CARMEN SLOVAKIA s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Administratívne a pomocné činnosti
128 768 €tržby 2021+9 601 €zisk 2021aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 128 768 €, výsledok hospodárenia 9 601 €
CARMEN SLOVAKIA s.r.o. (IČO 53620666), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 27. 2. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci CARMEN SLOVAKIA
osobné náklady v roku 2021 boli 52 083 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2021 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konateľ CARMEN SLOVAKIA
Podľa Registra právnických osôb koná za CARMEN SLOVAKIA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
Spoločník CARMEN SLOVAKIA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Carmen Faur100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Carmen Faurod 20. 10. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok CARMEN SLOVAKIA
Za rok 2021 má CARMEN SLOVAKIA v závierke tržby 128 768 €, a výsledok hospodárenia +9 601 €.
Všetky čísla zo závierok CARMEN SLOVAKIA (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 128 768 € | 9 601 € | 178 111 € | 14 601 € | 163 510 € | 61 689 € | +7,5 % |
Riziko: zaplatí CARMEN SLOVAKIA?
Peniaze od štátu: CARMEN SLOVAKIA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy CARMEN SLOVAKIA
Dátum vzniku CARMEN SLOVAKIA je 27. 2. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné mená: Erena s.r.o., Job Top s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/165209/B
- Zmena obchodného menaPredtým Erena s.r.o., odvtedy Job Top s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 128 768 € · majetok 178 111 €
- Nový štatutár: Carmen FaurKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Job Top s.r.o., odvtedy CARMEN SLOVAKIA s.r.o.
- Nový spoločník: Carmen FaurSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti CARMEN SLOVAKIA
- Administratívne služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Čistiace a upratovacie služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Faktoring a forfaiting
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Kuriérske služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby požičovní
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Sťahovacie služby
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Vedenie účtovníctva
- Verejné obstarávanie
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- Kovoobrábanie
- Nástrojárstvo
- Zámočníctvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
CARMEN SLOVAKIA v odvetví administratívne a kancelárske služby
CARMEN SLOVAKIA je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 35 907 € (15 006 závierok), CARMEN SLOVAKIA má 128 768 €, čo je 3,6-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 6 063 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CARMEN SLOVAKIA 864. z 2 807.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 995 €, polovica do 35 907 €, tri štvrtiny do 112 170 €; 10 % firiem má viac než 401 221 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 134 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 995 € |
| medián | 35 907 € |
| horný kvartil | 112 170 € |
| 10 % firiem má viac než | 401 221 € |
| CARMEN SLOVAKIA | 128 768 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| CARMEN SLOVAKIA | 128 768 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 49 675 € |
| medián kraja | 39 245 € |
| medián Slovenska | 35 907 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ENERVIA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 317 474 € (2023)
- Kajzer Holding s. r. o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 317 410 € (2025)
- Forinel s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 317 377 € (2025)
- BOROS, s.r.o.Veľký Meder · tržby 317 336 € (2025)
- BONATO s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 317 277 € (2025)
- LiftCraft, s. r. o.Mútne · tržby 317 170 € (2025)
- Rent and drive s. r. o.Žilina · tržby 317 147 € (2025)
- TRUCK LOGISTICS, spol. s r. o.Dolná Tižina · tržby 317 041 € (2025)
- Gálikovci s.r.o.Bučany · tržby 316 985 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CARMEN SLOVAKIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo CARMEN SLOVAKIA: Bratislava - Ružinov
CARMEN SLOVAKIA sídli na adrese Drieňová 1/J, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 935 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 315. Na tej istej adrese je zapísaných 26 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
CARMEN SLOVAKIA: IČO, sídlo a základné údaje
CARMEN SLOVAKIA s.r.o. (IČO 53620666) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 27. 2. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Carmen Faur. Za rok 2021 sú v závierke tržby 128 768 € a výsledok hospodárenia +9 601 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 2. 2021 |
| Skoršie názvy | Erena s.r.o. Job Top s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) CARMEN SLOVAKIA s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2021 mala 128 768 €, typická firma odvetvia 35 907 €, čo je 3,6-násobok mediánu (medián z 15 006 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Bratislava II
MAXIN´S Quality Services, s. r. o.BESPOKE GROUP, s. r. o.Troy Standard s. r. o.ALTUS Technologies s. r. o.W.I.CH. system s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.