VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Sekáčovo - Outletovo s. r. o.

Ilava · Maloobchod s odevmi

6 584 €tržby 2024 ▼ 91 %−14 304 €strata 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

6 584 €tržby 2024 ▼ 91 %
−14 304 €strata 2024
  1. 21 : tržby 439 €, výsledok hospodárenia -970 €
  2. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -364 €
  3. 23 : tržby 75 842 €, výsledok hospodárenia 385 €
  4. 24 : tržby 6 584 €, výsledok hospodárenia -14 304 €
  5. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 247 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Sekáčovo - Outletovo s. r. o. (IČO 53703561) mala v roku 2024 tržby 6 584 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Sekáčovo - Outletovo

osobné náklady v roku 2024 boli 7 605 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ Sekáčovo - Outletovo

Podľa Registra právnických osôb koná za Sekáčovo - Outletovo 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník Sekáčovo - Outletovo

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Sekáčovo - Outletovo
Podiely spoločníkov na vkladoch Sekáčovo - Outletovo Mariana Ďurčeková 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mariana Ďurčeková: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mariana Ďurčeková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mariana Ďurčekováod 7. 3. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Sekáčovo - Outletovo

Za rok 2024 má Sekáčovo - Outletovo v závierke tržby 6 584 €, o 91,3 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −14 304 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 75 842 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20246 584 €▼ −91,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2024−14 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202517 tis. €
Vlastné imanie 2025−13 tis. €
Záväzky 202530 tis. €179,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025−2 239 €
Zisková marža 2024−217,3 %medián odvetvia +2,1 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−19 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Sekáčovo - Outletovo

Súvaha Sekáčovo - Outletovo

Všetky čísla zo závierok Sekáčovo - Outletovo (5 rokov)
Čísla zo závierok Sekáčovo - Outletovo po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−3 247 €16 969 €−13 499 €30 468 €−2 239 €—
20246 584 €−14 304 €21 710 €−10 252 €31 962 €−6 000 €−217,3 %
202375 842 €385 €24 620 €4 052 €20 568 €19 039 €+0,5 %
2022—−364 €5 017 €3 667 €1 350 €−300 €—
2021439 €−970 €5 030 €4 030 €1 000 €−970 €−221,0 %

Riziko: zaplatí Sekáčovo - Outletovo?

Peniaze od štátu: Sekáčovo - Outletovo

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Sekáčovo - Outletovo

Dátum vzniku Sekáčovo - Outletovo je 15. 4. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41685/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 439 € · majetok 5 030 €
  3. Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2023 firma vykázala 75 842 €.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Sekáčovo - Outletovo

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Fotografické služby
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Dizajnérske činnosti
  • Textilná výroba
  • Odevná výroba
  • Informačná činnosť
  • Čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Sekáčovo - Outletovo v odvetví maloobchod

Sekáčovo - Outletovo je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s odevmi. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 93 145 € (18 953 závierok), Sekáčovo - Outletovo má 6 584 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Ilava je v tomto odvetví 597 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Sekáčovo - Outletovo 144. z 152.

V odvetví v okrese Ilava597aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou18 953Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia93 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+2,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Sekáčovo - Outletovo, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Ilava ›

Sídlo Sekáčovo - Outletovo: Ilava

Sekáčovo - Outletovo sídli na adrese Pivovarská 817, 019 01 Ilava, okres Ilava. V obci Ilava je 875 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 957.

Subjektov v obci Ilava875aktívnych
Subjektov v okrese Ilava7 957aktívnych
V tom istom odvetví597okres Ilava

Ilava: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›

Sekáčovo - Outletovo: IČO, sídlo a základné údaje

Sekáčovo - Outletovo s. r. o. (IČO 53703561) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ilava, okres Ilava. Dátum vzniku je 15. 4. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Mariana Ďurčeková. Za rok 2024 sú v závierke tržby 6 584 € a výsledok hospodárenia −14 304 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod s odevmi (SK NACE 4771)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 4. 2021
ObecIlava
OkresOkres Ilava
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Sekáčovo - Outletovo s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 6 584 €, typická firma odvetvia 93 145 € (medián z 18 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Ilava ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Ilava ›

Sieť prepojení firmy Sekáčovo - Outletovo

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Sekáčovo - Outletovo

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Sekáčovo - Outletovo

  • Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy773zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
  • Výhry konkurentov91firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Ilavatypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Madur s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Ilava

COMEXTRANS, s.r.o.SERVIND SLOVAKIA s.r.o.Felss Rotaform s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Ilava, n. o.GROISE s.r.o.Všetky firmy v obci Ilava ›

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk