VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SIRAX s.r.o.

Brzotín · Administratívne a pomocné činnosti

32 910 €tržby 2025 ▼ 16 %+14 391 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

32 910 €tržby 2025 ▼ 16 %
+14 391 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 21 182 €, výsledok hospodárenia -6 577 €
  2. 22 : tržby 33 130 €, výsledok hospodárenia -6 252 €
  3. 23 : tržby 46 015 €, výsledok hospodárenia -5 834 €
  4. 24 : tržby 39 097 €, výsledok hospodárenia -6 720 €
  5. 25 : tržby 32 910 €, výsledok hospodárenia 14 391 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SIRAX s.r.o. (IČO 53630416) mala v roku 2025 tržby 32 910 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SIRAX

SIRAX má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 10 487 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ SIRAX

Podľa Registra právnických osôb koná za SIRAX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník SIRAX

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SIRAX
Podiely spoločníkov na vkladoch SIRAX Silvia Szabó 100,0 %. Spolu 5 000 €. Silvia Szabó: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Silvia Szabó100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Silvia Szabóod 11. 3. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SIRAX

Za rok 2025 má SIRAX v závierke tržby 32 910 €, o 15,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +14 391 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 46 015 €.

Tržby 202533 tis. €▼ −15,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202514 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202529 tis. €
Vlastné imanie 2025−5 992 €
Záväzky 202535 tis. €120,7 % majetku
Pridaná hodnota 202525 tis. €
Zisková marža 2025+43,7 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−11 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát SIRAX

Súvaha SIRAX

Všetky čísla zo závierok SIRAX (5 rokov)
Čísla zo závierok SIRAX po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202532 910 €14 391 €28 917 €−5 992 €34 909 €25 453 €+43,7 %
202439 097 €−6 720 €28 929 €−20 383 €49 312 €5 866 €−17,2 %
202346 015 €−5 834 €24 554 €−13 663 €38 217 €6 169 €−12,7 %
202233 130 €−6 252 €16 711 €−7 829 €24 540 €−6 033 €−18,9 %
202121 182 €−6 577 €18 739 €−1 577 €20 316 €534 €−31,0 %

Riziko: zaplatí SIRAX?

Peniaze od štátu: SIRAX

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SIRAX

Dátum vzniku SIRAX je 11. 3. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51035/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 21 182 € · majetok 18 739 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 32 910 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SIRAX

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Administratívne služby
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Keramická výroba
  • Výroba bižutérie a suvenírov
  • Výroba hračiek a hier
  • Výroba sviečok a tieniacej techniky
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

SIRAX v odvetví administratívne a kancelárske služby

SIRAX je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 399 závierok), SIRAX má 32 910 €, čo je 78 % mediánu. V okrese Rožňava je v tomto odvetví 242 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SIRAX 38. z 93.

V odvetví v okrese Rožňava242aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 399Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SIRAX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Rožňava ›

Sídlo SIRAX: Brzotín

SIRAX sídli na adrese Gemerská 69/63, 049 51 Brzotín, okres Rožňava. V obci Brzotín je 194 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 795.

Subjektov v obci Brzotín194aktívnych
Subjektov v okrese Rožňava6 795aktívnych
V tom istom odvetví242okres Rožňava

Brzotín: obyvatelia a dáta ›Okres Rožňava ›Adresár firiem v okrese Rožňava ›

SIRAX: IČO, sídlo a základné údaje

SIRAX s.r.o. (IČO 53630416) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Brzotín, okres Rožňava. Dátum vzniku je 11. 3. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Silvia Szabó. Za rok 2025 sú v závierke tržby 32 910 € a výsledok hospodárenia +14 391 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieAdministratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 3. 2021
ObecBrzotín
OkresOkres Rožňava
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) SIRAX s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 32 910 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Rožňava ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Rožňava ›

Sieť prepojení firmy SIRAX

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SIRAX

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SIRAX

  • Tendre21súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 190 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy55zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
  • Výhry konkurentov101firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Brzotíntypický nepokrytý dopyt 50 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Brzotín

AC Autocentrum s.r.o.CMF Slovakia s.r.o.BEZPEČNÉ LIEHOVINY s.r.o.Z & M s.r.o.MEVA-SK s.r.o. RožňavaVšetky firmy v obci Brzotín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Rožňava

Q008, s. r. o.LPS Group s.r.o.Crowie s. r. o.BYTEX Rožňava, družstvoDaverich, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk