461 € | −87 355 € | 4 895 € | −57 355 € | 62 250 € | −76 232 € | −53,4 % |
| 2021 | 26 254 € | −3 111 € | 26 889 € | 26 889 € | 27 000 € | −3 111 € | −11,8 % |
Riziko: zaplatí MC Log?
Peniaze od štátu: MC Log
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MC Log
Dátum vzniku MC Log je 4. 5. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54276/N
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121482880
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 26 254 € · majetok 26 889 €
- Nový štatutár: Marta CigáňováKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 127 805 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MC Log
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Kuriérske služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu
- Prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
MC Log v odvetví poštové a kuriérske služby
MC Log je v registri v odvetví Poštové a kuriérske služby (SK NACE 53), činnosť ostatné poštové služby a služby kuriérov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 49 855 € (457 závierok), MC Log má 127 805 €, čo je 2,6-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 120 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MC Log 9. z 21.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 034 €, polovica do 49 855 €, tri štvrtiny do 263 706 €; 10 % firiem má viac než 1 000 302 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 015 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 034 € |
| medián | 49 855 € |
| horný kvartil | 263 706 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 000 302 € |
| MC Log | 127 805 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MC Log
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MC Log s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MC Log | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 127 805 € | 49 855 € |
| 2024 | 139 103 € | 49 420 € |
| 2023 | — | 47 846 € |
| 2022 | 163 461 € | 46 073 € |
| 2021 | 26 254 € | 41 633 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MC Log | 127 805 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 72 039 € |
| medián kraja | 59 483 € |
| medián Slovenska | 49 855 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Handl group s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 317 077 € (2025)
- OMNITRANS s.r.o.Bytča · tržby 310 822 € (2025)
- RS SLOVAKIA s.r.o.Trnava · tržby 304 818 € (2025)
- Alchemy s.r.o.Lieskovec · tržby 300 535 € (2025)
- Taxi V4 s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 297 633 € (2023)
- KAWAMAN s.r.o.Poproč · tržby 292 966 € (2025)
- CPK Slovakia s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 290 903 € (2025)
- Riedl CE s.r.o.Nováky · tržby 287 434 € (2025)
- Slovakia Expres s.r.o.Banská Bystrica · tržby 285 790 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MC Log, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MC Log: Babindol
MC Log sídli na adrese 104, 951 53 Babindol, okres Nitra. V obci Babindol je 82 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 263.
Babindol: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
MC Log: IČO, sídlo a základné údaje
MC Log s. r. o. (IČO 53706731) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Babindol, okres Nitra. Dátum vzniku je 4. 5. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Marta Cigáňová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 127 805 € a výsledok hospodárenia +4 146 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné poštové služby a služby kuriérov (SK NACE 5320) |
| Základné imanie | 30 000 € |
| Vznik | 4. 5. 2021 |
| Obec | Babindol |
| Okres | Okres Nitra |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 103 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví poštové a kuriérske služby (SK NACE 53) MC Log s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 127 805 €, typická firma odvetvia 49 855 €, čo je 2,6-násobok mediánu (medián z 457 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Poštové a kuriérske služby: tržby a mzdy ›Poštové a kuriérske služby v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy MC Log
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MC Log
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MC Log
- Tendre43súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 194 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy134zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 400 €
- Výhry konkurentov160firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Babindoltypický nepokrytý dopyt 406 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.104 zmlúv za 3 roky · 837 622 € · naposledy 16. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava40 zmlúv za 3 roky · 413 377 € · naposledy 28. 7. 2026Slovenská inovačná a energetická agentúra*11 zmlúv za 3 roky · 183 472 € · naposledy 17. 6. 2026 Všetkých 948 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Babindol
ROBI, spol. s r.o.ROJA - Slovensko s.r.o.Belleza s.r.o.SZABÓtransport s.r.o.ENERGY TREND s. r. o.Všetky firmy v obci Babindol ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 53.20) v okrese Nitra
M&D PARCEL SERVICE, s.r.o.RUPAL - NN s. r. o.ALDA PARCELS s. r. o.Dropick, s.r.o.Didi plus s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.