VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Budai Mont s.r.o.

Vinica · Nešpecializovaný veľkoobchod

35 976 €tržby 2025 ▲ 61 %+1 731 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

35 976 €tržby 2025 ▲ 61 %
+1 731 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 156 780 €, výsledok hospodárenia 578 €
  2. 22 : tržby 32 594 €, výsledok hospodárenia -14 903 €
  3. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -32 765 €
  4. 24 : tržby 22 294 €, výsledok hospodárenia 1 007 €
  5. 25 : tržby 35 976 €, výsledok hospodárenia 1 731 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Budai Mont s.r.o. (IČO 53631056) mala v roku 2025 tržby 35 976 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Budai Mont

osobné náklady v roku 2023 boli 5 767 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.

Konateľ Budai Mont

Podľa Registra právnických osôb koná za Budai Mont 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločníci Budai Mont

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Budai Mont
Podiely spoločníkov na vkladoch Budai Mont BUDAI TRADE s.r.o. 50,0 %, Ján Budai 50,0 %. Spolu 5 000 €. BUDAI TRADE s.r.o.: 2 500 €, 50,0 %Ján Budai: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • BUDAI TRADE s.r.o.50,0 %
  • Ján Budai50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
BUDAI TRADE s.r.o.od 15. 4. 2021 2 500 €50,0 %
Ján Budaiod 15. 4. 2021 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Budai Mont

Za rok 2025 má Budai Mont v závierke tržby 35 976 €, o 61,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 731 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 156 780 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 358 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202536 tis. €▲ +61,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 731 €zisk
Majetok (aktíva) 2025103 tis. €
Vlastné imanie 20258 316 €
Záväzky 202595 tis. €92,0 % majetku
Pridaná hodnota 20253 313 €
Zisková marža 2025+4,8 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−44 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov358 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Budai Mont

Súvaha Budai Mont

Všetky čísla zo závierok Budai Mont (5 rokov)
Čísla zo závierok Budai Mont po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202535 976 €1 731 €103 440 €8 316 €95 124 €3 313 €+4,8 %
202422 294 €1 007 €101 824 €−26 180 €128 004 €2 980 €+4,5 %
2023—−32 765 €103 679 €−42 090 €145 769 €−25 428 €—
202232 594 €−14 903 €146 516 €−9 325 €155 841 €5 632 €−45,7 %
2021156 780 €578 €104 761 €5 578 €99 183 €1 242 €+0,4 %

Riziko: zaplatí Budai Mont?

Budai Mont a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Budai Mont v objeme 82 650 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš: 82 650 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv83 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202228. 4. 2022

História firmy Budai Mont

Dátum vzniku Budai Mont je 15. 4. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41095/S
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121467227
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 156 780 € · majetok 104 761 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš, hodnota zmluvy 82 650 €. Firma vznikla 15. 4. 2021.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 35 976 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Budai Mont

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácií stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Budai Mont v odvetví veľkoobchod

Budai Mont je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 877 € (14 214 závierok), Budai Mont má 35 976 €, čo je 26 % mediánu. V okrese Veľký Krtíš je v tomto odvetví 238 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Budai Mont 62. z 83.

V odvetví v okrese Veľký Krtíš238aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 214Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Budai Mont, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Veľký Krtíš ›

Sídlo Budai Mont: Vinica

Budai Mont sídli na adrese Námestie Hrdinov 797/18, 991 28 Vinica, okres Veľký Krtíš. V obci Vinica je 249 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 788. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Vinica249aktívnych
Subjektov v okrese Veľký Krtíš5 788aktívnych
V tom istom odvetví238okres Veľký Krtíš
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Vinica: obyvatelia a dáta ›Okres Veľký Krtíš ›Adresár firiem v okrese Veľký Krtíš ›

Budai Mont: IČO, sídlo a základné údaje

Budai Mont s.r.o. (IČO 53631056) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vinica, okres Veľký Krtíš. Dátum vzniku je 15. 4. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Ján Budai. Za rok 2025 sú v závierke tržby 35 976 € a výsledok hospodárenia +1 731 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 4. 2021
ObecVinica
OkresOkres Veľký Krtíš
Vyrubená daň z príjmov358 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Budai Mont s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 35 976 €, typická firma odvetvia 138 877 € (medián z 14 214 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Veľký Krtíš ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Veľký Krtíš ›

Sieť prepojení firmy Budai Mont

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Budai Mont

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Budai Mont

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 86 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy603zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Vinicatypický nepokrytý dopyt 107 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MMB-GOLD s.r.o.Budai Stav s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Vinica

SEBO TRADE s.r.o.DL agro s.r.o.HERBEX spol. s r.o.VINICA a.s.FARKAS + spol. s r.o.Všetky firmy v obci Vinica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Veľký Krtíš

Emirates Foods, s.r.o.CONTAINER SERVICES s.r.o.D&A s.r.o.Dobré auto s.r.o.QUATRO Vinica, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk